MC300-80UL Контрола на Пристап на Еден Вратата 12V &24V Електрични Магнетни Електромагнетни Заклучување 60KG Држи Сила

MC300-80UL Контрола на Пристап на Еден Вратата 12V &24V Електрични Магнетни Електромагнетни Заклучување 60KG Држи Сила

5 %

DEN 1364.00

DEN 1435.20

Свеж

Во магацинот


Оваа цел :
1 MC300-80 UL(60 KG)
Ако треба MC300-150(120 KG) +$10.00
Производ модел : MC300-80 UL електрично заклучување Производ карактеристики и примена : оган И контрола на врски систем е широко се применуваат во сите видови на често се отвори Оган врати. Со влезот стража, IC card систем, широко се користи во Автоматски врати, трансфер прозорец, и БАНКОМАТ заштитна резервоарот. Спецификација на производот и параметрите A, производ параметри : Работни принцип : производство на електрична енергија за заклучување кодот за Работен напон : DC12/24 v Работат на струјата : 80/40 ма Моќ : 1.0 W Применува : 60 kg Амбиентална температура : - 20 ~ 55 Работна температура : на собна температура + 15 или помалку вратата начин на 90 степени На магнетни тело материјал : бакар емајлирани жица, алуминиум, силициум челик адсорпција материјал : електрични чисто железо Работен век : 1 милиони пати Б, спецификација на производот : Код големината на телото : L85 XW65 X H98 (mm) Адсорпција плоча големина : L85 XW65 X H45.5 (mm) Инсталација тип на : слободен, Минг тип Нето тежина : 1.00 кг/KG 1.23

Број На Модел На: MC300
Бренд Име: FCARD
моќност: DC12V&24V
Материјал: Matel

Додатоци на производи

Најдобра цена на DC12V 5A напојување со висок квалитет за контрола на пристап на системот за полнење се префрлат на електронски Свеж Со попуст
Бесплатен превозот RFID фреквенција Dito читателот wiegand26 мини RFID контрола на пристап Rreader +5pcs кристал keyfobs Свеж Со попуст
Бесплатен превозот RFID фреквенција Dito читателот wiegand26 мини RFID контрола на пристап Rreader +5pcs кристал keyfobs

Оваа цел1 X wg26 reader5 Xcrystal keyfobsSepecification : Accesso dito ocntrol readerFrequenza di lavoro : 125 KHZ / 13.56 mhzComptible картичка : EM4100 / TK4100 / T5557,Mifa

DEN 283.00 283.20
сите во 1 машина USB HF RFID ID IC Card Reader 13.56 MHz 125Khz NFC RC522 RF Windows Андроид MAC Свеж
сите во 1 машина USB HF RFID ID IC Card Reader 13.56 MHz 125Khz NFC RC522 RF Windows Андроид MAC

сите во 1 машина USB HF RFID ID IC Card Reader 13.56 MHz 125 Khz NFC RC522 RF Windows Андроид MAC1 Поддршка Mifare лична Карта СМАРТ Картичк

DEN 758.40
10pcs бесплатен превозот шалче ламиниране пластични материјали CR80 MIFARE Плус S 2К (4byte UID) smart картичка празно Свеж Со попуст
10pcs бесплатен превозот шалче ламиниране пластични материјали CR80 MIFARE Плус S 2К (4byte UID) smart картичка празно

10pcs Шалче ламиниране пластични материјали CR80 MIFARE Plus® S 2К (4byte UID) smart картичка празно( MIFARE и MIFARE Плус се рег

DEN 1778.00 1871.52
Безжична Bluetooth USB 125khz/13.56 mhz двојна фреквенција Rfid IC card Reader за Android и iOS Свеж Со попуст
Безжична Bluetooth USB 125khz/13.56 mhz двојна фреквенција Rfid IC card Reader за Android и iOS

Технички детали1 моќ DC 5 v2 работат на струјата најголемите3 работна фреквенција на 13.56 MHZ4 поддршка МФ кар

DEN 1922.00 2160.00
DIY електронски лозинка за заклучување/електронска комбинација заклучување на фиока за заклучување/супермаркет кабинет шкафче Свеж Со попуст
(10 компјутери/многу) 125Khz RFID Читач EM4100 USB Сензор Smart Card Читачи за Контрола на Пристап Свеж Со попуст
(10 компјутери/многу) 125Khz RFID Читач EM4100 USB Сензор Smart Card Читачи за Контрола на Пристап

ID =125 KHZ IC=13.56 MHZКарактеристики : 1.Дијагностички LED диоди,водоотпорен,голема мал компактен дизајн 2.Изграде

DEN 1545.00 1626.24
100pcs/многу TM1990A-F5 Магнетни iButton Клучеви е компатибилен со DS1990A-F5 ibutton TM копче картичка Далас TM1990A Магнетни Свеж
100pcs/многу TM1990A-F5 Магнетни iButton Клучеви е компатибилен со DS1990A-F5 ibutton TM копче картичка Далас TM1990A Магнетни

100pcs / многу Допир Меморија копче Магнетни TM 1990 AF5 i Button Сауна копчеДимензија : φ16.25*5.89 mmЧип тип : TM1990 AF5 Магн

DEN 2016.00
UHF RFID таг налепница Туѓо 9654 влажни пломба 915mhz 900 868mhz 860-960MHZ Higgs3 EPCC1G2 6C smart лепило пасивни RFID тагови Свеж
UHF RFID таг налепница Туѓо 9654 влажни пломба 915mhz 900 868mhz 860-960MHZ Higgs3 EPCC1G2 6C smart лепило пасивни RFID тагови

UHF RFID таг налепница Туѓо 9654 влажни пломба 915mhz 900 868mhz 860960 MHZ Higgs3 EPCC1 G2 6 C smart adhensive пасивни RFID тагови етикетат

DEN 6.72
Био Една Врата Отпечатоци и СМАРТ Картичка за Пристап на Системот за Контрола и Време Присуство Колекции+Магнетна брава Свеж Со попуст
LPSECURITY RTU5024 GSM Портата Настроената Реле Исклучете Далечинско Контрола на Пристап на Безжична Вратата Настроената Со Свеж Со попуст
MCR3516 4 во 1 4G Контакт Читателот Писател Поддршка Стандарден Контакт IC Картичка, SIM Картичка,Микро-sim , NanoSIM Картичка Свеж Со попуст
50m бариера портата патеката јамка детектор серпентина јамка кабел јамка жица за возило јамка детектор 0.5MM0.75MM/1.0 MM Свеж Со попуст
Долга Низа RFID Читач на картички 13.56 MHZ/125KHZ Близина Картичка Контрола на Пристап на Читателот Wiegand34 IP65 Водоотпорен Свеж Со попуст
Вратата за Контрола на Пристап Прекинувач Снабдување 3А DC 12V AC 110-240V Свеж Со попуст
Вратата за Контрола на Пристап Прекинувач Снабдување 3А DC 12V AC 110-240V

Вратата за Контрола на Пристап Прекинувач Снабдување 3А DC 12 V AC 110240 VОва е 110 V240 V Контрола на Пристап Напој

DEN 641.00 720.00
Dingdong Музичка Мелодија Врата 12V Жичен Вратата Бел За Контрола на Пристап Свеж Со попуст
Dingdong Музичка Мелодија Врата 12V Жичен Вратата Бел За Контрола на Пристап

Жичен врата, зуи на ѕвонење, мека глас гласно и јасноЛесно да се инсталира, 12 V DC напојување, без батерија

DEN 342.00 384.00
60KG/132lb Електрични Магнетна Брава не Успеваат Безбедна 12V DC електрични EM мини брави/гардероба заклучува Вратата за Влез Свеж Со попуст
2 парчиња/многу NTAG216 NFC ознака NTAG216 електронски ознаки за NFC картичка keychain Свеж Со попуст
2 парчиња/многу NTAG216 NFC ознака NTAG216 електронски ознаки за NFC картичка keychain

2 парчиња / многу NTAG216 NFC ознака NTAG216 електронски ознаки за NFC keychain картичка Боја : Црвена, Жолта, Сина, Виол

DEN 79.00 90.24
usb десктоп тастатура емулација rfid uhf читателот поддршка ISO18000-6B/6C протокол бесплатен превозот+бесплатен примерок картичка Свеж Со попуст
Целосна RFID Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Поставите метал пристап за контрола на тастатура со 180KG Свеж Со попуст
RAYKUBE 86x86 Switch-База За Излез Копчето Екстра Installtion R-P15 Свеж
RAYKUBE 86x86 Switch-База За Излез Копчето Екстра Installtion R-P15

RAYKUBE 86x86 SwitchБаза За Излез Копчето Екстра Installtion RP15Оваа База е да се користи за Излез Копчето за да се Монт

DEN 187.20
RAYKUBE RFID Контрола на Пристап Систем Комплет Наместен Со Електронски Лозинка за Заклучување на Тастатурата & RFID Читач DIY Свеж Со попуст
шкафот електрични Заклучување Зема latch Електромагнетни Заклучување за Електронски Шкафче Smart Кабинет Брава со нешто големо Свеж Со попуст