Бесплатен Превозот!!! 2mm/3мм/4mm/5mm/6mm Рака Метал Означување Марки Големи Удари писмо Сет

Бесплатен Превозот!!! 2mm/3мм/4mm/5mm/6mm Рака Метал Означување Марки Големи Удари писмо Сет

26 %

DEN 603.00

DEN 815.52

Свеж

Во магацинот


ПИСМО УДАРИ
1. Јаглероден челик
2. Песок експлозија на површината
3. Пластична кутија за поставување содржи 27pcs писмо удари "A-Z" и "&"
Точка бр.
Големина
тежина
AF10-08
1/8" (3.0 mm)
450g
AF10-10
5/32" (4.0 mm)
500g
AF10-12
3/16" (5.0 mm)
600g
AF10-16
1/4" (6.0 mm)
880g
AF10-20
5/16" (8.0 mm)
1.25 kg
AF10-24
3/8" (10.0 mm)
2.2 kg
AF10-32
1/2" (12.5 mm)
3.23 kg

боја: 2MM, 3ММ, 4MM, 5MM, 6MM, 8MM
Тип На Објект: Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина: 0.4kg
Накит Алатки & Опрема Тип: Калапи
Број На Модел На: HD-GY3
Материјал: Метал
Тип На Објект: Накит Алатки & Опрема
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Трговија на големо Природен Камен Сиво Бела Labradorite Круг Монистра DIY Хривнија Ѓердан За Накит Одлуки 6/8/10/12 MM Влакно Свеж Со попуст
ПРОДАЖБА мали 4*8мм Бел Ориз Облик Висок Квалитет на природен Корални монистра влакно 15-los606 трговија на Големо/мало за Слободен Свеж Со попуст
CAMDOE DANLEN Природен Камен Камен Позлатен Злато Сребро Вулканска Лава Круг Лабава Монистра 4 6 8 10ММ Одговара Diy Шарм Изработка Свеж Со попуст
60 компјутери Висок Квалитет Шарм Був Pendant Злато позлатен Легура Лебди шарм DIY Метален Накит Наоди HJ036 Свеж Со попуст
60 компјутери Висок Квалитет Шарм Був Pendant Злато позлатен Легура Лебди шарм DIY Метален Накит Наоди HJ036

90 / многу100 парчиња / многу20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија

DEN 396.00 494.40
OlingArt Гума Стаклени Монистра Висок квалитет 12PCS 14mm Бонбони Неонски Боја Мат Лабава Монистра рачно изработени накит одлуки Свеж Со попуст
Круг на 304 Нерѓосувачки Челик Магнетни Clasps, од не ' Рѓосувачки Челик Боја, 20x12mm, Дупка: 2mm Свеж Со попуст
Круг на 304 Нерѓосувачки Челик Магнетни Clasps, од не ' Рѓосувачки Челик Боја, 20x12mm, Дупка: 2mm

Круг На 304 Нерѓосувачки Челик Магнетни Clasps, Од Не ' Рѓосувачки Челик БојаГолемина : за 12mm широк, 20mm долго,

DEN 250.00 346.56
Нова Мода 40pcs 12mm Мраз Сини Бои Природните руда Стил Рамен грб Смола Cabochons За Нараквица Обетки додатоци-V4-16 Свеж
Sauvoo 50pcs 15 Бои Голем Круг Пом Poms Кадифен Ткаенина Сомот Топката Монистра 20mm одговара Earring Коса Клип DIY Накит Одлуки Свеж Со попуст
2 парчиња Многу не ' Рѓосувачки Челик Патуваат низ светот Монистра DIY Голема Дупка Лежиште за Накит Одлуки Одговара За Пандора Свеж Со попуст
! нови пристигне 8мм Шри Ланка Црвено Гранат Круг Лабава Монистра 2pc/многу модни накит JT5272 Свеж Со попуст
! нови пристигне 8мм Шри Ланка Црвено Гранат Круг Лабава Монистра 2pc/многу модни накит JT5272

Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради о

DEN 456.00 599.52
Бесплатни Shipping144pcs/многу 1-1.5 cm главата Multicolor Хартија Цвет Букет/Жица Матични/ Scrapbooking Вештачки Трендафил Свеж Со попуст
Бесплатни Shipping144pcs/многу 1-1.5 cm главата Multicolor Хартија Цвет Букет/Жица Матични/ Scrapbooking Вештачки Трендафил

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСамо шиење или користење занает лепак за објектите што сакате да

DEN 162.00 191.04
100 Мешана Боја Flatback Смола Пеперутка Cabochons 10X8mm Цвет Врвот Свеж Со попуст
100 Мешана Боја Flatback Смола Пеперутка Cabochons 10X8mm Цвет Врвот

100 Мешана Боја Flatback Смола Пеперутка Cabochons 10 X8mm Цвет Врвот EmbellishmentsВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за к

DEN 168.00 191.52
500pcs/многу Сребрен Тон Pendant Bails Срцето Хривнија Ѓердан DIY Додатоци 5x10mm (K00888) Свеж
500pcs/многу Сребрен Тон Pendant Bails Срцето Хривнија Ѓердан DIY Додатоци 5x10mm (K00888)

500pcs / многу Сребрен Тон Pendant Bails Срцето Хривнија Ѓердан DIY Додатоци 5x10mm (K00888)Предмет Бр : K00888Модел : Pendnat Кау

DEN 286.08
Накит Ѓердан Прстен Earring Дрво Стои На Екранот Организатор Говорат Рек Накит Пакување & Display Додатоци Свеж Со попуст
Накит Ѓердан Прстен Earring Дрво Стои На Екранот Организатор Говорат Рек Накит Пакување & Display Додатоци

Накит Ѓердан Прстен Earring Дрво Стои На Екранот Организатор Говорат Рек Накит Пакување & Display ДодатоциОпис

DEN 208.00 218.88
Mordoa Очила За Складирање 12 Мрежа Очила За Сонце Се Прикаже Очила Со Организаторот Eyewear Чување Накит Екранот Кутија Рек Свеж Со попуст
Бесплатен превозот -100 Накит Наоди Сребро Позлатен Вино Стакло Шарм Прстени/Earring Карики 40x35mm E08754 Свеж Со попуст
Бесплатен превозот -100 Накит Наоди Сребро Позлатен Вино Стакло Шарм Прстени/Earring Карики 40x35mm E08754

Материјал : Легура(Олово и никел бесплатно)Големина на : Прибл : 40x35mmДебелина : 0.7 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm

DEN 198.00 232.80
DIY Силикони Кал Одбор основна Плоча Мувла Pendant Накит Кастинг Мувла Рака Занает Свеж Со попуст
DIY Силикони Кал Одбор основна Плоча Мувла Pendant Накит Кастинг Мувла Рака Занает

DIY Силикони Кал Одбор основна Плоча Мувла Pendant Накит Кастинг Мувла Рака Занает100% сосема нов и висок квал

DEN 39.00 45.60
20MM 500Pcs/многу Мешавина Боја Ѕвезда на Ѕвонење Пластични Акрилик Монистра Накит Мушка Шарм Свеж Со попуст
20MM 500Pcs/многу Мешавина Боја Ѕвезда на Ѕвонење Пластични Акрилик Монистра Накит Мушка Шарм

Бесплатен Превозот : Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух П

DEN 380.00 431.52