Мотоцикл Кочница Делови накладките За ЈАМАХА YP400 YP 400 Височество 2004-2011 Задните Моторот, Сопирачки, Диск #FA408

Мотоцикл Кочница Делови накладките За ЈАМАХА YP400 YP 400 Височество 2004-2011 Задните Моторот, Сопирачки, Диск FA408

5 %

DEN 452.00

DEN 475.20

Свеж

Во магацинот


Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки
Карактеристики :
Висока Температура Отпорни
Материјал : метал & месинг легури
Боја : Како На Сликата Покажа
Позиција : Задните ( Погледнете накладките апликацијата подолу )
Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Долго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и услови
Стабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк спектар температура
Удобноста : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно да се запре
Објектот Апликација :
CP 250 (1 B71) Maxam/Morphus 05-06 Р
YP 400 Височество 04-11 Р
XP 500 Т-Макс (5 VU1/2/4 BS) 04-07 Р
XP 500 Т-Max Не ABS Модели 08-11 Р
XP 500 Т-Max (ABS Модели) 08-11 Р
MBK
YP 400 Skyliner 04 Р
искрени честитки до сите купувачи : ве молиме споредете ја големината на сликата покажа со твоите користи делови , и да се обезбеди овие сопирачките дискови на оваа големина одговара за вашиот мотор !
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). За повеќе производи Направени од страна на водечките производители на Кина(копно)! Преживее на Квалитетот! Примена : ЈАМАХА YP400 Височество 2004-2011 Задните Сопирачки дискови Количина : 1 пар Состојба : 100% Сосема Нов Квалитет : Ниво Материјал : метал & месинг легури Објект должина : 9.984 cm Објект ширина : 3.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.18 cm Објект Спецификации
1. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки
2. не двоумете се да контактирате со нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Објектот Висина: 1.18cm
Бренд Име: AHL
Име На Модел: YP400 Височество 2004-2011 Задниот Мотор кочница подлога
Објектот Ширина: 3.952cm
Специјални Функции: Директна замена на оригинални делови
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Должина: 9.984cm
Тип На Објект: Сопирачките Дискови
Материјал Тип: метал & месинг легури
Објектот Дијаметар: 0inch
Објектот Тежина: 298g
Is_customized: Yes
боја: Како на сликата покажа
Потекло: Кина(Копно)
ОЕМ Кодот: AHL - ФА 408HH FA408 HH ФА 408 HH
Позиција: Задните
Трговија на големо: прифатете
Истата со: EBC SFA408HH Двојно-H HH Кочница Подлога
Количина: 1 пар
Година: 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011

Додатоци на производи

KODASKIN Одговара за DUCATI HYPERMOTARD 1100 1100s 1100evo 1000sp 2007-2012 Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Свеж
KODASKIN Одговара за DUCATI HYPERMOTARD 1100 1100s 1100evo 1000sp 2007-2012 Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела

KODASKIN Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела за DUCATI HYPERMOTARD 1100 1100s 1100evo 1000sp 20072012 Ако не ви се допаѓа бојата ,

DEN 1680.00
АТВ Моторни Slinky Планирам Спојки Кабел За Hyosung GV650 UM ATK ST7 Про и GV700 Свеж
АТВ Моторни Slinky Планирам Спојки Кабел За Hyosung GV650 UM ATK ST7 Про и GV700

АТВ Моторни Slinky Планирам Спојки Кабел За Hyosung GV650 UM ATK ST7 Про и GV700​Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мот

DEN 532.32
Скутер Задна Кочница ЛЕВО Switch 125cc 150cc GY6 Кинески Мотор АТВ 'Go-Kart' Dirt Bike нови Свеж Со попуст
Скутер Задна Кочница ЛЕВО Switch 125cc 150cc GY6 Кинески Мотор АТВ 'Go-Kart' Dirt Bike нови

Скутер Задна Кочница Switch 125cc 150cc GY6 Кинески Мотор АТВ 'GoKart' Dirt Bike Карактеристики : BRAND NEW Задна Кочница Switch

DEN 256.00 287.52
CNC Мото Додатоци Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела за јамаха R6 YZF R6 YFZ-R6 2005 2006 2007- Свеж Со попуст
CNC Мото Додатоци Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела за јамаха R6 YZF R6 YFZ-R6 2005 2006 2007-

Мотоцикл Прилагодливи Количка за Проширување CNC Алуминиумска Шасија Спојки Држела Специфични : CNC Алум

DEN 1344.00 1600.32
За DUCATI 996 998/Б/S/R 748 750SS MTS1000SDS/DS MTS1100/S ЦРВЕНО Мото Мото Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Leve Свеж Со попуст
За DUCATI 996 998/Б/S/R 748 750SS MTS1000SDS/DS MTS1100/S ЦРВЕНО Мото Мото Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Leve

ЗА DUCATI Нов Дизајн Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спо

DEN 1598.00 1775.52
Бесплатен Превозот Алуминиум ASV F3 Серија 2 Спојки & Кочница Виткање Лост Одговара на Повеќето Мотоцикл АТВ Dirt Јама Велосипед Свеж Со попуст
Прилагодливи Кочница Спојки Држела За ЈАМАХА FZS150 FZ-S150 FZ-16 FZ16 НОВ СТИЛ Бесплатен превозот Долго Кратко Мотор Со логото Свеж Со попуст
Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Показател За KTM 640 950 990 АВАНТУРА Со ЛОГОТО Мотоцикл Трки 2004 година 2006 Свеж Со попуст
За KAWASAKI Z800 Z800E Z 800 E Верзија 2013 2014 2015 Година Мотоцикл Додатоци Краток Кочница Спојки Држела Свеж Со попуст
За KAWASAKI Z800 Z800E Z 800 E Верзија 2013 2014 2015 Година Мотоцикл Додатоци Краток Кочница Спојки Држела

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет*Материјал : алуминиум CNCБоја : Црвена / Gold / Сино / Сива

DEN 972.00 1295.52
За СП МОТО СП 800 Z Сила Z8 (Несакани x Страна) 2013-2015 CF800 Z Сила Z8 ЕКС Страна x Страна 2014-2015 Мотоцикл накладките Свеж Со попуст
За СП МОТО СП 800 Z Сила Z8 (Несакани x Страна) 2013-2015 CF800 Z Сила Z8 ЕКС Страна x Страна 2014-2015 Мотоцикл накладките

Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размен

DEN 355.00 408.00
За Kawasaki Ninja ZX6R ZX636 ZX6RR 2005 2006 Количка за Проширување Кочница Спојки Држела CNC Прилагодливи Виткање Проширување Свеж Со попуст
За Kawasaki Ninja ZX6R ZX636 ZX6RR 2005 2006 Количка за Проширување Кочница Спојки Држела CNC Прилагодливи Виткање Проширување

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до

DEN 1370.00 1756.32
Со Логото CNC Златна Мотоцикл Кочница Спојки Држела За ЈАМАХА FZ8 план за 2011-2015 FZ1 Fazer 2006-2015 FZ6 Fazer 2004-2010 Свеж Со попуст
Со Логото CNC Златна Мотоцикл Кочница Спојки Држела За ЈАМАХА FZ8 план за 2011-2015 FZ1 Fazer 2006-2015 FZ6 Fazer 2004-2010

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : CNCмашински 6061 алуминиум+ CNC се справи со постав

DEN 1177.00 1322.40
93810-3K000 Кочница Светилка на копчињата/Запре Назад Светилка Прекинувач(4PIN) За 1989-2014 Hyundai Акцент/Elantra Киа Рио Свеж Со попуст
93810-3K000 Кочница Светилка на копчињата/Запре Назад Светилка Прекинувач(4PIN) За 1989-2014 Hyundai Акцент/Elantra Киа Рио

6 L 1599 CC L4 DOHC 07 10 KIA РОНДО 2 L4 DOHC 04 09 KIA СПЕКТРИ 2.3 L 3342 CC V6 DOHC 03 08 HYUNDAI TIBURON 2.0 L 1975 CC L4 DOHC 10 13 HYUNDAI TUCSON 2.4 L 2351 CC L4 DOHC 0

DEN 251.00 264.00
7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за Ducati Перформанси MULTISTRADA 1200 S 2010 - 2015 ЧУДОВИШТЕ Свеж Со попуст
7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за Ducati Перформанси MULTISTRADA 1200 S 2010 - 2015 ЧУДОВИШТЕ

Функција : Резервни сјај 100% Нов можете да ги најдете другите бои, во мојата продавница или цел на оваа ед

DEN 384.00 404.16
900mm да 2300mm Мотоцикл Цевки, Цевки Кочница Црево Линија Универзална Одговара Атв Одговара Атв Dirt Јама Велосипед За Yamha Свеж Со попуст
Ласерски Logo(FZ8) Целосно Титаниум CNC Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За Јамаха FZ8 FZ 8 2011 2012 2013 2014 Свеж Со попуст
Ласерски Logo(FZ8) Целосно Титаниум CNC Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За Јамаха FZ8 FZ 8 2011 2012 2013 2014

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : CNCмашински 6061 алуминиум+ CNC се справи со постав

DEN 1177.00 1322.40
CNC Виткање & Проширување Кочница Спојки Показател За Suzuki GSF650 Разбојник 2005 2006 GSF 650 05 06 Нови Свеж Со попуст
CNC Виткање & Проширување Кочница Спојки Показател За Suzuki GSF650 Разбојник 2005 2006 GSF 650 05 06 Нови

Продолжи лост совет може да оди од целата должина на краток или било каде во меѓувреме Држела може да би

DEN 1418.00 1541.76
ВРТЕЖИ во минута моторни Универзален Мотор пумпа за Кочница For200mm/220mm Дискови Сопирачки Пумпа за Кочница Дебеломер За Јамаха Свеж Со попуст