10.1 инчен Таблет на допир за Prestigio Благодат 3201 4G PMT3201 екран на допир digitizer стакло замена поправка панел Бесплатен превозот

10.1 инчен Таблет на допир за Prestigio Благодат 3201 4G PMT3201 екран на допир digitizer стакло замена поправка панел Бесплатен

5 %

DEN 391.00

DEN 411.84

Свеж

Во магацинот


Јас ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро . Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.
Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.благодарам многу
Ние сигурно ќе ве остават Позитивен Фидбек откако испорака е потврдено
. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни остави (5 ѕвезди) повратни информации ,
ние навистина ќе го ценат тоа
(3 ѕвезди) или Неутрален повратни информации нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право?
Така ни дава шанса да ги реши проблемите пред да го направат тоа .За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.Кога ќе ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет.
Нашите цени не вклучуваат било тарифи или други даноци;
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате
Гаранција & Враќање :
Ви благодариме за вашата голема поддршка и доверба на нашите производи, ние имаме многу строга
контрола на квалитетот на системот, така што ние имаме многу мал дефект стапка.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Напомена :
Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.
Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства :
1 Како одговорни продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир не е со истиот конектор кабел како слика на интернет!Па ве Молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
6. повратни информации
2 Меѓународен транспорт понекогаш може да предизвика производот штета или производ неуспех
Ако најдете таков проблем, ве молиме да не го прават спорот ,
реши преку нашата електронска пошта или телефонски повици; ние ќе бидеме тука за вас во секое време!.)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal , и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени.
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.

боја: црн екран на допир
Големина На Екранот: 7~10 Инчен
Тип На Производ: Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд: Универзална
Екран Тип: Капацитивни Екран
Бренд Име: QVK

Додатоци на производи

Нови 8 инчен за onda v819i екран на допир панел 80701-0A5066C Панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот Свеж
ЕВА Стојат Случај Покритие за Samsung Galaxy Tab Со 7.0 инчен Таблет T280 T285 Таблета Случај Со Рака Носителот & Screen Protector Свеж Со попуст
ЕВА Стојат Случај Покритие за Samsung Galaxy Tab Со 7.0 инчен Таблет T280 T285 Таблета Случај Со Рака Носителот & Screen Protector

ЕВА Стојат Случај Покритие за Samsung Galaxy Tab Со 7.0 инчен Таблет T280 T285 Таблета Случај Со Рака Носителот & Screen Pro

DEN 590.00 719.52
10PCS/Многу Нови 7 Инчен Екран на Допир за Остриги T72HM 3G HK70DR2299-V02 HK70DR2299-V01 Digitizer Сензор Таблет КОМПЈУТЕР Свеж Со попуст
10PCS/Многу Нови 7 Инчен Екран на Допир за Остриги T72HM 3G HK70DR2299-V02 HK70DR2299-V01 Digitizer Сензор Таблет КОМПЈУТЕР

10 PCS / Многу Нови 7" Инчен Екран на Допир за Остриги T72 HM 3 G HK70 DR2299V02 HK70 DR2299V01 Digitizer Сензор Таблет КОМПЈУТЕР Па

DEN 1159.00 1363.20
skylarpu Data Collector екран на допир за Trimble TSC3 / AMT 10476 Екран на Допир Digitizer Сензори Пред Објективот Стакло Замена Свеж Со попуст
skylarpu Data Collector екран на допир за Trimble TSC3 / AMT 10476 Екран на Допир Digitizer Сензори Пред Објективот Стакло Замена

skylarpu Data Collector екран на допир за Trimble TSC3 / AMT 10476 Екран на Допир Digitizer Сензори Пред Објективот Стакло Замена

DEN 821.00 902.40
Случај за iPad 9.7 инчен 2017, ESR Yippee Боја СТП Кожа+Ултра Тенок мала Тежина PC Задниот Поклопец Случај за iPad 9.7 2017 Свеж Со попуст
Случај за iPad 9.7 инчен 2017, ESR Yippee Боја СТП Кожа+Ултра Тенок мала Тежина PC Задниот Поклопец Случај за iPad 9.7 2017

.тпроизвод {display : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизв

DEN 571.00 671.52
Висок Квалитет на 7 inch IPS LCD Екран Панел N070ICN -GB1 За Asus Fonepad HD7 ME175 ME372CG ME372 K00E ME173X Свеж Со попуст
Висок Квалитет на 7 inch IPS LCD Екран Панел N070ICN -GB1 За Asus Fonepad HD7 ME175 ME372CG ME372 K00E ME173X

Висок Квалитет на 7" inch IPS LCD Екран Панел N070 ICN GB1 За AsFonepad HD7 ME175 ME372 CG ME372 K00 E ME173 XОпис 1...

DEN 702.00 739.20
3.7 V-3000mah/905050 полимер батерија Проектор видео камера Батеријата Свеж Со попуст
3.7 V-3000mah/905050 полимер батерија Проектор видео камера Батеријата

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

DEN 432.00 576.00
Случај За Леново TAB4 Табот 4 10 TB-X304L ТБ-X304F ТБ-X304N 10.1 Smart Cover Funda Таблета Стојат СТП Кожа Заштитна Кожата Школка Свеж Со попуст
Случај За Леново TAB4 Табот 4 10 TB-X304L ТБ-X304F ТБ-X304N 10.1 Smart Cover Funda Таблета Стојат СТП Кожа Заштитна Кожата Школка

Случај За Леново TAB4 Табот 4 10 TBX304 L ТБX304 F ТБX304 N 10.1" Smart Cover Funda Таблета Стојат СТП Кожа Заштитна Кожата Школ

DEN 385.00 513.60
2018 Најновите Топли Волна Почувствува Ракав Случај За ipad воздух 1/2, Торба За ipad про 9.7 инчен, За 9 Таблет, Wholesales, Свеж
10.1 инчен Екран на Допир WJ608-V1.0 за M121 M121G 3G Стакло Панел Digitizer Замена со Поправка Алатки WJ608 Свеж Со попуст
10.1 инчен Екран на Допир WJ608-V1.0 за M121 M121G 3G Стакло Панел Digitizer Замена со Поправка Алатки WJ608

* Наплата ќе се издаде во рок од 12 работни дена по приемот на врати објектот.ГаранцијаНие стоиме зад сите

DEN 446.00 524.64
2 парчиња Мат Анти-Отсјај Екран Заштитник Филмови се Сплетен со Заштитен Филм Штитници За Asus Zenpad 8.0 Z380 Z380KL Z380CX Свеж Со попуст
2 парчиња Мат Анти-Отсјај Екран Заштитник Филмови се Сплетен со Заштитен Филм Штитници За Asus Zenpad 8.0 Z380 Z380KL Z380CX

Ако Нема одговор за вас во рамките на 48hours.ОписКарактеристики : 1) Русија Купувачот ве молиме бидете сигу

DEN 257.00 321.12
СМ-T377V Таблета Случај 8 СТП Кожа Маска се Печати Паричникот Случаи Fundas За Samsung Galaxy Tab E 8.0 T377 T375 Заштитна Застане Свеж Со попуст
СМ-T377V Таблета Случај 8 СТП Кожа Маска се Печати Паричникот Случаи Fundas За Samsung Galaxy Tab E 8.0 T377 T375 Заштитна Застане

Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивн

DEN 500.00 595.20
ZhiYuSun HLD-АМО-1767 НОВИ 6.2 Инчен Екран на Допир 155*87 за индустриски апликации 155mm*87mm за GPS СТАКЛО Свеж
ZhiYuSun HLD-АМО-1767 НОВИ 6.2 Инчен Екран на Допир 155*87 за индустриски апликации 155mm*87mm за GPS СТАКЛО

трговски описHLDАМО1767 НОВИ 6.2 Инчен Екран на Допир 155*87 за индустриски апликации 155mm*87mm за GPS СТАКЛОСтоката

DEN 522.24
Оклоп Тешки Случај За Нови iPad на Apple 9.7 2017 A1822 Покрие Funda Таблета Децата Безбедно Shockproof Силикони Тешко Стојат Свеж Со попуст
Оклоп Тешки Случај За Нови iPad на Apple 9.7 2017 A1822 Покрие Funda Таблета Децата Безбедно Shockproof Силикони Тешко Стојат

Оклоп Тешки Случај За Нови i Pad на Apple 9.7 2017 A1822 Покрие Funda Таблета Децата Безбедно Shockproof Силикони Тешко Сто

DEN 719.00 958.56
Случај За Леново Јога Табот 3 Плус Заштитна Маска Smart Кожа Таблета 10 ЈОГА TAB3 Плус YT-X703F 10.1 инчен СТП Заштитник Ракав Свеж Со попуст
Отворено Патуваат Заштита на Преносни Случај Торба пакет За Tomtom GPS Случај 6 Инчен навигација Garmin GPS сметководствена Свеж Со попуст
sleeve кеси за таблет netbook торба додатоци 7 7.7 7.9 8 инчен таблети случаи kindle paperwhite покритие за CHUWI Hi8 Табот Свеж Со попуст
sleeve кеси за таблет netbook торба додатоци 7 7.7 7.9 8 инчен таблети случаи kindle paperwhite покритие за CHUWI Hi8 Табот

(Освен некои земји и APO / FPO)2.Враќање & Наплата1 Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на се

DEN 311.00 374.88
Оклоп Случај За Apple iPad Воздух 2 / Pro 9.7 Случаи Задниот Поклопец Таблета Гума+PC Shockproof Хибрид Тешки Со Потпирач Funda Свеж Со попуст