Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природен Камен Креативни рачно изработени парична Казна Накит Домот Феникс Капка Обетки за Жените Brincos

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природен Камен Креативни рачно изработени парична Казна Накит Домот Феникс Капка

50 %

DEN 1723.00

DEN 3446.40

Свеж

Во магацинот


Ве молиме имајте на ум : овој производ е направен со природен дијамант/камен, секое парче на гем/камен има уникатна боја бидејќи на својата текстура,индекс на рефракција, расцеп,фрактура и сјај, ќе има некои разлика од фотографиите од оваа страница. Некои парчиња може да имаат мали недостатоци. Така, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите фотографии за избор пред да ја купите.

Earring Тип: Капка Обетки
Парична казна или Моден: Парична казна
Бренд Име: Lotus Забава
Повод: Партија
Метал Печат: 925,Фунта
Страна Камен: Никој
Certificate Type: CCGTC
Стил: Тренди
Пол: Жените
Обликотшема: Животните
Број На Модел На: LFJB0065
Метали Тип: Сребро.
Главниот Камен: Amazonite
Функција: Уникатен Домот Феникс Дизајн Earring Со Amazonite Камен
Место на Потекло: Кина Копното
Метал Печат: 925,Фунта
is_customized: Yes

Додатоци на производи

925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит Свеж Со попуст
925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит

925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит 100% Нови 100% Sterling Silver 100% Wa

DEN 413.00 809.76
925 Sterling Silver Бисер Прстен, Бел Кристал & Јасно CZ Отворен Прст Прстени за Жените Годишнината Накит Свеж Со попуст
925 Sterling Silver Бисер Прстен, Бел Кристал & Јасно CZ Отворен Прст Прстени за Жените Годишнината Накит

Плоча : Автентични 925 Sterling Silver Прстени Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за животнат

DEN 585.00 1146.24
JewelryPalace Круг 1.2 кт Природни Сини Топаз Студ Обетки Солидна 925 Sterling Silver Класичен 2018 Нова Мода Партија парична Свеж Со попуст
CLUCI Елка Кафез Pendant locket со 71pcs циркони,цврсти сребрен накит за пријатели/деца, може да се одржи 6 бисери внатре Свеж
Szjinao 925 Фунта Сребрен Накит Трговија На Големо Парична Казна Врежан Антички Накит Sapphire Жените Фунта Сребрен Прстен Свеж Со попуст
CLUCI Снегулка ноќта на Вештерките/Божиќ подарок 925 Sterling Silver Кафез Приврзоци За Жена Мода Накит Одлуки Додаток Свеж
Вистински 925 Sterling Silver Извртени Алка хривнија прилагодливи LS277 Свеж Со попуст
Вистински 925 Sterling Silver Извртени Алка хривнија прилагодливи LS277

ако цел износ повеќе од $200, за 59days.**Зошто 925 сребрен jewellry ќе стане црно по носат долго време?`сребро и сулф

DEN 1098.00 1248.00
Beadsnice ID27337 трговија на големо 925 фунта сребрен прстен домот, свадба прстен парична казна накит diy овална полу планината Свеж Со попуст
Jemmin Круг 925 Фунта Сребро Обетки Наоди Со Микро Кристал Одлуки Додаток Парична Казна Квалитет Обрачот Earring Компоненти Свеж Со попуст
Lamoon 9 Парчиња 2,5 mm Природни Круг Црвено Гранат Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Романтична Свадба Бенд LMRI040 Свеж Со попуст
Lamoon 9 Парчиња 2,5 mm Природни Круг Црвено Гранат Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Романтична Свадба Бенд LMRI040

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Цвет Granet Прстен【Главниот Камен】 : 2 5mm 100% Природни Круг

DEN 564.00 1025.76
LAMOON парична Казна Накит Емералд Зелена Прстени За Жените 925 Фунта Сребрен Накит Свадба Бенд Ангажман Прстен Anillos Mujer Свеж Со попуст
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Ахат Креативни рачно изработени парична Казна Накит Вода Капка Lotus Капка Свеж Со попуст
925 Фунта Сребрен Накит Две Срца Spacer Црвениот Кристал Оригиналниот Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK Свеж Со попуст
LicLiz 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња Приврзоци LP0234 Свеж Со попуст
LicLiz 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња Приврзоци LP0234

.Име на производ : 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња

DEN 309.00 411.36
Jemmin Мода Жените Круг 925 Фунта Сребрен Прстен Жолта Кубни Циркони Кристал Ангажман Свадба Женски Прстени Bague Накит Свеж Со попуст