7/8 Бесплатен превозот сидро морнарица море печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо ОЕМ 22mm S249

7/8 Бесплатен превозот сидро морнарица море печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо

35 %

DEN 559.00

DEN 859.20

Свеж

Во магацинот


Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму. ОЕМ е достапна,било дизајни и било какви бои може да се направи за вас . Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина.Светски најпознатите изложба-Кантонот фер задржете тука секоја година.Добредојдовте имаат посета,ние може да обезбеди нешто што сакате. Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет
услуги во надеж дека долгорочна соработка.
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека, долна облека модни додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота). Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 3-6 работни дена да испорача.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот парцела.
ние ќе рефундирање на приемот.
Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации.
Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Според новата политика е предвидено од страна на руската поштата , Купувачот мора да му даде име и презиме , инаку пратката ќе бидат вратени назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Ви благодариме!
Забелешка
1. Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2.Треба да имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме!

боја: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Производ: Панделки
Ширина: 7/8
Бренд Име: DHK
Број На Модел На: S249
Ткаенина Тип: Grosgrain
Стил: Единствен Лик
Техника: Печатени
Материјал: 100% Полиестер
Шема: Печатени
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
is_customized: Yes
боја: како слики

Додатоци на производи

Teramila Памучна Ткаенина 5 Дизајни Животни Комбинација На Масти Квартал Пакет Метар Quilting Постелнина Дома Текстил Ткиво Свеж Со попуст
TPSMOC 1000Pcs Мешани 2-10мм Занает ABS Смола Flatback Половина Круг Бисери Flatback Cabochon Монистра Накит DIY Декорација Свеж Со попуст
TPSMOC 1000Pcs Мешани 2-10мм Занает ABS Смола Flatback Половина Круг Бисери Flatback Cabochon Монистра Накит DIY Декорација

Опис на производот Објект спецификите Место на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)Лабава Бисери Материја

DEN 192.00 239.52
Националното Знаме Везови Закрпи и Метал Знаме Lapel Pin Кина Свеж Со попуст
Националното Знаме Везови Закрпи и Метал Знаме Lapel Pin Кина

Закрпи Поддршка : Железо или да се Шие на Печ Техника : Везени Знаме печ големина : 8*5cm Значка печ големина

DEN 95.52
2yards/многу 22cm широк Везени Tulle Чипка намали мрежа чипка намали ~Беж + пурпурна + сина ~прекрасна~ Свеж Со попуст
2yards/многу 22cm широк Везени Tulle Чипка намали мрежа чипка намали ~Беж + пурпурна + сина ~прекрасна~

1.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што

DEN 220.00 239.52
1000PCS/Пакет Топла Продажба 18Colors Цилиндрични Стакло Дијаметар 2mm DIY За Ѓердан Нараквици Лабава Монистра Свеж Со попуст
1000PCS/Пакет Топла Продажба 18Colors Цилиндрични Стакло Дијаметар 2mm DIY За Ѓердан Нараквици Лабава Монистра

Количина : 1000 PCS / ПакетТип : Лабава МонистраБоја : 18 Colors Да се ИзбереДијаметар : За 2mmМатеријал : СтаклоFouncti

DEN 23.00 41.28
Нова Продажба SS6 Sapphire AB DMC Кристал Rhinstones Flatback Hot Fix Strass Камења за DIY Облека 1440pcs/многу Свеж Со попуст
Нова Продажба SS6 Sapphire AB DMC Кристал Rhinstones Flatback Hot Fix Strass Камења за DIY Облека 1440pcs/многу

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики

DEN 91.00 95.52
Booksew Памук Ткаенини Флорални Дизајн Пред-намалување на Маснотиите Квартал Telas Ткиво Tulle Tecido Комбинација за Почетник Свеж Со попуст
10 јарди од чипка лента за шиење памук фолклорен танц носии DIY додатоци завеси Свеж
10 јарди од чипка лента за шиење памук фолклорен танц носии DIY додатоци завеси

Мед, добредојдовте во мојата продавница Еве, јас ви посакувам среќен шопинг.Име на производ : име на семе

DEN 191.52
DoreenBeads Полиестер Tassel Приврзоци Цвет Gunmetal Вино Црвено/Бело и така натаму Фацетирани За 40mm(1 5/8) x 40mm(1 5/8), Свеж Со попуст
DoreenBeads Полиестер Tassel Приврзоци Цвет Gunmetal Вино Црвено/Бело и така натаму Фацетирани За 40mm(1 5/8) x 40mm(1 5/8),

Топло Препорачуваме ПродажбаДобредојдовте во Куќата на Пазарот Продавница Контактирајте со насМожете

DEN 53.00 81.60
Фабриката Директно На Големо Топла Продажба Сјајна Неонски Розова Сатен Ткаенина Свеж Со попуст
Фабриката Директно На Големо Топла Продажба Сјајна Неонски Розова Сатен Ткаенина

Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас.Кога ќ

DEN 538.00 566.40
Комбинација Печатени Памучна Ткаенина Темно Сини Точки Дизајни Пред-намалување на Маснотиите Квартал Шиење Ткиво за Почетник Свеж Со попуст
Booksew Сини Памучна Ткаенина Печатени Plaid Бели Точки Дизајн Пред-намалување на Маснотиите Квартал Ткиво Ткаенина Комбинација Свеж Со попуст
Мали Шарени Цвеќиња Цвет Rhinestones монистра закрпи applique да се шие на beading applique облека, чевли кеси декорација печ Свеж