8 Стилови 8мм Внатрешна Големина Цинк Легура Cabochon База Камео Поставување Diy Накит Наоѓање

8 Стилови 8мм Внатрешна Големина Цинк Легура Cabochon База Камео Поставување Diy Накит Наоѓање

-4 %

DEN 1.92

Свеж

Во магацинот

П : Може ли да не падне на превозот? A : Да, капка превозот е добредојден. Можете да го користите нашата слика. П : Кога можам да се добие пакет? A : Нормално трае 15~40 работни дена. П : Што треба да направам ако пакетот не дојде? А : ве Молам, не грижете се, ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас. П : Што треба да направам ако производот скршени или недостасува? А : ве Молам, не грижете се, ние ќе го препрати или наплата за вас.

Бренд Име: WYSIWYG
Материјал: Метал
Метали Тип: Цинк Легура
Објектот Ширина: 0inch
Производ Карактеристики: Рачно Изработени База
Објектот Дијаметар: 0inch
Објектот Висина: 0inch
Објектот Должина: 0inch
Објектот Тежина: 0g
Број На Модел На: WYSIWYG
Тип На Објект: накит наоди
Накит Наоди Тип: основната поставка

Додатоци на производи

Нова Мода 40pcs 12mm Мраз Сини Бои Природните руда Стил Рамен грб Смола Cabochons За Нараквица Обетки додатоци-V4-16 Свеж
60 компјутери Висок Квалитет Шарм Був Pendant Злато позлатен Легура Лебди шарм DIY Метален Накит Наоди HJ036 Свеж Со попуст
60 компјутери Висок Квалитет Шарм Був Pendant Злато позлатен Легура Лебди шарм DIY Метален Накит Наоди HJ036

90 / многу100 парчиња / многу20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија

DEN 396.00 494.40
JEXXI Висок Квалитет на Модата 925 Фунта Сребрен Накит Додатоци Жените Стилски DIY Накит Наоди за Обетки 50PCS/многу Свеж Со попуст
JEXXI Висок Квалитет на Модата 925 Фунта Сребрен Накит Додатоци Жените Стилски DIY Накит Наоди за Обетки 50PCS/многу

JEXXI Висок Квалитет на Модата 925 Фунта Сребрен Накит Додатоци Жените Стилски Накит DIYНаодите за Обетки 50 PC

DEN 353.00 527.04
Додатоци на Бела Ѕвезда Турција Камен Лабава Круг Монистра Камен DIY Howlite 15inch Како Подароци За Жените 20mm DIY Накит Одлуки Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 10pcs/Многу Lampwork Монистра рачно изработени 12mm Lampwork Стакло Круг Мулти-боја Традиционални за Изработка Свеж Со попуст
1mm Црно Железо Жици со Гума Опфатени Накит Наоди за DIY за 200yards/ролна Свеж Со попуст
1mm Црно Железо Жици со Гума Опфатени Накит Наоди за DIY за 200yards/ролна

Железо Жици, со Гума, Прекриени, ЦрнаГолемина : околу 1mm дебел; за 200yards / ролна.Плаќање : 1.ние прифаќаме Зач

DEN 228.00 326.40
Трговија на големо Писмо Азбуката круг Акрилик Шарм DIY Круг spacer Монистра Бела боја 8*8мм, 300Pcs JH-ZB19 Свеж Со попуст
Трговија на големо Писмо Азбуката круг Акрилик Шарм DIY Круг spacer Монистра Бела боја 8*8мм, 300Pcs JH-ZB19

Производ ДеталиБесплатен Превозот! Писмо / Азбука круг Акрилик Шарм DIY Монистра Среќа мешана боја 8x8mm, 300

DEN 182.00 191.52
1000 Избрани Акрилик Flatback Фацетирани Цвет Ѕвезда Ветерници Камења 6mm Свеж Со попуст
1000 Избрани Акрилик Flatback Фацетирани Цвет Ѕвезда Ветерници Камења 6mm

Цена : $04.55 Цена : $04.29 Цена : $04.38 Цена : $04.29 Цена : $04.29 Цена : $04.591000 Избрани Акрилик Flatback Фацетирани Цвет Ѕвез

DEN 224.00 253.92
! нови пристигне 8мм Шри Ланка Црвено Гранат Круг Лабава Монистра 2pc/многу модни накит JT5272 Свеж Со попуст
! нови пристигне 8мм Шри Ланка Црвено Гранат Круг Лабава Монистра 2pc/многу модни накит JT5272

Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради о

DEN 456.00 599.52
Sauvoo 50pcs 15 Бои Голем Круг Пом Poms Кадифен Ткаенина Сомот Топката Монистра 20mm одговара Earring Коса Клип DIY Накит Одлуки Свеж Со попуст
Трговија на големо Природен Камен Сиво Бела Labradorite Круг Монистра DIY Хривнија Ѓердан За Накит Одлуки 6/8/10/12 MM Влакно Свеж Со попуст
Бесплатен превозот -100 Накит Наоди Сребро Позлатен Вино Стакло Шарм Прстени/Earring Карики 40x35mm E08754 Свеж Со попуст
Бесплатен превозот -100 Накит Наоди Сребро Позлатен Вино Стакло Шарм Прстени/Earring Карики 40x35mm E08754

Материјал : Легура(Олово и никел бесплатно)Големина на : Прибл : 40x35mmДебелина : 0.7 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm

DEN 198.00 232.80
50pcs drilled 10мм мешавина боја Смола цвет Cabochon w/ дупки,вежба цвет, се меша многу flowe се зголеми cabochons Свеж
50pcs drilled 10мм мешавина боја Смола цвет Cabochon w/ дупки,вежба цвет, се меша многу flowe се зголеми cabochons

Ви благодариме! : )за мешан предмети следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои

DEN 172.32
2018 Нова Мода 13mm 10pcs/многу Цинк Легура на Злато Круг Earring База Конектори Linkers За DIY Обетки Накит Додатоци Свеж Со попуст
2018 Нова Мода 13mm 10pcs/многу Цинк Легура на Злато Круг Earring База Конектори Linkers За DIY Обетки Накит Додатоци

Материјал : Цинк ЛегураБоја : Златнаголемина : 17*13 MMТежина : Околу 12gКоличина : 10piece / ТорбаСостојба : 100% Сос

DEN 102.00 112.80
OlingArt Гума Стаклени Монистра Висок квалитет 12PCS 14mm Бонбони Неонски Боја Мат Лабава Монистра рачно изработени накит одлуки Свеж Со попуст
DoreenBeads Акрилик Spacer Монистра Јапонија Сликарство Јапонски Tensha Овална Multicolor Зголеми Цвет Шема За 19mm 14mm x, Свеж Со попуст
DoreenBeads Акрилик Spacer Монистра Јапонија Сликарство Јапонски Tensha Овална Multicolor Зголеми Цвет Шема За 19mm 14mm x,

ИСТИТЕ ПОВЕЌЕ НА СТАНЗа НАСНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога и

DEN 87.00 122.40
10-14mm Додатоци Портокал Нерегуларни Турција Камен Лабава Монистра Камен DIY Howlite Фитинзи 15inch Накит Одлуки Дизајн Камења Свеж Со попуст
3 Големини 20pcs/Број 8 Бои Накит Пакување Сомот Торба за Пакување Кеси Drawstring Подарок Перница & Пошта трговија на Големо Свеж Со попуст
Бесплатни Shipping144pcs/многу 1-1.5 cm главата Multicolor Хартија Цвет Букет/Жица Матични/ Scrapbooking Вештачки Трендафил Свеж Со попуст
Бесплатни Shipping144pcs/многу 1-1.5 cm главата Multicolor Хартија Цвет Букет/Жица Матични/ Scrapbooking Вештачки Трендафил

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСамо шиење или користење занает лепак за објектите што сакате да

DEN 162.00 191.04
500pcs/многу Сребрен Тон Pendant Bails Срцето Хривнија Ѓердан DIY Додатоци 5x10mm (K00888) Свеж
500pcs/многу Сребрен Тон Pendant Bails Срцето Хривнија Ѓердан DIY Додатоци 5x10mm (K00888)

500pcs / многу Сребрен Тон Pendant Bails Срцето Хривнија Ѓердан DIY Додатоци 5x10mm (K00888)Предмет Бр : K00888Модел : Pendnat Кау

DEN 286.08
Автентични 925 Sterling Silver Животинско Мушка Шарм Гроздобер Глеѓ Мавтајќи Мачка Монистра Одговара пандора хривнија Алка DIY Свеж Со попуст
50pcs Тибетската Стил Срцето Hummer Ноктот Clasps, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни & Никел Слободни, Антички Сребрен Боја, Свеж Со попуст
Накит Ѓердан Прстен Earring Дрво Стои На Екранот Организатор Говорат Рек Накит Пакување & Display Додатоци Свеж Со попуст
Накит Ѓердан Прстен Earring Дрво Стои На Екранот Организатор Говорат Рек Накит Пакување & Display Додатоци

Накит Ѓердан Прстен Earring Дрво Стои На Екранот Организатор Говорат Рек Накит Пакување & Display ДодатоциОпис

DEN 208.00 218.88