10 Парчиња Capacitance Пенкало Мобилен Телефон со Екран на Допир Перо Сликарство Пенкало за Пишување Пенкала 2 во 1 Корисно за Статистика Училиште Ballpoint Пен

10 Парчиња Capacitance Пенкало Мобилен Телефон со Екран на Допир Перо Сликарство Пенкало за Пишување Пенкала 2 во 1 Корисно

8 %

DEN 260.00

DEN 282.24

Свеж

Во магацинот


Бесплатен Превозот 10pcs Перо Висока Прецизност Капацитивни Пенкало Топката Точка Пенкала Училиште Канцелариски Материјали Жици Пенкала Функција : 2 in1 Капацитивни Екран на Допир Пенкало со Топката Точка Пенкало Сосема нов и висок квалитет. Високо квалитетна ABS материјал тело. Работи како нормален топка-точка пенкало. Исто така Работи со било кој уред со capacitive екран на допир Вграден клип за лесно носење. Материјал : ABS Тело боја : Црвена/Сино/Зелено/Портокал/Balck (Случаен испрати) Мастило боја : Црна Димензии : 148mm Пакет се Вклучени : 10pcs пенкала

Тип: Ballpoint Пен
Пишување Точка: 0.7 mm
Бренд Име: ZSFANGJUN
Број На Модел На: XCP-J-58
Употреба: Office & Училиште Перо
Erasable Или Не: No
Новина: Yes
Материјал: Пластични

Додатоци на производи

4 Парчиња Core Метал Ballpoint Пенкало Ротирачки Метал Стариот Масло Пенкало Училиште Канцелариски Multicolor Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
4pcs/многу Kawaii мачка дизајн 0.5 mm гел пенкало Канцелариски црно мастило пенкала Канцеларија stylo материјал училиште escolar Свеж Со попуст
Резервни Ножеви За Автоматско Молив Sharpeners Ножот За Електрична Молив Острилка Свеж Со попуст
Резервни Ножеви За Автоматско Молив Sharpeners Ножот За Електрична Молив Острилка

Опис : Ве молиме имајте во предвид : Оваа резервни сечилото е само за Прстен Сонцето молив sharpeners.Оваа рез

DEN 359.00 382.08
20pcs/многу Топла Продажба Креативни Пердув Форма Ballpoint Пенкало Високо Квалитетни Пластични Пишување Деца Подарок Пенкала Свеж Со попуст
10 компјутери/многу Kawaii Шарени Цртан филм Гел Пенкало Поставен Симпатична корејски Канцелариски Пенкала За Writting Канцеларија Свеж Со попуст
12 компјутери/многу Мицубиши Уни S-7L Ballpoint Refills 0.7 мм за Ballpoint Пенкала Office & Училиште Материјали трговија на Свеж
12 компјутери/многу Мицубиши Уни S-7L Ballpoint Refills 0.7 мм за Ballpoint Пенкала Office & Училиште Материјали трговија на

Ве молиме оставете порака за бои сакате ако го изберат Мешани, или ние ќе ви го испратиме по случаен избо

DEN 804.00
50pcs/set цртан филм канцелариски прекрасна хривнија топката пенкало Свиткување ballpoint пенкало Креативни подароци реклама Свеж Со попуст
4Pcs/Многу Клучни Гел Пенкало Kawaii Креативни Гроздобер Неутрален Gelpen Canetas Пенкало за Writting Канцеларија Училиште Chancery Свеж Со попуст
Пилот Фонтана Пенкало ЕДИН-40/Con-20 Конвертор Притиснете Мастило Уред За Пилот Фонтана Пенкало Kakuno/Митрополитот Пенкало Свеж Со попуст
4pcs/многу 0.38 mm Креативни Цртан филм Крофни Гел Пенкала Симпатична Kawaii Бонбони Боја Пенкало За Деца Подарок Училиштето Свеж Со попуст
6 компјутери/set гел Боја мастило сет пенкала Градина цвет Ѕвездена ѕвезда Цртан филм точки 0.38 mm ballpoint пенкало Канцелариски Свеж Со попуст
BAOKE PC198 притисни тип на мастило сина неутрален пенкало лекар рецепт посветен пенкало 0.5 mm Свеж
BAOKE PC198 притисни тип на мастило сина неутрален пенкало лекар рецепт посветен пенкало 0.5 mm

Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија...

DEN 312.00
6 компјутери/многу Различни Дизајни Супер Херој Hello Kitty Цртан филм Гел Мастило Пенкало Промотивни Подароци Канцелариски Свеж Со попуст
10pcs/многу Неутрални Мастило Гел Пенкало Рефил Неутрален Пенкало Добар Квалитет, Рефил Црна, Сина, Црвена 0.5 mm 0.38 mm Куршум Свеж Со попуст
12 компјутери/многу Основни Лагер Roller Ball Пенкало за Пишување Потпис 0.5 mm Ballpoint 3 Гел Боја Мастило Пенкала Office Свеж Со попуст
12 компјутери/многу Основни Лагер Roller Ball Пенкало за Пишување Потпис 0.5 mm Ballpoint 3 Гел Боја Мастило Пенкала Office

Функција : Материјал : ПластикаМастило Боја : Црна, Сина, ЦрвенаПишување Точка : 0.5 mm, мазна пишувањеДолжи

DEN 215.00 412.80