ТВ Далечински Управувач Црна Пластика Smart Универзален Далечински Контролер Замена за Samsung ТВ BN59-00507A BN59-00512A BN59-00516A

ТВ Далечински Управувач Црна Пластика Smart Универзален Далечински Контролер Замена за Samsung ТВ BN59-00507A BN59-00512A BN59-00516A

21 %

DEN 156.00

DEN 196.80

Свеж

Во магацинот

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).78"
Нето тежина : околу.
Боја : Црна
Големина : прибл. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 75g
Компатибилен модел : за Samsung BN59-00507 A BN59-00512 A BN59-00516 A BN59-00517 A
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Спецификации :
Не програмирање е потребно - само одговара на батерии во. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ви благодариме за вашето разбирање. Време На Испорака :
1.
Потребни 2 батерии со големина AAA (не се испорачува). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. 1 x Далечинска Контрола
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Ова е сосема нов замена на далечински управувач и на тој ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.

Пакет: Yes
Број На Модел На: 124334
Употреба: TV
Фреквенција: 433 MHz
Канал: 4
Безжична Комуникација: IR
Бренд Име: ALLOYSEED
Поддршка СТАН: No
Објектот: ТВ Далечинска Контрола
боја: Црна
Големина: approx. 215*50*20mm/8.46*1.96*0.78''
Нето тежина: Прибл. 75G
Компатибилен: за Samsung ТВ

Додатоци на производи

Далечински Управувач За philips WACS7000/12 Безжична Музика Центар и Станица Систем Свеж
Далечински Управувач За philips WACS7000/12 Безжична Музика Центар и Станица Систем

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон

DEN 681.12
Тенок LCD LED Плазма ТВ Ѕид Заградата 14~32 Инчен Max VESA 200*200mm Супер Силен 88lbs Тежина Капацитет Свеж Со попуст
Тенок LCD LED Плазма ТВ Ѕид Заградата 14~32 Инчен Max VESA 200*200mm Супер Силен 88lbs Тежина Капацитет

Тенок LCD LED Плазма ТВ Ѕид Заградата 14~39 Инчен Max VESA 200*200mm Супер Силен 88lbs Тежина КапацитетНа ТВ Ѕид е специј

DEN 763.00 763.20
Freeboss MS-017 Флексибилни Фаза Микрофон Стојат Tripod Кат Микрофон Стојат Радио Микрофон Стојат Свеж Со попуст
Freeboss MS-017 Флексибилни Фаза Микрофон Стојат Tripod Кат Микрофон Стојат Радио Микрофон Стојат

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!Freeboss MS017 Микрофон СтојатВисина : 100150 цм (3959 во) Материјал : Метал и Пла

DEN 1439.52
Високи перформанси Замена за Далечинска Контрола LED TV на Далечинскиот Управувач за Samsung AA59-00786A 3D Smart TV 3D Паметен Свеж Со попуст
Далечински Управувач Замена за Samsung ТВ 16FC 018FC 179FC 3F14-00038-300 AAA59-00332A AAA59-00345A 3F14-00034-141 Свеж Со попуст
Далечински Управувач Замена за Samsung ТВ 16FC 018FC 179FC 3F14-00038-300 AAA59-00332A AAA59-00345A 3F14-00034-141

Спецификација : Боја : СиваБатерија : 2 X AAA Батерии (НЕ се вклучени)Компатибилни Модели : 3 F1400038300 AAA5900332 A AAA59

DEN 91.00 95.52
YINGRAY Замена Далечински управувач за Midea клима уред Далечински Управувач R51M/E R51M/BGE R51M/CE R51M/BGCE R51/E R51/CE Свеж Со попуст
YINGRAY Замена Далечински управувач за Midea клима уред Далечински Управувач R51M/E R51M/BGE R51M/CE R51M/BGCE R51/E R51/CE

1 YINGRAY Замена За Midea клима уред Далечински Управувач R51 M / E R51 M / BGE R51 M / CE R51 M / BGCE R51 / E R51 / CE2 Не вклучувајќи ја

DEN 72.00 143.04
далечински управувач погоден за проектор acer H7532BD E152D ТОЈ-812 H6510BD ЈП-X23 P1273 P1341W H5360BD ТОЈ-803J Свеж
далечински управувач погоден за проектор acer H7532BD E152D ТОЈ-812 H6510BD ЈП-X23 P1273 P1341W H5360BD ТОЈ-803J

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

DEN 667.20
Практична НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 1CH 315MHz Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник Модул АК-RK01S-220-Безжичен Прекинувач Свеж Со попуст
НОВИ 5A 60W 24V DC да 12V DC Моќност Конвертор Адаптер за Снабдување со Автомобил Камион L060 нова жешка Свеж Со попуст
НОВИ 5A 60W 24V DC да 12V DC Моќност Конвертор Адаптер за Снабдување со Автомобил Камион L060 нова жешка

Функција : Текст : 14~40 V DCИзлез : 12 V DCМакс AMP : 5 AТежина : 43gИзлезна моќност : 60 WПогоден : како што се автомобил

DEN 223.00 252.96
Новата Замена AC A/C Remoto Контролер За ПОМОШЕН YKR-К/204E Универзална клима уред Далечински Управувач Yk-к/002e Ykr-к/001e Свеж Со попуст
Новата Замена AC A/C Remoto Контролер За ПОМОШЕН YKR-К/204E Универзална клима уред Далечински Управувач Yk-к/002e Ykr-к/001e

Новата Замена AC A / C Remoto Контролер За ПОМОШЕН YKRК / 204 E Универзална клима уред Далечински Управувач Ykк / 002e

DEN 292.00 479.52
Евро/САД 5V 2A моќ адаптер 5V DC трансформатор 5V 2A AC DC адаптер 110-240V да 5V Конвертор до ВАШИНГТОН 2A Напојување 5.5x2.5mm Свеж
далечински управувач погоден за Sony Bravia smart TV lcd led рм-ed030 рм-ed018 Свеж
далечински управувач погоден за Sony Bravia smart TV lcd led рм-ed030 рм-ed018

.ова е универзален далечински управувач (не треба set)користите само sony lcd hd led smart tv .Тоа е поголемиот дел о

DEN 287.52
Универзална Smart Далечински Управувач Воздух Глувчето Замена за Сите Samsung ТВ РМ-D1078 РМ-D1078+ Плус LCD LED 3D Smart TV Свеж Со попуст
Универзална Smart Далечински Управувач Воздух Глувчето Замена за Сите Samsung ТВ РМ-D1078 РМ-D1078+ Плус LCD LED 3D Smart TV

Најпопуларните производи во нашата продавницаУниверзална Smart Далечински Управувач за Samsung Smart TVИздржли

DEN 170.00 213.12
3Pack За Nokia Withings Activite Челик Спортски Smart Watch Анти-шок 7H Нано Екран Заштитник Shield Експлозија-доказ Филм Свеж Со попуст
3Pack За Nokia Withings Activite Челик Спортски Smart Watch Анти-шок 7H Нано Екран Заштитник Shield Експлозија-доказ Филм

3 Pack За Nokia Withings Activite Челик Спортски Smart Watch Антишок 7 H Нано Екран Заштитник Shield Експлозијадоказ Филм

DEN 291.00 364.32
Нов Далечински контрола на РМ-YD065 ОЕМ BRAVIA ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ RMYD065 ЗА СОНИ ТЕЛЕВИЗОР KDL-32BX420 Свеж
Нов Далечински контрола на РМ-YD065 ОЕМ BRAVIA ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ RMYD065 ЗА СОНИ ТЕЛЕВИЗОР KDL-32BX420

Топла продажба на Нови ОЕМ Далечински управувач РМYD065 BRAVIA ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ RMYD065 ЗА СОНИ ТЕЛЕВИЗОР KDL

DEN 432.00
Нова Универзална Одговара За Philips РМ-120C ТВ Замена за Далечинска Контрола Користи За RM120C Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Нова Универзална Одговара За Philips РМ-120C ТВ Замена за Далечинска Контрола Користи За RM120C Бесплатен Превозот

Нова Универзална Одговара За PHILIPS РМ120 C ТВ Замена за Далечинска Контрола Користи За RM120 C Бесплатен Прево

DEN 307.00 383.52
Нови Оригиналниот Далечински Управувач за јамаха HTR-5760 RX-V650 HTR-5650 HTR-5550 RX-V440 RX-V540 RX-V5640 AV моќност засилувач Свеж Со попуст
Нови Оригиналниот Далечински Управувач за јамаха HTR-5760 RX-V650 HTR-5650 HTR-5550 RX-V440 RX-V540 RX-V5640 AV моќност засилувач

Пред купување и верификација на сликата конзистентностВистински оригиналниот далечински управувачВи

DEN 2052.00 2160.00
Нов M54-СТР 216PMAKA13FG lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет Свеж
Нов M54-СТР 216PMAKA13FG lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чи

DEN 518.40
50 дискови Помалку Од 0,3% Дефект го Оценувате Одделение А 8.5 GB Празно Некој DVD+R DL Диск Свеж
50 дискови Помалку Од 0,3% Дефект го Оценувате Одделение А 8.5 GB Празно Некој DVD+R DL Диск

СпецификацииДефект го оценувате : Помалку од 0,3%Одделение : Одделение АСкладирање на податоци : Многу ст

DEN 1488.00
YINGRAY Замена Далечински управувач за Midea Превозникот Спрингер клима уред Далечински Управувач R11CG/E R11HG/E R11/BGE R11/BGCE Свеж Со попуст
F970 Батеријата Надворешно Напојување Носителот + AC-PW20 PW20 DC Спојка за Sony NEX 3 3N 5 6 NEX-7 7R 7S A33 A55 A6300 A6500 Свеж
F970 Батеријата Надворешно Напојување Носителот + AC-PW20 PW20 DC Спојка за Sony NEX 3 3N 5 6 NEX-7 7R 7S A33 A55 A6300 A6500

2, поврзете го PW20 DC спојка и F970 батеријата носителот преку DC кабел; 3то, се NPF970 / F750 / F550battery, да го стави на

DEN 1228.80
90cm кабел 16v 0.8 ac адаптер 16 volt 0.8 amp 800ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm Напојување Свеж Со попуст
90cm кабел 16v 0.8 ac адаптер 16 volt 0.8 amp 800ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm Напојување

90cm кабел 16v 0.8 ac адаптер 16 volt 0.8 amp 800ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm НапојувањеКарактеристики : 1...

DEN 1185.00 1247.52