Златна panno,5D,Целосна,DIY Дијамант Вез,плоштад,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D,Дијамант,Мозаик,Везана,Занаети,Сценско вино

Златна panno,5D,Целосна,DIY Дијамант Вез,плоштад,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D,Дијамант,Мозаик,Везана,Занаети,Сценско вино

45 %

DEN 181.00

DEN 328.80

Свеж

Во магацинот


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Почитувани, се обрне внимание! 1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. -Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting - Рубикова Коцка дијамант Сликарство .
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас. Дијамант слики и бод не вклучува рамка .
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ.голема цел ,голем попуст. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација.Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
- Имајте на ум : 1. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. -Карактеристики : Плоштадот дијамант ; Целосна Дијамант покривање на платно заврши.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. -Diamond Материјал : Смола Дијамант - слика : За 20x29cm/ 30x44cm/ 40x59cm /50x73cm
крпа Големина : За 24x33cm/ 34x48cm /44x63cm /54x77cm (Поради прирачник за грешка при мерење може да постои, ве молиме да преовладуваат во вид.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
Ние прифаќаме Alipay.
- Мулти Употреба :
Услов за личен интерес, собирање, подароци, DIY , или се користи како виш куќа декорација . Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
На пример, тоа Може да се користи во Спалната соба, Дневна Соба,Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас . На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.

Големина: picture size20x29cm, picture size30x44cm, picture size40x59cm, picture size50x73cm
Стил: Европа
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Бренд Име: Златна Panno
Шаблон Тип: Сценско
Материјал: Смола
Платно Пакување Метод: Навива
Дијамант форма: Плоштад
Употреба: Слики
Рамка: No
Форма: Еден
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: Во зависност од моделот
погоден: Семејството, Пријателите,Децата
Употреба: Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина Тип: Масло на платно
Стил: Европа
Пакување: Кутија
колекции во собата: алатки,смола дијаманти ,печатени платно
колекции: Недовршениот дијамант мозаик
Тип: diy дијамант сликарство
Тема: вино
Алатки: Пинцети Pick-Up Алатки

Додатоци на производи

1pcs Мека Рачка Виножито Ткаат Капчиња Кука Игла за плетење Алатка 2,5 mm-6.0 mm DIY Волна Одговараат Џемпер Ткаат Алатка Costura Свеж Со попуст
10 КОМПЈУТЕРИ ЗАВРТКИ ЗА ПЕЈАЧ 29K 71 73 ИГЛА СТЕГАЊЕ ЗАВРТКИ 237F Свеж Со попуст
5d Diy Дијамант Сликарство Жирафа Плоштадот Дијамант Мозаик Крстот Бод Дијамант Сликарство Целосна дијамант Везови RS654 Свеж Со попуст
СОПИРАЧКИ Мачка Вештерки Полн Плоштад Дијамант Везови 5D diy Дијамант Сликарство 3d Крстот Бод Дијамант Мозаик Везана Свеж Со попуст
дијамант везови роден исус,diy,дијамант сликарство полн плоштад.5d, дијамант мозаик Свеж Со попуст
дијамант везови роден исус,diy,дијамант сликарство полн плоштад.5d, дијамант мозаик

дијамант везови роден исус,diy,дијамант сликарство полн плоштад.5d, дијамант мозаикДраги пријатели, ви бл

DEN 197.00 379.20
Прилагодливи Пристрасност Врзивно Presser Нога Обврзувачки Стапки Машина За Шиење Прилог Се Шие На Машина Додатоци За Брат Свеж Со попуст
48pcs/set Home/Домашни Машина за Шиење Нозе Presser Машина за Шиење Нога Шиење Додатоци Колекции За Брат Пејач Janome Свеж Со попуст
48pcs/set Home/Домашни Машина за Шиење Нозе Presser Машина за Шиење Нога Шиење Додатоци Колекции За Брат Пејач Janome

Карактеристики : 48pcs машина за шиење presser нозе поставена, прилично корисно.Убаво спакуван и лесен за чува

DEN 922.00 1536.00
Diy дијамант сликарство крстот бод комплет Дијамант везови Скала море коридор плоштадот Дијамант Мозаик Паста целосна занаети Свеж Со попуст
Нови DIY Дијамант Везови Мачка Дијамант Сликарство Мачка Седи На Тоалет Дијамант Мозаик Вез Со Домашна Декорација Свеж Со попуст
2018Rhinestone Мозаик Сликарство Полн Плоштад и кружни DIY Дијамант Сликарство Пенкало diy дијамант алатки за сликање Точка Свеж Со попуст
Нови 1set Плетење Loom Занает DIY Алатка за Чорапи Нога Warmers Хоби Комплет 5.5x2.2 32 Колче Costura Шиење Додатоци Алатки Свеж Со попуст
Нови 1set Плетење Loom Занает DIY Алатка за Чорапи Нога Warmers Хоби Комплет 5.5x2.2 32 Колче Costura Шиење Додатоци Алатки

Нови 1set Плетење Loom Занает DIY Алатка за Чорапи Нога Warmers Хоби Комплет 5.5"x2.2" 32 Колче Costura Шиење Додатоци Ала

DEN 158.00 225.60
Бесплатен Превозот за Полнење Diy Дијамант Везови Свежи Мала Златна Лили Целосна 3d Плоштадот Кристал рачно изработени Цветни Свеж Со попуст
DIY дијамант везови Овошје apple 5D дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик дома декорација Свеж Со попуст
DIY дијамант везови Овошје apple 5D дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик дома декорација

Имаме направено 5 година fo смола дупчење Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор Пост воздух ma

DEN 239.00 468.96
Diy 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Целосна Дијамант Везови Мозаик Слика Rhinestones Дома Декор Подарок Свеж Со попуст
Diy 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Целосна Дијамант Везови Мозаик Слика Rhinestones Дома Декор Подарок

За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакат

DEN 188.00 235.20
0667150830 тефлон bobbin користат за Durkopp Адлер 867,868,767,887(5pcs/многу=црна,1pcs=бело) Свеж Со попуст
0667150830 тефлон bobbin користат за Durkopp Адлер 867,868,767,887(5pcs/многу=црна,1pcs=бело)

0667150830 тефлон bobbin користат за Durkopp Адлер 867,868,767,887 5pcs црна bobbin =9.89 заеднички квалитет 1pcs бела оригинален кв

DEN 378.72
Везана,Дијамант вез,diy целосна вежба дијамант сликарство крстот бод,слика 5d кристал rhinestones мозаик Коњ Свеж Со попуст
Везана,Дијамант вез,diy целосна вежба дијамант сликарство крстот бод,слика 5d кристал rhinestones мозаик Коњ

Но, тоа треба да биде не поголеми од 5 MB(утврдени од страна на системот на Alibaba),па можете да ја испратите д

DEN 176.00 209.76