Superbat 60 Вати 890-960/1710-2150 MHz 3G Модем Клип со 15CM Кабел FME Машки Конектор за Универзален 3G Антена USB Модеми

Superbat 60 Вати 890-960/1710-2150 MHz 3G Модем Клип со 15CM Кабел FME Машки Конектор за Универзален 3G Антена USB Модеми

DEN 295.20

Свеж

Во магацинот


Црна 60 Вати 890-960/1710-2150 MHz 3 G Модем Клип 15 CM Кабел со FME Машки Конектор за Универзален 3 G Антена USB Модеми нови 100% СОСЕМА НОВ
Спецификација :
Фреквенциски Опсег(MHz) 890-960/1710-2150
VSWR 1.5
Стекнат : 0dbi
Максимална влезна моќност(W) : 60
Текст Отпорност : 50 ohm
Поларизација Тип : Вертикална
Кабел Должина : 15 CM
Кабелот Тип RG58 U/РГ 174 како основни
Конектор Тип : FME машки конектор за стандардно ,
факултативна conector : SSMB/SMB/MC-картичка/SMA итн.ве молиме контактирајте со нас
Монтажа : ЛЕПЕЊЕ
Сместување : Црна
Тежина : 20g
Температура на чување : -45'c до +75'c
Температурата на работа : -45'c до+75'
Овој Производ е Компатибилен со :
BT : E180
BT Huawei : E170
Huawei : E1550, E160 G, E166, E170, E172, E176, E180, E216, E219, E220, E230, E270, E510
О2 : 875 U, USB Стик
Опција : 225, 510
Опција : Икона
Портокалова : Икона, MF330, Опција 225
Сиера Безжична : 875 U
Т-Мобиле : 510, 530, E170, E220
Три : MF622, E1550, E169 G, E220, MF627
Водафон : E172, E270, USB Стик
Водафон : USB Стик Лајт
ZTE : MF330, MF622, MF627
Инструкции : исклучете безжичниот уред Приклучок за полнач во антената порта на безжичниот уред Моќ на безжичен уред За најдобри перформанси место антена како блиску до надворешен прозорец што е можно
Инсталација Совети : Антената треба да биде поставена вертикално за да ги максимизирате перформансите на Антената не треба да се монтира против метал
На конектори / адаптери можеме да ви понудиме :

Број На Модел На: 3AE-1258-F02SP
Бренд Име: Superbat
боја: Црна
Добивка: 0dbi
Фреквенциски Опсег(MHz): 890-960/1710-2150
Монтажа: лепење
Производот: 3G модем клип
Должина на кабел: 15cm
Конектор тип: fme машки конектор
домување: Црна
Max моќ на Текст: 60 W

Додатоци на производи

Бесплатен Превозот YJ-200P 50mw 25км Мини Оптички Влакна Извор на Светлина Визуелна Грешка Локатор 50mw Свеж
Бесплатен Превозот YJ-200P 50mw 25км Мини Оптички Влакна Извор на Светлина Визуелна Грешка Локатор 50mw

Купувачот е одговорен за insurrance, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несре

DEN 2186.40
автомобил радио USB програмирање кабел RJ-12 6-PIN jack FT-2800 FT-1807 FT-1802 FT-1900R FT-2900 Свеж
автомобил радио USB програмирање кабел RJ-12 6-PIN jack FT-2800 FT-1807 FT-1802 FT-1900R FT-2900

СПЕЦИФИКАЦИИ име на Производ YEASU FT2800 програмирање кабел МоделRPCYM6UКарактеристикиUSB порта за програмирањ

DEN 864.00
20X 136-174Mhz VHF двонасочна радио Антена за полнење За Motorola GP300 GP68 PTX760 и така натаму Свеж
20X 136-174Mhz VHF двонасочна радио Антена за полнење За Motorola GP300 GP68 PTX760 и така натаму

20 X 136174 Mhz VHF двонасочна радио Антена за полнење За Motorola GP300 GP68 PTX760 и така натамуОпис : VHF АнтенаКомпатибиле

DEN 1286.40
136-174MHz astro 320 телескопски лов следење на антена 1m vhf антена за воки токи висок квалитет најдобра цена 10pcs/многу Свеж
10pcs SC/АПЦ-LC/UPC-G652D-1.5 м-PVC-2.0 mm-Жолта Оптички Влакна Patchcord/Скокач Свеж
10pcs SC/АПЦ-LC/UPC-G652D-1.5 м-PVC-2.0 mm-Жолта Оптички Влакна Patchcord/Скокач

1 ОписОптички влакна печ мозок и pigtail да се поврзете со различни видови на конектори како што се ST, ФК, SC, LC

DEN 1104.00
XQF Вакуум цевки слушалка за Yaesu VX1R VX3R VX5R VXT10 VXT20 воздух водич слушалки Свеж
XQF Вакуум цевки слушалка за Yaesu VX1R VX3R VX5R VXT10 VXT20 воздух водич слушалки

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаВакуум цевки слушалка за Yaesu VX1 R VX3 R VX5 R VXT10 VXT20 воздух водич слу

DEN 287.52
GEX W518 5.8 ghz 18dbi Antenne RP SMA машки Конектор 5.8 G 2.4 Ghz Omni dual-band Антена Свеж Со попуст
GEX W518 5.8 ghz 18dbi Antenne RP SMA машки Конектор 5.8 G 2.4 Ghz Omni dual-band Антена

5.8 Ghz 2.4 Ghz Антена 18dbi Omni dualband Antenne со RP SMA машки КонекторСтандард : Главниот Технички Спецификации1.Фреквен

DEN 464.00 488.64
4G 5dbi 698-960/1700-2700Mhz Антенски 4g LTE Антена RF RP SMA Plug женски Pin Конектор Бесплатен превозот Свеж
4G 5dbi 698-960/1700-2700Mhz Антенски 4g LTE Антена RF RP SMA Plug женски Pin Конектор Бесплатен превозот

698960 / 17002700 Mhz 4 G 5d B LTE Антена 3g 4g lte Антенски со RP SMA МашкиСтандард : 1.Фреквенција : 698960 / 17102700 MHZ2.VSWR : 9.SMA outter ди

DEN 184.80
Бесплатни shippihng 20mW Визуелна Грешка Локатор на Оптички Влакна Кабел Тестер 20KM Тест Ласерски Производ Свеж Со попуст
Бесплатни shippihng 20mW Визуелна Грешка Локатор на Оптички Влакна Кабел Тестер 20KM Тест Ласерски Производ

Производот сликата на екранот : производот не содржи батеријата, производот мора да биде опремен со 2pcs А

DEN 730.00 768.00
Baofeng Оригиналната Програма Кабел за wln BAOFENG УВ-5R Додатоци УВ-8HX СМ-8HX uvb2 УВ 82, GT-3,TYT, Поддршка WIN8,64-Битна Свеж
Baofeng Оригиналната Програма Кабел за wln BAOFENG УВ-5R Додатоци УВ-8HX СМ-8HX uvb2 УВ 82, GT-3,TYT, Поддршка WIN8,64-Битна

Baofeng оригинални Програмски Кабел за BAOFENG УВ8 HX УВ5 R / 5 RA / 5 R Плус / 5 RE, UV3 R Плус, BF888 S (Најновата Верзија, Подд

DEN 508.32
5sets/многу 315MHz 433MHz 100 Безжичен Модул за полнење (ПРАШАЈТЕ предавателот STX882+ ПОБАРА приемник SRX882)+ пролет антени Свеж Со попуст
5sets/многу 315MHz 433MHz 100 Безжичен Модул за полнење (ПРАШАЈТЕ предавателот STX882+ ПОБАРА приемник SRX882)+ пролет антени

Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба Ние ја цениме вашата цел и ние да се потруд

DEN 415.00 518.40
2 ПАРЧИЊА УВ-5RE Воки Токи Двојна Бенд БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио UV5R Ажурирана верзија 5W 128CH UHF&VHF преносни двонасочна радио Свеж Со попуст
100pcs/многу брзо конектор SC UPC Оптички влакна конектор SC/UPC FTTH оптички Влакна SC connector SC-UPC Свеж
100pcs/многу брзо конектор SC UPC Оптички влакна конектор SC/UPC FTTH оптички Влакна SC connector SC-UPC

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе ин

DEN 2160.00
FHS2D02F 1310/1550nm Singlemode Рачни Оптички Влакна Оптички Извор на Светлина Свеж Со попуст
FHS2D02F 1310/1550nm Singlemode Рачни Оптички Влакна Оптички Извор на Светлина

FHS2 D02 F 1310 / 1550nm Оптички Влакна Извор на СветлинаОпис : FHS2 Серија Оптички Ласерски Извор е напредна верзиј

DEN 4269.00 4590.24
USB3.0 влакна extender USB3.0 Оптички двојна влакна LC USB индустриски екран на допир за Оптички мултимедијални Свеж
USB3.0 влакна extender USB3.0 Оптички двојна влакна LC USB индустриски екран на допир за Оптички мултимедијални

Детали за производот: USB3.0 влакна extender, исто така познат како USB3.0 Оптички, преку две основни или core влакн

DEN 10992.00
Superbat 433Mhz Omni Антена 3 DBi Tilt-и-Вртливата Гума Антена Антенски Радио Сигнал Бустер 215mm со BNC Приклучок за Шунка Свеж Со попуст
Superbat 433Mhz Omni Антена 3 DBi Tilt-и-Вртливата Гума Антена Антенски Радио Сигнал Бустер 215mm со BNC Приклучок за Шунка

433 Mhz Omni Антена 3 DBi TiltиВртливата Гума Антена Антенски Радио Сигнал Бустер 215mm со BNC Машки Приклучок за Шун

DEN 230.00 261.12
5pcs/многу 2.4 GHz антена SMA Машки конектор 2dbi wifi антена гума Zigbee краток антена+ PCI У FL IPX да RP-SMA Pigtail Кабел Свеж Со попуст
5pcs/многу 2.4 GHz антена SMA Машки конектор 2dbi wifi антена гума Zigbee краток антена+ PCI У FL IPX да RP-SMA Pigtail Кабел

5pcs / многу 2.4 GHz антена SMA Машки конектор 2dbi wifi антена гума Zigbee краток антена+ PCI У FL IPX да RPSMA Pigtail КабелОпис

DEN 648.00 720.48
Воки Токи Baofeng УВ-5RE Шунка Радио Двојна Бенд двонасочна Радио 128CH UHF VHF УВ-5R Надградена верзија Преносни Радио за Лов Свеж Со попуст
10pcs 2.4 GHz Wifi uhf Антена Omni Насочен SMA Машки 2.0 dBi За rf Комуникациски + PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail Кабел Свеж Со попуст
10pcs 2.4 GHz Wifi uhf Антена Omni Насочен SMA Машки 2.0 dBi За rf Комуникациски + PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail Кабел

10pcs 2.4 GHz Wifi uhf Антена Omni Насочен SMA Машки 2.0 d Bi За rf Комуникациски + PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail КабелОпис : Тип

DEN 1035.00 1150.56
5pcs Воки Токи Радио Оригинални Појас Клипови за RETEVIS RT6 Шунка Радио J9114T Свеж Со попуст
5pcs Воки Токи Радио Оригинални Појас Клипови за RETEVIS RT6 Шунка Радио J9114T

5pcs Воки Токи Радио Оригинални Појас Клипови за RETEVIS RT6 Шунка Радио J9114 TФункција : СпецификацијаСите на на

DEN 317.00 360.00
БРЕНД НОВИ 2 PIN СЛУШАЛКА ПРСТ PTT МИКРОФОН МИКРОФОН ЗА BAOFENG PUXING РАДИЈА Свеж Со попуст
БРЕНД НОВИ 2 PIN СЛУШАЛКА ПРСТ PTT МИКРОФОН МИКРОФОН ЗА BAOFENG PUXING РАДИЈА

Карактеристики : 100% Сосема новЗборувате и да слушате без да го држите радио.Јасен звук перформансиМал п

DEN 294.00 316.32
3G Антенски Кабел N Женски Џек да се CRC9 Десен Агол Конектор RG316 Кабел Pigtail 15CM 6inch Адаптер RF Скокач Свеж
3G Антенски Кабел N Женски Џек да се CRC9 Десен Агол Конектор RG316 Кабел Pigtail 15CM 6inch Адаптер RF Скокач

3 G Антенски Кабел N Женски Џек Switch CRC9 Десен Агол Конектор RG316 Кабел Pigtail 15 CM 6inch Адаптер RF Скокач​Ние сме м

DEN 108.00
TX-RX Време на Одложување Кабел Радио Реле Станица Repeater Приклучок за Motorola GM300 GM338 GM3188 GM3688 GM950I Време на Свеж Со попуст
TX-RX Време на Одложување Кабел Радио Реле Станица Repeater Приклучок за Motorola GM300 GM338 GM3188 GM3688 GM950I Време на

Радио Реле Станица Repeater Конектор Кабел TXRX Време на Одложување за полнење за Motorola GM300 GM338 GM3188 GM3688 GM950 I GM950 E

DEN 312.00 494.88
20X 400Mhz UHF Антена 16.8 CM за полнење За Motorola GP328 GP3688 GP300 GP2000 и така натаму Свеж
20X 400Mhz UHF Антена 16.8 CM за полнење За Motorola GP328 GP3688 GP300 GP2000 и така натаму

20 X 400 Mhz UHF Антена 16.8 CM за полнење За Motorola GP328 GP3688 GP300 GP2000 и така натамуОпис : UHF АнтенаКомпатибилен за полне

DEN 1286.40