5Pcs/Set Помине Акрилик сет Прав Течни Стакло Куп Жени Помине Уметност Совети дизајн на Нокти Комплет Алатки 3 Бои BTT-109

5Pcs/Set Помине Акрилик сет Прав Течни Стакло Куп Жени Помине Уметност Совети дизајн на Нокти Комплет Алатки 3 Бои BTT-109

DEN 124.80

Свеж

Во магацинот


Полимер Прав Должина : App 3.5 см Полимер Прав Дијаметар : APP 4.5 cm Акрилик Течни Должина : App 10.5 см Акрилик Течни Дијаметар : App 3.5 см Стаклена Чаша Должина : App 3cm Стаклена Чаша Дијаметар : App 3cm Бруто Тежина : Околу 238g Пакет Вклучуваат : 1 Pcs Полимер во Прав(Бела) 1 Pcs Полимер во Прав(Јасно) 1 Pcs Полимер во Прав(Пи nk) 1 Pcs Акрилик Течност(75ml) 1 Pcs Стаклена Чаша Полимер Прав Состојки : Акрилик Естер Полимер,Пероксид,Trtanium Диоксид,N-Trichloromethylithio Акрилик Течни Состојки : Етил Methacrylate и други monomers,N,N-Dimethyl-P-Toluldine,MEHQ Функција : Ова помине уметност за полнење може совршено да одговара на вашите потреби. Создавање на убави искра помине уметност дизајн за вас. Дава фантастичен и природен изглед на вашите нокти. Прави вашите нокти повеќе атрактивни. Совршен за домашна употреба или професионална употреба.

Тип На Објект: Постави & Комплет
Бренд Име: Tipart
Број На Модел На: BTT109
Количина: 5pcs
Големина: none
Материјал: ABS

Додатоци на производи

Про 32PCS Помине Уметност Совети Помине Екранот Стојат Помине Пракса Обука Алатка Отстранлив Рек + Екранот Плоча Свеж Со попуст
Датотеката Еластична Печ Пенкалата Третман Алатки 10pcs/кутија Пети Ноктите Ingrown Корекција Налепница Печ Нога Нега Paronychia Свеж Со попуст
Нови 64 Совети Поп Стапови Помине Уметност Совети Помине Екранот Стојат Помине Пракса Обука Алатка Отстранлив Рек + Екранот Свеж Со попуст
1PC Помине Уметност Четка Градител УВ Гел Цртање Сликарство Пенкало, Четка За Нокти 4BL4 Свеж Со попуст
1PC Помине Уметност Четка Градител УВ Гел Цртање Сликарство Пенкало, Четка За Нокти 4BL4

1 PC Помине Уметност Четка Градител УВ Гел Цртање Сликарство Пенкало, Четка За НоктиОваа помине уметност

DEN 24.00 36.96
1 Buc Розова И Зелена Единствен Камен Нокти Датотека За Cuticle Отстранување Чистење Стап Мелење Род Тример Бафер Нокти Помине Свеж Со попуст
20Pcs/Многу 15ml зелена brown Транспарентен сина Празни Пластични Назален Спреј Шишиња Пумпа Sprayer Магла Спреј за Нос Милениче Свеж Со попуст
BQAN Нови Црвени Метал се Справи со лак Четка 2-начин Помине Уметност Лагер Цртање Четка Овална УВ Гел Четка Свеж
3ML Парфем шишиња, 3ML Стакло се Тркалаат на Шишиња, Етерични Масла Шишенцето, Преносни Пакување Шише, Плоштад Стакло Шишенцето, Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот БИЛО Златна Кристал се Справи со Овална Најлон Коса Гел Ноктите Четка Со Метална Капа 4 едно Парче Свеж Со попуст
5Pairs Нога Нега Заштитник Вметнете Влошки Болка Висока Пета Назад Лагер Ортопедски Табани Flatfoot Анти Лизга Чевли Перница Свеж Со попуст
бесплатен превозот 10/30/50/100pcs / многу 5ml мода висок квалитет 5ml бамбус цевки за кармин, 5ml бамбус восок цевки Свеж Со попуст
бесплатен превозот 10/30/50/100pcs / многу 5ml мода висок квалитет 5ml бамбус цевки за кармин, 5ml бамбус восок цевки

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на

DEN 1104.00 1200.00
BNG Нокти Датотеки Buffers 4pcs 80 + 4pcs 100 + 4pcs 150 Ронки Замена Влошки Помине Сунѓерот Датотеки Sandpaper Нокти Алатки Свеж Со попуст
Прекрасен Дизајн 50 X 5 G Мини Метал Тегла, 5 CC Око Крем Калај Сад, Мали Sliver Крем Примероци Тегла Свеж Со попуст
Прекрасен Дизајн 50 X 5 G Мини Метал Тегла, 5 CC Око Крем Калај Сад, Мали Sliver Крем Примероци Тегла

ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.

DEN 889.00 936.00
12 пара /многу НОВИ Fishnet Перика Капа Растеглив Еластична Коса Нето Snood Перика Ззп/ Перика Ззп /коса нето Свеж Со попуст
12 пара /многу НОВИ Fishnet Перика Капа Растеглив Еластична Коса Нето Snood Перика Ззп/ Перика Ззп /коса нето

НОВИ Fishnet Перика Капа Растеглив Еластична КосаНето Snood Перика Ззп / Перика Ззп / КосаНетотоа е 12 вреќи се

DEN 401.00 528.00
100g X 50 јасно празни пластични крем контејнери тегли со завртка капи,deodorant контејнери козметички пакување, пластични, Свеж Со попуст