144Pcs 2*2.5 cm рачно изработени Мини Calla Лили ЈП пена вештачки цвеќиња свадба декорација DIY Букет симулација Цвеќе Оркестарот 8DA010

144Pcs 2*2.5 cm рачно изработени Мини Calla Лили ЈП пена вештачки цвеќиња свадба декорација DIY Букет симулација Цвеќе Оркестарот

16 %

DEN 141.00

DEN 168.00

Свеж

Во магацинот


Боја : бела,нане зелена,портокал,праска,розова,црвена,црвена роза,сина,жолта портокалова,жолта
Цвет големина : 2*2.5 Околу 2,5 cm (Грешка Опсег : 0.5 цм)
Вкупна Должина : околу 10cm
Материјал : ЈП пена +stamen +жица
Количина :

Бренд Име: YONGSNOW
Повод: Свадба
Број На Модел На: DA010
Тип: Calla
Стил: Цвет

Додатоци на производи

375CM / ЕЕЗ евтини човек-направени некогаш есен пролет цвет вештачки растенијата зелена гарланд растенијата ратан остава дома Свеж Со попуст
10CM Голема 10pcs/многу Свила Вештачки Орхидеи Цвет За Дома Свадба Партија Декорација Cymbidium Scrapbooking Материјали Orchis Свеж Со попуст
50PCS 13.5 CM Краток Матични Цвет Аранжман Цвет Раководител Додаток Содржи Жица Симулација Вештачко Цвеќе За Свадба Оркестарот Свеж Со попуст
1pc 10cm вештачки цвеќиња lotus diy дома декорација додатоци Цвеќиња Декорација вештачки цвеќиња добавувачи флорес Свеж Со попуст
DoreenBeads Вештачко Цвеќе Сина Daisy Цвет Глави Денот на Вљубените Нова Година Свадба Декорација Подарок За Љубител 31cm Долго,1PC Свеж Со попуст
190CM Долго Свадба Декорација Цвет Лозата Пурпурна Бела Роза Црвено Вештачко Цвеќе Високо-квалитетни lifelike Остава Ратан CHENCHENG Свеж Со попуст
30M/многу,4 Бои Спреј Куп На 4MM Вештачки Мини Смола Бисер,12MM Сатен Лента Лажни Рози,DIY Декорација За Свадба,Дома Свеж Со попуст
30M/многу,4 Бои Спреј Куп На 4MM Вештачки Мини Смола Бисер,12MM Сатен Лента Лажни Рози,DIY Декорација За Свадба,Дома

>>> Обрнете внимание за да ја видите големината на објектот јасно,ве Молиме не користете ја вашата имагин

DEN 557.00 618.72
120pcs 2-2.5 cm Притисне Hydrangea Macrophylla Цвеќиња Растенијата Herbarium За Накит Разгледница Ознака Занает DIY Додатоци Свеж Со попуст
120pcs 2-2.5 cm Притисне Hydrangea Macrophylla Цвеќиња Растенијата Herbarium За Накит Разгледница Ознака Занает DIY Додатоци

Одличен материјал за DIY проект.Состојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеЦвет големина : 2025ммКоличин

DEN 768.00 959.52
Есен 6pcs / Букет Bud Пупка Роза Свила Зголеми Зголеми Цвет Декорација Дома Декорација Свадба Свеж Со попуст
12Pcs рачно изработени Сатен Трендафил Цвеќе Дамка Валани Розети За Appliques Занает Свадба Додатоци 4.0 cm Свеж Со попуст
12Pcs рачно изработени Сатен Трендафил Цвеќе Дамка Валани Розети За Appliques Занает Свадба Додатоци 4.0 cm

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : Сатенск

DEN 84.00 95.52
година 2 парчиња Реални Гарланд Зелен Лист Железо Жица Вештачко Цвеќе Лозата Ратан За DIY Свадба Декорација Зеленило Венец Свеж Со попуст
Сите над небото ѕвезда симулација вештачка свила corsage цвеќиња/свадба декорација за DIY колаж подарок кутија 12PCS (12 cm/зрак) Свеж Со попуст
1.2 m 5PCS 13 Бои Бисери Монистра Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY Занаети Гарланд Роденден Декорација Додатоци Свеж Со попуст
Бесплатен превозот DIY рака венец материјал Европската убава кадрава зголеми цвет раководител цвет 2 парчиња Свеж Со попуст
Најдобро Продаваните Дома Декорација Цвеќиња Вештачки Hydrangea Цвет 5 Големи Глави Букет Оркестарот DIY Крем бела Свеж Со попуст
12pcs Реалниот Допир Вештачко Цвеќе Оркестарот Calla Лили Вештачки Цвеќиња за Свадба Декорација на Настанот Партија Обезбедува Свеж Со попуст