6-инчен салон посебни фризерски ножици црна тапа фризер професионални алатки за моделирање берберот сет ножици

6-инчен салон посебни фризерски ножици црна тапа фризер професионални алатки за моделирање берберот сет ножици

7 %

DEN 759.00

DEN 816.00

Свеж

Во магацинот


започнете Цена : $13.84 Цена : $22.50 Цена : $22.50 Цена : $13.50 Цена : $11.25 Цена : $13.95
крајот Основен параметар (Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење стапка)
20%-30% (делови листа) Ножици (функционална)
Професионални берберот ножици, трајни, прецизната изработка, добра острина, особено со користење на мраз калциниран обработка. Погоден за Ориентални тело форма и се чувствувам

Тип На Објект: Косата Режа
Сечилото Материјал: Нерѓосувачки Челик
Тип: ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип: 6cr13
вкупна должина: 17.5
Заби: 32
Број На Модел На: WR151028qFQF
Рачка Материјал: Нерѓосувачки Челик
Големина: 6 inch
Бренд Име: SHARONDS

Додатоци на производи

SEMBEM Преносни Густа Заби Четка Косата Чешел Пластични Флексибилни Круг Совет Коса Салон Професионални Берберот Алатки Фризер Свеж Со попуст
1 КОМПЈУТЕР Анти-статички Косата со Чешел Мода Пластични Коса, Четки Detangling се Справи со Метежот Туш Чешел Косата Стил Алатка Свеж Со попуст
Жените Перика Коса Четка Detangling Гребло Коса Четка Јамка Чешел Анти-статички Перика Четка escova modeladora став cachos Hairbrush Свеж Со попуст
6 компјутери Мода Жените Шноли Девојки Ѕвезда Срцето Коса Клип Нежна Коса Pin Косата се Украси Накит Додатоци Свеж
Професионални Салон Коса Алатка Торба Зебра Фризерски Торба Преносни Футрола Алатка Случај За Косата Алатки За Складирање Clipper Свеж Со попуст
Нови 12 Компјутери/Торба Магија Сунѓерот Пена Перница Косата Ролки Curlers Пресврт Алатка Свеж Со попуст
Нови 12 Компјутери/Торба Магија Сунѓерот Пена Перница Косата Ролки Curlers Пресврт Алатка

Тип : Коса CurlersПол : ЖенитеКоличина : 12 КомпјутериМатеријал : Сунѓер, ПластичниКарактеристики : Лесен за Н

DEN 38.00 54.24
Вратот Хартија во Ролна за Берберот Берберот Салон Алатки Професионални Еластичен за Еднократна употреба Свеж Со попуст
Вратот Хартија во Ролна за Берберот Берберот Салон Алатки Професионални Еластичен за Еднократна употреба

Опис : Меки, Силни и Издржливи за Еднократна употреба, треба да се користи за еднократна употреба Држи бе

DEN 106.00 133.44
Преносни Виткање На Косата Четка Со Огледало Компактен Џеб Големина Чешел За Чанта Торба H056 Свеж Со попуст
Преносни Виткање На Косата Четка Со Огледало Компактен Џеб Големина Чешел За Чанта Торба H056

4904 парче парче пакет парче парче пакет парче парче пакет пар парче парче пар парче пар парче парче парче

DEN 60.00 75.36
Фризерски Материјали Ножици 5 инчен Коса Ножици Јапонија Професионални Титаниум Коса за Сечење Ножици Десната Рака Берберот Свеж Со попуст
1PC Коса Дрвени Чешли се Пропустливи Гребло Четка Keratin Салон за Нега на Спа Масажа Antistatic Жените Стил Четки Алатки RP Свеж Со попуст
Моден DIY спирала коса curler навивам стапови коса прачки за кадрава коса виткање алатки како косата фризерски стил алатки трговија Свеж Со попуст
Моден Жените Платно Широк Headband Коса Бенд За Девојки Едноставно Солидна Headwear Коса Додатоци Свеж Со попуст
Моден Жените Платно Широк Headband Коса Бенд За Девојки Едноставно Солидна Headwear Коса Додатоци

Објектот Состојба : Brand New Количина : 1 Pc Материјал : Платно Големина : Широк : 3 CM=1.18" Боја : 7 Бои за да го избе

DEN 31.00 35.52
500pcs Коса Додатоци Мини Плетенка Плетенки Еластична Врска Бенд конска опашка Носителот Еластична Гума Јасно Бели Додатоци Свеж Со попуст
5/5.5/6/6.5/7/7.5/8 ЈП Kasho H1006 Сино Дијамант Фризерски Ножици за Сечење Чистење Shears Човековите & Миленичиња Коса Shears Свеж Со попуст
5/5.5/6/6.5/7/7.5/8 ЈП Kasho H1006 Сино Дијамант Фризерски Ножици за Сечење Чистење Shears Човековите & Миленичиња Коса Shears

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5" / 5.5" / 6" / 6.5" / 7" / 7.5" / 8" Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Сечење / Чистење Ножици 1 Pcs / 1 Pair Оп

DEN 321.00 458.40
1pc Преносни Машки Брада Чешел Нерѓосувачки челик Мажите Бричење Анти-статички Џеб Мустаќи Четка 12.6X3.5cm Свеж Со попуст
1pc Преносни Машки Брада Чешел Нерѓосувачки челик Мажите Бричење Анти-статички Џеб Мустаќи Четка 12.6X3.5cm

HB0016320Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Нерѓосувачки челикБоја : Сребро, Како на с

DEN 164.00 204.48
8 Компјутери/ многу спиење styler сина коса со ролери магија коса со ролери 2017 најдобри продавачот Памук Curlers DIY косата Свеж Со попуст
Парична Казна Заби Фризери Јаглерод Сечење Чешел Професионални Коса Тример Чешел Во Опашката Дизајн Свеж Со попуст
Парична Казна Заби Фризери Јаглерод Сечење Чешел Професионални Коса Тример Чешел Во Опашката Дизајн

Опис : MythЈаглерод Antistatic Фризура Чешел Вклучува Над 10 Дизајни За Фризер Околу 35% Јаглерод и Пластични Меш

DEN 95.00 105.60
професионални 6.0 инчен 4cr челик сечење на косата ножици за сечење берберот makas коса режа салон чистење shears фризерски Свеж Со попуст
Про Свиња Наежвам Четка За Коса Стил Анти-топлина на Косата Овална Гребло Четка За Коса Мазна Не Штети На Коса Салон Четка Свеж Со попуст
6 коса ножици фризерски ножици продажба професионални коса облекување ножици црвено берберот комплет clipper фризура чистење Свеж Со попуст
Црниот Витез 6 Инчен Професионални Коса Ножици Фризерски Чистење Ножици Берберот Shears 16/25/30 Заби Висок Квалитет Свеж Со попуст
1PC Пластични коса чешли Фризерски Четки Чешел Салон Боја на Коса Боја на Четка во Боја Алатка за Полнење Нови 2U0122 Свеж Со попуст
1pc голема големина 140*120cm Берберот Кејп со копчето Пати Фризура фризерски kappers салон стил алатки за clippers фризер Свеж
Топла Продажба на Нано Технологија Коса Четка, Воздух за сушење Коса Четка Во 5 Парче Сет Керамички + Ionic Тркалезна Четка Свеж Со попуст
Топла 2 парчиња Женска Девојки Topsy Опашка Коса, Плетенка Алатка конска опашка Создателот Стил Алатка Коса 8V99 Свеж Со попуст
Топла 2 парчиња Женска Девојки Topsy Опашка Коса, Плетенка Алатка конска опашка Создателот Стил Алатка Коса 8V99

2 парчиња Женска Девојки Topsy Опашка Коса, Плетенка Алатка конска опашка Создателот Стил Алатка за КосаБр

DEN 21.00 31.68
6.0 и 17,5 см Прилагодено Лого Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Салон Ножици за Сечење Shears Чистење Ножици C1009 Свеж Со попуст
SI ЈУН 6.0 инчен(16.80 cm) должина RT60 модел на косата ножици Свеж Со попуст
SI ЈУН 6.0 инчен(16.80 cm) должина RT60 модел на косата ножици

Не заборавајте да го добиете вашиот купони пред да се направи нарачката~ фризерски ножици за barbers,ножниц

DEN 973.00 1216.32
превозот надомест убавината на косата ножици коса режа чистење ножици shears професионални коса ножици Свеж Со попуст
превозот надомест убавината на косата ножици коса режа чистење ножици shears професионални коса ножици

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со про

DEN 1893.00 2365.92