2 парчиња Убави Девојки Исклучителна Златна Пчела Коса Канџи Шноли Страна Клип Коса Додатоци За Жени Животински Влакна Клип Barrettes Бисер

2 парчиња Убави Девојки Исклучителна Златна Пчела Коса Канџи Шноли Страна Клип Коса Додатоци За Жени Животински Влакна Клип

21 %

DEN 60.00

DEN 76.32

Свеж

Во магацинот

Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150,и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.
Повеќе Предмети :
-
молиме забележете : Цел над $150,испрати страна на курирската служба DHL/EMS слободни(под земја)за anohter земја, ако вкупната вредност под $380,ако ме плаќаат екстра $45 ,исто така и ние ќе ја испрати на DHL услуга за вас ,тоа обично трае околу 3-8 дена пристигнат ,тоа е побезбеден и побрз )
област земјата област 1 Хонгконг,Макао област 2 Кореја,Тајван област 3 Јапонија област 4 Брунеи,Камбоџа,Брунеи,Камбоџа,Индонезија,Лаос,Малезија,Philipines,Да,Сингапур,Тајланд,Виетнам област 5 Австралија,Кук Острови,Ameriacan Самоа,Кук острови,источен Тимор,Гвам,Kiribati,Нов Зеланд,Нова Каледонија,Niue,Папуа Нова Гвинеја,Saipan,Самоа,Soloman Острови,Тахити,Тонга,Tuvalu,Vanuatu,
Фиџи острови област 6 САД,Канада,Мексико област 7 велика БРИТАНИЈА,Франција,Кипар,Данска,Финска,Германија,Грција,Андора,Австрија,
Белгија,Естонија,Гибралтар,Гренланд,Guemsey,Унгарија,Исланд,Индија,Ирска,Република Италија,Џерси,Латвија,Лихтенштајн,Луксембург,Малта,
Монако,Холандија,, Норвешка,Полска,Португалија,Словенија,Шпанија,Шведска
Швајцарија,Канарските острови,чешка Република
Превозот
1.
2 парчиња Убави Девојки Исклучителна Златна Пчела Коса Канџи Шноли Страна Клип Коса Додатоци За Жени Животински Влакна Клип Barrettes Накит
Опис
Специјален дизајн ќе се направи да изгледа единствен
Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници
Ве charmer и елегантен Убави и привлечни
Добро за случува партија или банкет
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Тип : Животински влакна клип
Материјал : Алуминиумски
Боја : Златна
Количина : 2 Компјутери
Пакет Се Вклучени :
2 x коса клип
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.Купувачи се плати за враќање поштарина. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.
За нас-
Ние сме накит производителот и веледрогеријата,добавувачи на бутик,продавница,битпазар.

Тип На Објект: Hairwear
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: Pinksee
Обликотшема: Инсекти
Стил: Тренди
Број На Модел На: GE05199sun
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Тип: Шноли
клучен збор : Цвет Hairpin за свадба
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал: Метал
клучни зборови: Коса, Накит
is_customized: Yes
Клучни зборови: цвет коса pin
клучни зборови: кристал коса pin
клучен збор : пчела коса pin
клучен збор: свадба коса додатоци
клучен збор: жените опаѓањето на pin

Додатоци на производи

Луксузен Бренд Секси Додатоци Јагода Пирсинг Накит Dangle Папокот Папокот Прстен Percing Feminino Тело Накит Relogio Свеж Со попуст
Луксузен Бренд Секси Додатоци Јагода Пирсинг Накит Dangle Папокот Папокот Прстен Percing Feminino Тело Накит Relogio

Пинк+18 K Злато ПозлатенСлободен испорака на сите земја (од кина пост)Најголемиот дел цена : Дополнителни

DEN 223.00 297.60
Моден Поставен 2Rows 8мм Розова Школка Бисер Ѓердани Хривнија Обетки Поставите Жените Накит трговија на Големо Одделение Подароци Свеж Со попуст
12pcs/пакет Гроздобер Ѓердан Pendant Панк Човек Накит Ретро Гроздобер Легура Црн Елен Еленов Шарм Накит Оркестарот 51*46*3мм Свеж Со попуст
1 Пар Гроздобер Златна Боја Ветерници Исклучителна Brooch Значка Јака Lapel Игли за Жените Мода Накит трговија на Големо . Свеж Со попуст
Луксузен Бренд Антички Злато Пирсинг Накит Мода Жените Папокот Percings Папокот Прстени Percing Joias Pircing Bijoux Ombligo Свеж
G23titan Против Алергија Розово Злато Челик Боја Обетки Месечината Ѕвезда Уво Помине Папокот Прстени Папокот Пирсинг На Тело Свеж Со попуст
10pcs Антички Сребрен Позлатен Мода Автомобил Шарм Pendant За Накит Изработка на Накит Diy рачно изработени 22x12mm Свеж
HOMOD Мода Европската Привлечност Лабрадор Монистра Одговара Пандора Нараквици & Алки DIY Накит Бајка Сребрена Боја Монистра Свеж Со попуст
dongsheng Суперхерој Флеш Осветлување Метал Круг Значка Клип Pin Филм Накит Вратоврска Клипови Cufflink Мажи Жени Одговараат Свеж Со попуст
ПРИТИСНИ ЈАСНО BIOFLEX RETAINER МОНРО УСНА СТУД Прстен TRAGUS Одговара LABRET 1.2x8mm и 10мм бар 100pcs/многу Најновите Тело Свеж Со попуст
ПРИТИСНИ ЈАСНО BIOFLEX RETAINER МОНРО УСНА СТУД Прстен TRAGUS Одговара LABRET 1.2x8mm и 10мм бар 100pcs/многу Најновите Тело

Големина на : 1.2x8mm и 1.2x10mmБоја : ЈасноПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важн

DEN 821.00 864.00
Jonnafe Сјајна ААА Циркони Булчински Тиара Headband Сребрена Свадба Круна Коса Додатоци Жените Партија Пром Коса, Накит Hairband Свеж Со попуст
Гроздобер Кристал Свадба Накит Сетови За Жените, Антички Сребрен Зелена Смола Beaded Геометриски Pendant Ѓердан Обетки Прстен Свеж Со попуст