8 in1 Мултифункционален Професионални Удар Фен Со Четка/Чешел Моќен Фен Удар Фен сет Со Прилози Стил 44

8 in1 Мултифункционален Професионални Удар Фен Со Четка/Чешел Моќен Фен Удар Фен сет Со Прилози Стил 44

44 %

DEN 1111.00

DEN 1983.36

Свеж

Во магацинот

Мали Топол Воздух Styler : Одговара за чешла различни нивоа " навивам влакната.
Concentrator Млазницата : Удар топол воздух да се исуши на вашата коса, да ја подобри вашата коса стил.) Напомена : ве Молиме проверете Напон Копчето, пред да ги користите, и да се избере соодветен напон (110 V или 220 V) во зависност од вашата земја.
Bang Чешел : Помош на чешел посебен стил за вашиот бенг.Ние обично брод објект во рамките 1-5 дена по плаќање расчисти освен викенд во нормална состојба. Главната Машина Големина : Прибл.
Доаѓа со 8 додатоци , да се направи добар стил на вашата коса, големи навивам, средината навивам, мал навивам, директно, пченка и др.
НОВОДОЈДЕНИ
8 in1 Мултифункционален Професионални Удар Фен Со Четка/Чешел Моќен Фен Удар Фен сет Со Прилози Стил 44 Функција : Повеќе Функција за Ротирање Styler , Одговара за сушење, зацврстување, виткање различни видови на влакната.)
Прилагодлива Температура : Средината на Поставување : Комбинира идеален струење со умерена температура за обликување на пофини, оштетени или tousled коса. За да се создаде слободен проток кадрици, обликувањето атрактивна косата.
Волумен Чешел (Меки на Коса и Чешел) : Може да се ко-се користи со Bang Чешел, да ви помогне да направите вашиот влакната на врвот&назад повеќе меки.
Даночен број :
Како царинење процес е различен во различни земји, ние обично брод објект
на клиентите со пониска вредност, ако имате нешто што треба да се обрне внимание ве молам
имајте на ум пред пратката. Повеќе Влакната Ви Дава Максимум Подигнете од Коренот Област, Дијагонала Вентилација за Максимален Проток на Воздух.
Пропустливи Четка (Коса Четка Чешли) : Анти-статички Криви се Пропустливи Берберот Салон Коса Четка Косата Четка, Идеален за Удар-Сушење Краток до Средината на Должината на Косата.8 метри
Факултативна Боја : Црвена / Бела (Default испрати Бела боја, доколку сакате друга боја, ве молиме да ни остави порака пред да ја испратите надвор.
Со 360 степен ротација моќ линија, Ултра долго, 1.2 cm (Должина*Кол.
2 различни напони (Меѓусебно), ве Молиме Проверете и Изберете Соодветен Напон (110 V или 220 V) според вашата земја пред да се користат.

боја: Црвена, Бела
Тип На Објект: Фен За Коса
Преносливост: без рачка
Извор На Енергија: Електричен
Функција: Топла/ладна воздух
греење на елемент: Инфраред
Приклучокот стандард: Евра
Употреба: Апарати за домаќинство
Тип на мотор: AC
сертификација: CE
Max. Моќност: Помалку од 1000 W
Големина: Approx. 20 x 4.2cm (Length*Dia.)
Бренд Име: CkeyiN
Број на брзини: 2
Млазницата Тип: Воздухот собирање&расејување
Број На Модел На: косата удар фен
Времето на пазарот: 2014
Материјал: ABS
Напон: 100-240v (Dual voltage)

Додатоци на производи

Codace Вода Комора Резервоарот За Пареа Коса Straightener, Argan Масло За Вбризгување На Резервоарот Пареа Рамен Железо Замена Свеж Со попуст
1500W Свитлива се Справи со Фен ЕУ Plug Удар Фен Правец на Ниско ниво на Бучава Коса Компресор За Дома Отворено Патување Коса Свеж Со попуст
2017 Вистински Црна Керамички Виткање На Косата Железо Бран Машина Про Спирала Curlers Ролки Стапче Стил Алатки Lcd Фризерски Свеж Со попуст
Професионални Коса curler мажите виткање железо коса стапови ultrafine став 9mm deepwave виткање на косата се држиме curlers Свеж Со попуст
Професионални Коса curler мажите виткање железо коса стапови ultrafine став 9mm deepwave виткање на косата се држиме curlers

Сите Налози оригиналната Кутија! Функција : Постојат 6брзински прилагодлива температура, може да според

DEN 1009.00 1108.80
Про Автоматско Титаниум Коса Curler Губење на Косата Styler Алатки Turling Железо Напон Со LCD Екранот ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА Свеж Со попуст
Адвокатско Батерија Бричење Машина Електрични Хлапак Жилет Сечилото Епилатор Електрични Коса Тример/Barbeador Eletrico Мажите Свеж Со попуст
Професионален Фен За Коса Машина 3 Во 1 Мултифункционален Косата Алатки Фен Про Коса Curler Straightener Фен Чешел Четка Свеж Со попуст
Професионални Пареа коса четка Steampod брзо Губење на Straightener Електрични ionic Чешел Спреј Пареа инфраред Рамен Железо Свеж Со попуст
Професионални Електрични Cordless Коса Clipper Батерија Хлапак Веѓа Бричење Trimer Брада Сечење Поставува за Уво Нос Коса Машки Свеж Со попуст
Kemei КМ-585 Седум во едно мулти-функција фен Виолетова Свеж
Kemei КМ-585 Седум во едно мулти-функција фен Виолетова

ПРИТИСНИ копче за пуштање за замена на делови, интерфејс користи ротирачки дизајн, кои ќе ви помогнат че

DEN 1435.20
Kissbeauty 7mm Виткање на Косата Железо Прирачник Ротирачки Виткање Железо Коса Curler Децата Мажите Мали Кадрици Коса Железо Свеж Со попуст
професионални IPX7 перат бебе коса clipper вакуум помалку неред деца hairdress тример бебе апсорбира косата baber алатка Свеж Со попуст
професионални IPX7 перат бебе коса clipper вакуум помалку неред деца hairdress тример бебе апсорбира косата baber алатка

професионални IPX7 перат бебе коса clipper вакуум помалку неред деца hairdress тример младата косата baber алаткава

DEN 1847.00 2198.40
Професионални Електрични Коса Clipper Батерија Коса Тример Титаниум Керамички Нож LCD Дисплеј Салон Губење на Машина за Сечење Свеж Со попуст
Професионални Коса Curler Железо Ролки Керамички Виткање на Косата Песна Стапче LCD Дисплеј Коса Кадрава Железо Поколеба Моден Свеж Со попуст
RIWA LCD Екран Коса Curlers Коса Straightener 2 Во 1 Стил Алатка Сува Влажни Користете Брзи Греење Керамички Виткање Железо Свеж Со попуст
RIWA LCD Екран Коса Curlers Коса Straightener 2 Во 1 Стил Алатка Сува Влажни Користете Брзи Греење Керамички Виткање Железо

СпецификацииБренд : RIWAБрој на модел : RB809 IБоја : РозеваНоминална Напон : 220 V~50 HzНоминална Моќност : 43 WГоле

DEN 821.00 1824.00
Професионални Двојна Употреба Керамички Пареа Steam Коса Straightener Салон за Лична Употреба Косата Алатка Straightener мода Свеж Со попуст
Професионални Kemei Нож Титаниум Corded Електрични Фризура Машина за Сечење Берберот + граница чешел за деца, возрасни мажи Свеж Со попуст
2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил Свеж Со попуст
2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил

2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил

DEN 1152.00 1920.00
Професионални Водоотпорен Електрични Коса Clipper Батерија Жилет Коса Тример Губење На Машина За Сечење Брада Trimer Дете Мажите Свеж Со попуст
Забниот Конец Орална Нега Спроведување Вода Flosser Наводнување Вода, Џет Стоматолошки Irrigator Flosser Заб Почиста Свеж
2017 Нови Продажба Професионална Керамичка Коса Curler Железо Виткање Стапче Ролки Поколеба Стил Алатки Styler Брз Топлина Електрична Свеж Со попуст
Мини Розова Керамички Електронски Коса Straightener Железо Chapinha Зацврстување Брановидни Песна Коса Crimper Стил Алатки 100~240V Свеж Со попуст
LED Двојна Употреба Коса straightener Curler Професионални Рамен железо Виткање на Косата Железо Керамички Брзо Греење Коса Свеж Со попуст
Брановидни Виткање Песна Коса Chapinha Straightener Crimper Меки Мали Бранови Коса Curlers Пченка Плоча Перм Треска Стил Алатки Свеж Со попуст
висок квалитет на Возрасни Деца Neti Тенџере Стандард Носната Носот се Мијат Јога Detox Синус Алергии Олеснување Исплакнете Свеж Со попуст
Преносни Прилагодливи машка Фризура Електрична Машина Машина Супер Тивок Нож Титаниум Чешлање Тример Сет за Косата Свеж Со попуст