САМО се ЧУВСТВУВАМ Индија, Дубаи Африкански Накит Срцето Pendant Бакар Ѓердани Романтична Накит Златна Боја за Жените Свадба Партија Подарок

САМО се ЧУВСТВУВАМ Индија, Дубаи Африкански Накит Срцето Pendant Бакар Ѓердани Романтична Накит Златна Боја за Жените Свадба

40 %

DEN 402.00

DEN 670.08

Свеж

Во магацинот


Бренд Име: само се чувствувам накит
Метали Тип: Бакар
Пол: Унисекс
Ѓердан Тип: Синџири Ѓердани
Стил: Тренди
Синџир Тип: Монистра
Број На Модел На: A0010
Обликотшема: Геометриски
Pendant Големина: 4.5 cm*3.5 см
is_customized: Yes
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Бакар
Функција: сите
Компатибилност: сите
Парична казна или Моден: Моден
ocassion: Годишнина, Ангажирање, Роденденски Подароци, Партија Ѓердан
Подарок за: Девојка / Жена / Мајка/ Пријатели
Погоден за земјата: Африка/Етиопската/Jamaica/thiopian/Arab/Inidan/Нигериската/Дубаи
Еколошки Стандарди: доведе слободни, никел слободни, кадмиум слободни
Бесплатен пакет: Подарок кутија
Тип На Објект: ѓердан
Способност: Висок квалитет на големи акции брза испорака
Состојба: 100% Сосема Нов Ѓердан
Тип: тренди ѓердан

Додатоци на производи

STRATHSPEY Гроздобер Легура Круг Pendant Долго СТП Кожа Заврши Синџир Беж Pendant Ѓердани Модни Додатоци Накит За Жените Свеж Со попуст
Среќа Око Ерос Купидон Стрелка Pendant Ѓердан Сакаат Картичка Ѓердан Подарок Злато Сребро Љубители На Накит За Жените Прилагодливи Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30 Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30

dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓерд

DEN 70.00 102.72
WT-C107 Двојно bails arrowhead форма конектори за промет на големо ,мода 24k злато трим druzy камен конектор за ѓердан Свеж
WT-C107 Двојно bails arrowhead форма конектори за промет на големо ,мода 24k злато трим druzy камен конектор за ѓердан

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!W TC107

DEN 2064.00
HIMSTORY Висок Квалитет на корејски Супер Shinning Целосна Кристал Булчински Ѓердан Рамо Синџир Додаток За Невестата Свеж Со попуст
HIMSTORY Висок Квалитет на корејски Супер Shinning Целосна Кристал Булчински Ѓердан Рамо Синџир Додаток За Невестата

Сите ред ќе бидат испратени во рок од 13 дена по исплата е расчисти.ако постои exceotion,ние ќе ги стави информ

DEN 1115.00 1296.00
Етничките Ѓердан Керамичка Црвено Монистра Дрво Гроздобер Шарм Приврзоци Ѓердани За Жените Накит Ѓердан Плетенка Јаже Синџири Свеж Со попуст
Новиот Дизајн Мода Накит Домот Антички Смола Растенијата Pendant Банкет Ѓердани &Pendant 2017 Свеж Со попуст
Новиот Дизајн Мода Накит Домот Антички Смола Растенијата Pendant Банкет Ѓердани &Pendant 2017

за нас ,како X001, кажете ни како да го промените тоа, или можете да ти пратам примерок за нас Ако производн

DEN 447.00 496.32
Повеќе Ѓердани CZ Кристал Големи Кругови Pendant Ѓердан од Злато Сребро Долго Пуканки Синџири Ѓердан Жените Изјава Накит Свеж Со попуст
Злато Боја Мали Димензии Куба Мапата Ѓердани За Жените Карта на Куба Шарм Кубанската Pendant Накит Свеж Со попуст
Злато Боја Мали Димензии Куба Мапата Ѓердани За Жените Карта на Куба Шарм Кубанската Pendant Накит

Или замена на предметот за вас Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки...

DEN 252.00 273.60
2018 Моделот Panda Делфин Пингвин Сидро најдобар пријател Pendant Ѓердан трговија на Големо Свеж Со попуст
TGB231 Тибетската Ново Златно Мантрата Молитва Тркала Кутија Mani Амајлија Pendant Свеж
TGB231 Тибетската Ново Златно Мантрата Молитва Тркала Кутија Mani Амајлија Pendant

Тибетската mantras молитва кутија тркала привезоци,ново златна боја, модерен занает.Тибетската шест зборо

DEN 431.52
DIY Симпатична Животно Pendant Цртан филм Малку Бел Зајак се Одржи Морков Ѓердан од Злато Синџир Ѓердани&Приврзоци Вљубените Свеж Со попуст
Новиот Бренд 925 фунта-сребро-накит Тркалезна форма pendant Ѓердан Жените се Пополни кристал Свадба Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
шарм рачно изработени Камен howlite Ѓердан Жена Подарок Претерани Накит Црвена и Зелена се меша Парче Камен howlite Камен Ѓердан Свеж Со попуст
5pcs/многу Цвет Сребрен Накит Додатоци Ѓердан Pendant Тон Правоаголник Камео Поставување на Лента И Стакло 64*48*8мм Pendant Свеж Со попуст
Топ 5pcs/многу Накит Шарм Ѓердан Pendant Бронзена Легура на Ѕвонење Правоаголник Камео Cabochon+Стакло Поставување на Лента Свеж Со попуст
5pcs Мода Накит Ѓердан Pendant Бронза База Поставување Тон Легура Правоаголник Камео Послужавник И Стакло 50*32*8мм Pendant Свеж Со попуст