Valily Накит Жените прстен 2017 нерѓосувачки челик топло мода зелена Австриската кристално бела женски пријател, вистинскиот подарок

Valily Накит Жените прстен 2017 нерѓосувачки челик топло мода зелена Австриската кристално бела женски пријател, вистинскиот

DEN 248.64

Свеж

Во магацинот


Aliexpress користи НИ Стандард САД/
Канада, велика БРИТАНИЈА/Европа/
Австралија Русија/
Германија Јапонија Франција Бразил/Југ
Америка Switserland внатре
периметар
(mm) внатре
дијаметар
(mm) 6 L 1/2 16.5 12 51.5 11 11.5 51.8 16.5 7 О 17.25 14 54 14 14 54.5 17.3 8 Q 18 16 56.5 16 16.5 57 18.1 9 S 19 18 59 18 19 59.5 18.9 10 Т 1/2 20 20 61.5 20 21.5 62.1 19.8 11 V 1/2 20.75 22 64 23 24 64.5 20.6 12 Y 21.25 25 66.5 25 27.5 67.3 21.4 13 - - - - - - 70 22.3 14 - - - - - - 72.5 23.1 15 - - - - - - 75.2 24 1. Користете помали Јажето ќе биде подобро
2. Мерка Јаже мора да се стегне(важно)
3. Мерка 2-3 пати, се мери во милиметри
4. Препорачуваме да изберете поголема големина ако measuremant помеѓу две големина

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја: Сребро.
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Поставување Тип: Канал поставување
Пол: Жените
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: GHJZ113
Материјал: Кристално
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
is_customized: Yes
Прстени Тип: Коктел Прстен
Повод: Годишнина
Бренд Име: Valily Накит
Функција: Фитнес Тракер
Обликотшема: овална
Површината Ширина: 18mm

Додатоци на производи

Моден Прстени За Жените 2015 Симпатична Евтини Златен Накит Ретро Прстен Додатоци Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Моден Прстени За Жените 2015 Симпатична Евтини Златен Накит Ретро Прстен Додатоци Бесплатен Превозот

Моден Прстени За Жените 2015 Симпатична Евтини 18k Златен Накит Ретро Прстен Тиркизна Додатоци Бесплатен П

DEN 76.00 95.52
12pcs/многу Жешка Мода 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Жени Мажи Писмо Љубов Черепот Ѕвезда Ринг Тон Злато Големо Накит Капка Свеж Со попуст
316L не ' Рѓосувачки Челик Агол Крило Mens Biker Рокер Прстен 7T001 Свеж
316L не ' Рѓосувачки Челик Агол Крило Mens Biker Рокер Прстен 7T001

Опис на 316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка, ги кородираат, рѓа, оксидираат или пакцрна !! Needn не за о

DEN 383.52
Нова Жешка 12Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Накит Свеж Со попуст
Тренди Широк шупливи дизајн прстен висок квалитет кристално bague femme бела боја alibaba-експрес anel мода накит, прстени за Свеж Со попуст
UMODE Бренд Модни Луксузни Anel Бело Злато Боја Микро CZ Единствени Две Полн Прст Прстени Со Синџир За Жените Накит за Подарок Свеж Со попуст
Бохемски 6pcs/Set Гроздобер Анти Сребро Сина Прстени Среќа Пластовидно Midi Прстени Сет на Прстени за Жените Партија Свеж Со попуст
DCTVICT Планина Прстен Бренд за Накит Злато Геометриски Прстени Жени Мажи Алпинист Подароци Adjistable Anel Masculino Свеж Со попуст
DCTVICT Планина Прстен Бренд за Накит Злато Геометриски Прстени Жени Мажи Алпинист Подароци Adjistable Anel Masculino

Вакуум Позлата Долго Време Не Ја Менуваат БојатаМодерен Дизајн И Висок КвалитетБренд Име : ПРЕКРАСНА ПР

DEN 66.00 81.60
5sets/многу 20mm антички бронза чипка работ прилагодливи прстен половина круг рачно изработени diy стакло шишенцето прстен одлуки Свеж Со попуст
CiNily Создадени Син Оган Опал Бела Циркон Кубни Циркон Сребро Позлатен трговија на Големо Мода за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст
Адвокатско Biker Прстен Црното злато боја Нерѓосувачки Челик Орел Главата Црвениот Кристал Очите кластер прстени за мажи Свеж Со попуст
6Pcs/многу Топол Кул Mens Црна Цвет Писмо Љубов не ' Рѓосувачки Челик Прстен Мешани Големина 17-22mm трговија на Големо Накит Свеж Со попуст
Мешани трговија на Големо 25Pcs/многу Симпатична Децата Децата од Животинско/Цртан/Слика Полимер Глина Прстен Измешани Стилови Свеж Со попуст
Beier нова продавница 316L не ' Рѓосувачки Челик со висок квалитет Летање птици мажите прстен Мода Накит LLBR8-299R Свеж Со попуст
QUEENWISH Волфрам Свадба Прстен Мажи Жени Црно Злато се Зголеми Зачекори Работ Полиран Фенси Ангажман Бендови Свеж Со попуст
QUEENWISH Волфрам Свадба Прстен Мажи Жени Црно Злато се Зголеми Зачекори Работ Полиран Фенси Ангажман Бендови

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, искренове покануваме да ја напушти позити

DEN 687.00 954.72