евтини светот на резервоари mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето notbook компјутер mousepad големи игри padmouse гејмер тастатура глувчето душеци

евтини светот на резервоари mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето notbook компјутер mousepad големи игри padmouse гејмер тастатура

20 %

DEN 729.00

DEN 911.04

Свеж

Во магацинот


Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд. Печатени слики се high-definition, highfidelity и ги имаат следните карактеристики :
1. Mouse pad е направен од природни rubbers наместо рекултивираните rubbers.
2. Прекрасни бои и HD ефекти бидете сигурни дека тоа нема да се изгуби на верност. Нашите подлошки се толку многу подобро отколку просекот серија печатење подлошки дека тие можат да се исчистат, одново и одново, и се уште се држат во оригиналната боја.
3 .Иако тие немаат stickiness на рекултивираните гумени подлоги за глувче, на долната страна на нашите mouse pad има висок коефициент на триење, така што тие може да се сфати на било каков вид на десктоп.
4. Бојата на површината нема да влијае врз прецизното позиционирање на верност глувчето. Покрај тоа, на подлога е мека и еластична; тоа е удобно да се користи, како и заштита на вашиот зглоб.
5. Нашите подлоги за глувче може да биде персонализирана; можете да го изберете вашиот сопствен поволна слика за печатење.
Посебни свилен површина, попрецизно глувчето за позиционирање, HD ефект, екстра голема визија и да се движат простор.Овој производ е најдобар природна гума на ткаенина покрие mouse pad во моментов.Ние и ветуваме дека нашите подлошки нема да избледи и секогаш да остане во оригиналната боја.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Превозот -
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по добивме јасно плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса пред да го купите, објектот ќе се испрати на цел адреса.
3. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.
4. Нашите цени НЕ вклучуваат било обичај должност или данок.
5. Објектот брод на седмицата само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака.
6 Испорака Tiem -. Имајте предвид дека времето на испорака може да варираат.

Пакет: Yes
Број На Модел На: size900x400x2mm
Бренд Име: olwonow
Стил: заштита од радијација
Големина: XL
Производи Статус: Акции
Материјал: Гума

Додатоци на производи

SUNGI 2.4 G Ултра-Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбо Модерен Дизајн Глувчето Тастатура Сет За Apple Mac КОМПЈУТЕР Windows Свеж Со попуст
Допрете Лак Безжичен Глушец Ултра Тенок USB 1200 DPI Оптички Мини Тенок Mause Гејмер Глувци Допир Тркала За Macbook Лаптоп КОМПЈУТЕР Свеж Со попуст
2.4 G Безжична арапски писмо Мини Тастатура Воздухот Летаат Глувчето Тастатура, Touchpad Далечински Управувач За Андроид ТВ Свеж Со попуст
голема Thresh mouse pad 90x40cm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Синџир Warden игри padmouse гејмер лаптоп глувчето Свеж Со попуст
голема Thresh mouse pad 90x40cm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Синџир Warden игри padmouse гејмер лаптоп глувчето

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 729.00 911.04
средно училиште dxd mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse големи игри mousepad гејмер да тастатура Свеж Со попуст
средно училиште dxd mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse големи игри mousepad гејмер да тастатура

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 556.00 695.52
Стр Безжична Тастатура Глувчето Комбо, Водоотпорен Луксузни Специјалното Пенкало Глувчето и Тенки Безжична Тастатура Поставите Свеж Со попуст
Gaming mouse pad обичај глувчето мат DIY големи килим за гејмер/ cs оди/ corsair/ dota 2/overwatch Свеж Со попуст
Gaming mouse pad обичај глувчето мат DIY големи килим за гејмер/ cs оди/ corsair/ dota 2/overwatch

ОписМатеријал : ГумаБоја : било која боја прилагодено.Дизајн : Прилагодено дизајн од страна на клиентите

DEN 278.00 278.40
BinFul 2.4 G безжичен маус со USB Приемник ултра тенки и Дебели Мини Безжичен Оптички Глушец Глувци за Лаптоп КОМПЈУТЕР Оптички Свеж Со попуст
900*400mm DIY Прилагодено Гума Gaming Mouse Pad Мат Лаптоп Тастатура Мат XL за overwatch/cs оди/world of warcraft Свеж Со попуст
900*400mm DIY Прилагодено Гума Gaming Mouse Pad Мат Лаптоп Тастатура Мат XL за overwatch/cs оди/world of warcraft

ОписМатеријал : ГумаТежина : 500g.Боја : било која боја прилагодено.Дизајн : Прилагодено дизајн од страна н�

DEN 623.52
MaiYaCa Фреди Меркур Година!Нови MousePads за Големината 18x22cm и 25x29cm Свеж Со попуст
MaiYaCa Фреди Меркур Година!Нови MousePads за Големината 18x22cm и 25x29cm

Го прилагодите со своја фотографија! Одличен Подарок Објект!6.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Рус�

DEN 83.00 95.52
Безжична Bluetooth Тастатура За Apple iPad Воздух 2 Таблета Случај Кожа Отстранлив Капак Со Мобилен руски Изглед на Тастатура Свеж Со попуст
Шпански Јазик Ултра тенок 2.4 G Безжична teclado за Macbook/PC компјутер/Лаптоп /Андроид таблет/ Smart TV со USB приемник Свеж Со попуст
Шпански Јазик Ултра тенок 2.4 G Безжична teclado за Macbook/PC компјутер/Лаптоп /Андроид таблет/ Smart TV со USB приемник

Ултра тенок 2.4 G Безжична teclado за Macbook / PC компјутер / Лаптоп / Андроид таблет / Smart TV со USB приемник Карактер

DEN 793.00 1368.00
Црна и бела Нови Пристигнување Прилагодено Правоаголник Не се Лизга 3D Печатење 200*200*2mm Игри Гума Трајни Лаптоп Круг mouse Свеж Со попуст
108/87 копчиња Translucidus Светлото PBT Keycap За Corsair STRAFE K65 K70 Logitech G710+ Звучници USB механички Тастатура Keycap Свеж Со попуст
108/87 копчиња Translucidus Светлото PBT Keycap За Corsair STRAFE K65 K70 Logitech G710+ Звучници USB механички Тастатура Keycap

Keycaps САМО, НЕ тастатури !!!Детали за производот : Нови Пристигнување ОЕМ MX прекинувачи Keycaps Светлото PBT 108 /

DEN 1374.00 1717.92