FUNROVER DAB+ usb Кутија USB dongle со антената за Android автомобил dvd плеер е радио за автомобил gps со 6.0 или os 7.1 и DAB апликација

FUNROVER DAB+ usb Кутија USB dongle со антената за Android автомобил dvd плеер е радио за автомобил gps со 6.0 или os 7.1 и

31 %

DEN 1324.00

DEN 1919.04

Свеж

Во магацинот

64
крајот
FUNROVER Бесплатен превозот DAB+ usb dongle со антената за Android автомобил dvd плеер е радио за автомобил gps со 4.
Време на испорака не се вклучени викенди и фестивал. Превозот до Бразил, ве молиме кажете ни за вашите даночни бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА(CNPJ БР.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации можеби ќе ги имате, и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.1 оперативен СИСТЕМ и со DAB+ applicatio Веледрогеријата/Дистрибутер/Препродавач/Продавач/Рефус цел поздравен,ве молиме истрага со нас!!!
кога ќе го примите DAB , ве молиме да ја инсталирате на стан за тоа како подолу линк
http : //www.
Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.1 :
Ве молиме да ни даде можност да се решаваат проблемите пред да замине негативен фидбек. Ако сè уште не може да добие објектот, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ве молиме испратете ни го вашиот целосен испорака адреса, број на телефон и на поштенски код на Ali Express. или CPF БР.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите клиенти за да се минимизира ризикот од плаќање Даноци, но не се одговорни за било купувачите локалните увоз на даноци или царински задоцнување. Поддршка на DLS (Динамичен Етикета Услуга) и СКОПЈЕ (Слајд Услуга) на DAB и DAB+ канали поддршка channel list (листа јачината на Сигналот на екранот USB интерфејс Антена интерфејс за SMA ( 5v излез) Активни Филм антена( кабел должина 3m) optiona
Карактеристики
- Скенирање /DAB/DAB+ канали
- Играње на DAB и DAB+ радио канали
- Поддршка на DLS (Динамичен Етикета Услуга) и СКОПЈЕ (Слајд Услуга) на DAB и DAB+ канали
Кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте FUNROVER услуги на клиентите за DAB стан линк за downlaod. По 7 дена, ние не сме одговорни за погрешна испорака.
Неисправни и да ги Оштети Објектите Предизвикани Од Пратката
Ве молиме проверете и да се обезбеди пакет и производот се во добра состојба, како и тоа дали количината е точно пред да потпишете. Ние ќе плати за испраќање на објектот врати на клиентите.
Политика на враќање
Мис испраќаат Предмети
Ако мислите дека вашиот производ е различен од цел ќе сместени по добивањето на производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и барање за враќање или размена. Ако имате проблеми со примање на нашите пораки, можеби ќе треба да користите друга сметка за е-пошта за да контактирате со нас.
Ве молиме да се врати на шрафовите во врвот на машината со цел да се избегне движење штета.0 MHz Поддршка авто локално пребарување.
Увоз На Данок :
Износот што плаќаат за да нè само вклучува објектот е цената и превозот обвиненија. Однапред ви благодариме за вашето трпение.
Ако имате било какви прашања во врска со специфична плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние не сме одговорни за било увоз на данок, царина такси, царински задоцнување, и други давачки. Ние ќе ве информираме пред да го испратите објектот надвор.
Ние го цениме вашето разбирање и соработка.
Пратката Внимание :
Ние ќе организираме на пратката во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди плаќањето.

GPS тип: Примачот & Антена
Име На Модел: LD001
Бренд Име: Funrover
Име: DAB+
ОДГОВАРА ЗА: Андроид Автомобил DVD со 4.4 & 5.11/6.0/7.1
Област: Европа само
превозот: слободни
Местото на Оригиналот: Guangdong(Кина)

Додатоци на производи

28dB висока здобијат со SMA конектор. GPS Антената Керамички Печ Built - in GPS Активна Антена 1575.42 MHZ 28 * 28 * 8.9 мм Свеж
28dB висока здобијат со SMA конектор. GPS Антената Керамички Печ Built - in GPS Активна Антена 1575.42 MHZ 28 * 28 * 8.9 мм

Засилување стекнат : 28db Кабел : RG174 Кабел должина : 10 CM Конектор форма; SMA Антенски големина на : 28*28*8.9 мм Оп

DEN 158.40
Евтини SKYLAB WG209 ralink MT7601 WiFi Модул, известување од FCC/CE/RoHS Ап/Станица прозорец возачот DVR USB WiFi модул Свеж
Евтини SKYLAB WG209 ralink MT7601 WiFi Модул, известување од FCC/CE/RoHS Ап/Станица прозорец возачот DVR USB WiFi модул

Име : SKYLAB WG209 MT7601 Евтини Wi Fi Модул Поддршка USB Wi Fi Пристапна Точка од FCC / CE / Ro HSМодел Бр : WG209WG209 е 802.11 n / b / g Wi

DEN 777.60
FEELDO Автомобил 2IN1 SMA/FM Конектор Автомобил Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА Антена и Raido Антена FD-2045 Свеж Со попуст
FEELDO Автомобил 2IN1 SMA/FM Конектор Автомобил Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА Антена и Raido Антена FD-2045

ВО ЖИВО : VHF48.5~ 233 MHz / UHF : 450~862 MHz Радио : 12~18db ТВ : VHF 22±3db / UHF20±3db Отпорност : 50ohm Должина : 5.0 M + Plug Работен Напон

DEN 518.00 581.76
kingneed TK05SE Голем батеријата 5000mAh магнет автомобил Возило GSM, GPRS GPS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор Уред Свеж Со попуст
kingneed TK05SE Голем батеријата 5000mAh магнет автомобил Возило GSM, GPRS GPS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор Уред

2) Кога ќе испратите СМС до тоа,тоа не одговори GPS локација, само LBS локација Кога ќе испратите смс или пов

DEN 2159.00 2399.04
GPS Tracker Мини GSM Tracker RF-V13 Smart Вратата, Аларм за Домашна Безбедност за Заштита на Приватноста на LBS GSM Локација Свеж Со попуст
Skylab Bluetooth ранливите Ниска Енергија 4.0/4.2/5.0 модул nRF51822/nRF52832 DK развој колекции Свеж
Skylab Bluetooth ранливите Ниска Енергија 4.0/4.2/5.0 модул nRF51822/nRF52832 DK развој колекции

Име : Bluetooth Производители Datasheet Smd Pcb Предавателот I2 C Микро Долга Низа Најдобри Вградени Rs232 Да Bluetooth 5 Spp Мо

DEN 3110.40
Udrive Rear View Camera Снимање на Видео Камерата за Android GPS DVR Bluetooth Водоотпорен Ноќ визија Широк Агол Rear View Camera Свеж Со попуст
Udrive Rear View Camera Снимање на Видео Камерата за Android GPS DVR Bluetooth Водоотпорен Ноќ визија Широк Агол Rear View Camera

За секое враќање предмети, ве молиме испратете со ЕМС курир кога испрати назад Додатоци и потрошен како

DEN 902.00 1387.20
Автомобил GPS OBD Tracker GSM Локатор GPRS OBD Возило Следење Уред OBDII Queclink GV500 Quad Бенд У-blox 8V-32V DC 130mAh Реално Свеж
Автомобил GPS OBD Tracker GSM Локатор GPRS OBD Возило Следење Уред OBDII Queclink GV500 Quad Бенд У-blox 8V-32V DC 130mAh Реално

0 или повисокоЗа веб платформа : Сега ние не имаат развиено свои платформа за следење на моделот на GV500, н

DEN 6437.28
На овој линк само за CANBUS КУТИЈА ги користиме во нашите Bway ТРЕПНЕ и ANDROID е радио за автомобил МОДЕЛ,може да не ги поддржуваат Свеж Со попуст
3.5 mm Радио Приемник Антена Нерѓосувачки Челик Мулти-Цел Интерфејс FM РадиоT518 Свеж Со попуст
3.5 mm Радио Приемник Антена Нерѓосувачки Челик Мулти-Цел Интерфејс FM РадиоT518

НИ 2.42 / парче НАС 4.79 / парче НАС 27.34 / set НИ 10.93 / set НИ 4.93 / setНИ 12.45 / set НИ 27.91 / set НИ 3.28 / парче НАС 1.7 / set

DEN 39.00 46.08
TOPIN ZX303 GPS Tracker GSM Wifi, GPS Локатор Алармот на Web АПЛИКАЦИЈАТА за Следење ТФ-Картичка Гласовен Снимач Реално Време Свеж Со попуст
Fodsports мотоцикл gps навигација додатоци лулка носителот со енергија кабел со монтажа заградата Свеж Со попуст
Fodsports мотоцикл gps навигација додатоци лулка носителот со енергија кабел со монтажа заградата

мотоцикл gps додатоци1 buc носителот + 1 pc power кабел + 1 компјутер монтажа braketза 4.3 инчен Fodsports Мотоцикл GPSВид в

DEN 1447.00 2191.68
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Lexus RX 2012- итн видео интерфејс со GVIF LVDS youtube фрлија екран глувчето контрола Свеж Со попуст
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Lexus RX 2012- итн видео интерфејс со GVIF LVDS youtube фрлија екран глувчето контрола

Резолуција на видео излез : 800×480,1024 X600,Максимална 1920 X1080, да ги Поддржат резолуцијата.0, фирмверот поддржу

DEN 25080.00 26400.00
Личен GPS Tracker 3G WCDMA Queclink GL300W Водоотпорен 1700mAh Возило Автомобил Следење Уред Глобална Употреба на GSM Локатор Свеж Со попуст
Личен GPS Tracker 3G WCDMA Queclink GL300W Водоотпорен 1700mAh Возило Автомобил Следење Уред Глобална Употреба на GSM Локатор

(Овие пораки, исто така, може да бидат испратени по СМС или UMTS) Нејзините изграденаво 3axis акцелерометар о

DEN 5928.00 7409.76
GT06 Автомобил GPS Tracker Мини Возило реално време PC систем за следење следење слушаат dial mode GPRS motocycle Локатор на Свеж Со попуст
GT06 Автомобил GPS Tracker Мини Возило реално време PC систем за следење следење слушаат dial mode GPRS motocycle Локатор на

(стандардната лозинка : 123456)6.2 вкупни испраќате текстуални пораки" # Следи # "за Да уредот, одговор" следи у

DEN 944.00 1151.52
GPS Систем за Следење Деца---Дете Следење GPS Уред/GPS Локатор Чип за Миленичиња,деца Свеж
GPS Систем за Следење Деца---Дете Следење GPS Уред/GPS Локатор Чип за Миленичиња,деца

GPS Систем за Следење ДецаДете Следење GPS Уред / GPS Локатор Чип за Миленичиња,деца1 Мини големина, Времетод

DEN 4799.52
На овој линк само за CANBUS КУТИЈА ги користиме во нашите Bway ТРЕПНЕ и ANDROID е радио за автомобил МОДЕЛ,може да не ги поддржуваат Свеж Со попуст
во реално време мини gsm, gprs obd obdii 2 ii камион возило автомобил gps tracker локатор следење уред анти кражба аларм онлајн Свеж Со попуст
GPS Tracker TK915 Автомобил Возило GPS Локатор 10000mAh Батеријата Режим 120 Дена Водоотпорен Магнет Подигањето на Алармот Бесплатна Свеж Со попуст
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Lexus gs 2012-2017 итн видео интерфејс со knob глувчето допир контрола LVDS GS450h GS350 Свеж Со попуст
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Lexus gs 2012-2017 итн видео интерфејс со knob глувчето допир контрола LVDS GS450h GS350

3 инчи модел, Android интерфејс може само да се прикаже на левата страна на 2 / 3 дел на екранот, на десниот дел

DEN 25080.00 26400.00
Стерео во автомобил Антена Polarlander за Volkswage/ Шкода /Octavia за ФОЛКСВАГЕН /Поло/Голф/GTi Антенски Свеж
Стерео во автомобил Антена Polarlander за Volkswage/ Шкода /Octavia за ФОЛКСВАГЕН /Поло/Голф/GTi Антенски

Polarlander Автомобил Стерео Антена за V / olkswagen S / koda O / ctavia за V / W P / olo G / olf G / Ti АнтенскиФункција : 1 AM / FM Кратко

DEN 205.92
Мини GPS Следење Пронаоѓач Деца Милениче Анти-изгубени Следење на Уредот Bluetooth СТАН APK Далечински Управувач Локатор за Свеж Со попуст