Долго Етничка домот о вратот кратко sleeve асиметрични макси фустан за жените лето Мексиканската стил boho фестивал фустани vestidos

Долго Етничка домот о вратот кратко sleeve асиметрични макси фустан за жените лето Мексиканската стил boho фестивал фустани

26 %

DEN 1136.00

DEN 1535.52

Свеж

Во магацинот


Долго Етничка домот о вратот кратко sleeve асиметрични макси фустан за жените лето Мексиканската стил boho фестивал фустани vestidos
Внимание : 1. Користи слична облека да се споредат со големина. 2. Таму можеби 1-3cm толеранција, нашите Кинески големини можеби малку помала од Странски големини. кога се двоумите помеѓу 2 големини, можете да изберете поголем. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. 4. Бидејќи долго растојание помеѓу нас, тоа ќе потрае неколку дена за да ја прими пратката, а понекогаш и тоа ќе биде малку побавен отколку пред тоа, се надевам, ќе може да чекаат трпеливо.
Добредојдовте на нашата продавница :
Информација За Производот :
Единица : cm 1cm=0.39 Инчен 1 Inch=2.54 см (Постојат околу 1-3cm толеранција )
Големина(cm) Должина Биста Рамо Ракав М 130 90 37 8.5 L 130 94 38 9 XL 130 98 39 9.5 2 XL 130 102 40 10

Големина: M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Стил: Бохемски
Шаблон Тип: Цврста
Фустани Должина: Глуждот Должина
Декорација: Вез
Деколте: О Деколте
Половината: Природни
Материјал: Лен
Силуета: Асиметрични
Sleeve Должина(cm): Краток
Сезоната: Лето
Sleeve Стил: Редовни

Додатоци на производи

Лето Одземени ОЛ Тенок Канцеларијата дама asymetrical Шлиц Фустани 2017 Нови Жените Пистата Дизајнер Домот Шик се Облекуваат Свеж Со попуст
2018 Нова Пролет Се Вклопува Жените Фустани Патент Стил Долг Ракав Sweatdress Џебови О-Тенок Врат Мини Фустан Свеж Со попуст
4 Боја Plu Големина S-5XL Нова Мода Женска Секси Bodycon Кратко Sleeve Партија Секојдневен Гроздобер Молив Женски Пролет Лето Свеж Со попуст
2017 Пролет E Нови Сите натпревар Мода се Облекуваат Секси Фустан во Боја Памук Тенок Облека се Облекуваат Секси Клуб Vestido Свеж Со попуст
BKLD Лето прикривање на Плажа Долг Фустан Жени Секси Шупливи Од Чипка Капчиња Длабоко V Види-преку Цветни Фустан Елегантен Boho Свеж Со попуст
SETWIGG Жените Single-гради Секојдневен Пресврт Плетени Midi Фустан Долги Ракави Sashes Директно Коленото Должина Џемпер Облека Свеж Со попуст
2018 лето mori девојки женски чипка само-култивирање везови фустан Ponceon нето предиво самовила бохемија празник плажа облечи Свеж Со попуст
JLI МОЖЕ да Текстура Одговара Одблесокот Лето жените се Облекуваат шупливи од O-Вратот Солидна мини облека без Ракави Црна, Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R

Големинабиста(cm) Ракав(cm) Половината(cm)Должина(cm)S8492 58627077М8896 59667478L92100 60707879XLКако различни компјутери екра

DEN 603.00 1005.12
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани

Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точк

DEN 402.72
Бесплатен превозот 1020 Нова Женска Облека Рокабили Гроздобер Ретро 50-тите Замав Партија Нова плус големина фустан S-6XL обичај Свеж Со попуст
Нови година мода жените летен фустан жолт лимон шеми за печатење памучни фустани шпагети рака домот повик со копчиња Свеж Со попуст
Лето Гроздобер Цветни Фустани Висока Половината V деколте, Долг Фустан наметка longue femme Вечер Партија Елегантен Жени без Свеж Со попуст
Свила Сатенски Фустан Жените Свила Фустани Природна Свила Слободни Големина Рачно Изработени Насликани Фустан Трговија Свеж Со попуст