Jaycee Коса Бразилецот Тело Бран Со Затворање 3 Снопови Не-remy Човечка Коса Ткаат Со Чипка Затворање 4*4 Средниот Дел

Jaycee Коса Бразилецот Тело Бран Со Затворање 3 Снопови Не-remy Човечка Коса Ткаат Со Чипка Затворање 4*4 Средниот Дел

47 %

DEN 2671.00

DEN 5040.00

Свеж

Во магацинот


Должина: 12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 10 10 10 & Closure10, 12 12 12 & Closure10, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20
боја: #1B
Дел Дизајн: средниот дел
Пакување: 3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Бренд Име: JAYCEE КОСА
Погоден Умирање Бои: сите бои
Хемиска Обработка: Permed
Материјал Одделение: Не-Remy Коса
Човечка Коса Тип: Бразилецот Коса
Текстура: телото бран
Најдолг Коса Дел: >=5%
Може Да Се Permed: Yes

Додатоци на производи

Ms Мачка Коса 3pcs Длабоко Бран Бразилецот Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Екстензии 3 Снопови се Занимава Не Remy Коса Свеж Со попуст
Sexay Ombre Бразилецот Човечка Коса Ткаат 3 Снопови Пакет T1B/350 Златна Пред-Обоени Бразилецот Тело Бран Човечка Коса Ткаат Свеж Со попуст
Karizma Бразилецот Права Коса Снопови 3 Еез Многу Природни Црна Боја 8-28inch Не Remy Човечка Коса Снопови Може да Се Бојадиса Свеж Со попуст
Али Небото Перуанскиот Права Коса 360 Чипка Фронтален Пред Извлечен Со Бебе Коса Со Снопови Не Remy Коса 3 Снопови Снопови Фронтален Свеж Со попуст
Моден Дама Пред-Обоени 3 Снопови Со Затворање Црвена Боја 33 Перуанскиот Човечка Коса Директно Ткаат Со Чипка Clousure Не-Remy Свеж Со попуст
Мис Џеб Длабоко Бран Бразилецот Човечка Коса Затворање Remy Коса Ткаат Снопови Светло Кафеава Средниот Дел 4x4 Чипка Затворање Свеж Со попуст
Ombre Индискиот Тело Бран Коса 3Bundles T1b/4/27 Човечка Коса Ткае 3 Тон Ombre Коса Снопови Не Remy Alimice Екстензии за Свеж Со попуст
Ombre Индискиот Тело Бран Коса 3Bundles T1b/4/27 Човечка Коса Ткае 3 Тон Ombre Коса Снопови Не Remy Alimice Екстензии за

Ombre Индискиот Тело Бран Коса 3 Bundles T1b / 4 / 27 100% Човечка Коса Ткае 3 Тон Ombre Коса Снопови Не Remy Alimice Екстензии

DEN 2222.00 3830.88
Shuangya 4 Снопови Бразилецот Афро Откачен Кадрава Коса 8-28 Инчен Човечка Коса Ткаат Снопови Природна Боја Не Remy Екстензии Свеж Со попуст
Човечка Коса 3/4 Снопови монголски Откачен Кадрава Со Затворање Чипка Директно Затворање Со Снопови Пропушти Џеб не Remy Свеж Со попуст
QueenKing Косата Пред Извлечен 360 Чипка Фронтален француска Чипка 12-20 инчен Бразилецот Remy Човечка Коса на Телото Бран Свеж Со попуст
Shireen Remy Перуанскиот Откачен Кадрава Со Затворање 3 Снопови Човечка Коса Ткаат 4*4 Чипка Затворање Природна Боја За Коса Свеж Со попуст
Aliafee Коса Бразилецот Вода Бран Снопови со Затворање Remy Бразилецот Коса Ткаат Снопови се Занимава Човечка Коса Екстензија Свеж Со попуст