Свадба додатоци Краток Превез на Големо Едноставна Свадба Превез Свадба Додатоци на Бела боја на слонова коска Свадба Превез ДОДАТОЦИ OV1001

Свадба додатоци Краток Превез на Големо Едноставна Свадба Превез Свадба Додатоци на Бела боја на слонова коска Свадба Превез

15 %

DEN 163.00

DEN 191.52

Свеж

Во магацинот


Испорака :
ние ги користиме кина пост бесплатен превозот ако вашиот купи одделно нашата Превез,откако ќе ги потврдите вашата исплата,ќе превозот надвор брзо. околу 3-4days можеме да превозот надвор. но, ако вашата купи нашата свадба се облекуваат премногу,ние ќе превозот Превез со вашиот венчаница.ве молиме да знаат.Ви благодариме.
кина пост нормално трае околу 15-28 работни дена да повеќето земји,во некои земји е потребно повеќе време.ние не Гарантира време.ако вашиот треба petticoat брзо,ве молиме изберете брза испорака,како DHL,UPS-от,и Fedex.доколку ги имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме.
плаќање :
Можете да направи плаќање преку Зачувам,кредитна картичка и каков било друг начин.
Се враќа :
Ние прифаќаме понуди размена или наплата .Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба во рамките на 7-14 дена до нашето место. Откако petticoat е примен назад. Ние ќе бидеме среќни да го вратат вашата исплата. жалиме што превозот цена е неповратни.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите

боја: Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект: Свадба Превези
Пол: Жените
Одделот За Името: Возрасни
Бренд Име: Жан Љубов
Превези Слоеви: Еден Слој
Превези Работ Стил: Лента Работ
Тип: Лактите Должина Превез
Техника: Хеклани
Број На Модел На: No
Материјал: Полиестер
Материјал: мека екранот
Должина: 135cmX140cm
боја: Бела,боја на слонова коска

Додатоци на производи

Бесплатен превозот Супер Hotsell 5M Должина стил Беж/бела еден слој домот, свадба се облекуваат превез булчински превез Катедрала Свеж Со попуст
Белата боја на слонова коска Fingertip Чипка Превез со Чешел Сопствени Направени Еден Слој Превез со Чипка Свеж
270Cm*4CM Женска За Свадба Фустани Појас Сатен Лента Булчински Појаси За Деверуша Фустан Sash Ремени Cummerbunds Корселе WB0003 Свеж Со попуст
Свадба Букети За Невести Надвор Buque де noiva Село Стил Вештачки Свадба Цвеќиња Brooch Булчински Букети Свеж Со попуст
Свадба Букети За Невести Надвор Buque де noiva Село Стил Вештачки Свадба Цвеќиња Brooch Булчински Букети

Свадба Букети За Невести Надвор Buque де noiva Село Стил Вештачки Свадба Цвеќиња Brooch Булчински Букети* Матер

DEN 1344.00 2067.84
Топ Продажба на Евтини Velos де Noiva Три Слоеви Лента Работ Свадба Превез Со Бисери во Бела боја на слонова коска Краток Жените Свеж Со попуст
2017 Нови Пристигнување Долго Свадба Ракавици Gor Невестата Бела Чипка Ракавици Gants Dentelle Mariage корејски Свадба Додатоци Свеж Со попуст
Елегантен Дама Сина Партија Превез Мајка на Булчински Капи Свадба Коса Додатоци SQ015 Свеж Со попуст
Елегантен Дама Сина Партија Превез Мајка на Булчински Капи Свадба Коса Додатоци SQ015

Почитувани Купувачот, ве молиме да забележите : 1 Боја : имаме Сина , црна и боја на слонова коска сега как

DEN 629.00 662.40
s123 Женска Свадба Sash Домот Кристал Сатен Лента Булчински Ремени Партија Невестата Деверуша Појас Фустан Cummerbunds Waistban Свеж Со попуст
Убавина-Eemily Свадба Додатоци 2017 Appliques Tulle Долго Катедрала Свадба Превез Чипка Работ Булчински Превез со Чешел veu Свеж Со попуст
E JUE SHUNG Девојки Underskirt Краток Фустан Petticoat Лолита Petticoat Балет Туту Здолниште Рокабили Crinoline Свеж Со попуст
E JUE SHUNG Девојки Underskirt Краток Фустан Petticoat Лолита Petticoat Балет Туту Здолниште Рокабили Crinoline

Еднаш примено во постројката, вашиот вратите ќе бидат обработени во 3 до 5 работни дена Обидете се на ваш

DEN 345.00 431.52
2017 Бесплатен Превозот Во Парк Petticoat 2 Карики Бела Сирена Свадба се Облекуваат Crinoline Лизга Евтини и Добар Квалитет Свеж Со попуст
Брза Испорака Tulle Домот, Свадба Заврши Булчински Заврши(7005) Свеж
Брза Испорака Tulle Домот, Свадба Заврши Булчински Заврши(7005)

Кога ќе нарачате,pls напишете големината на рамо ширинаPs : ние ќе брод од кина пост воздух,тоа е бесплатен

DEN 2006.40
Бесплатен Превозот Булчински Превез Бело/боја на слонова коска Краток Свадба Превез Булчински Превези Со Beadwork Свадба Додатоци Свеж Со попуст
Нови Три Круг Обрачот Деца Дете Фустан Лизга Бела Бал Цвет Девојка Се Облекуваат Свадба Додатоци Petticoat Свеж
Нови Три Круг Обрачот Деца Дете Фустан Лизга Бела Бал Цвет Девојка Се Облекуваат Свадба Додатоци Petticoat

Нови Три Круг Обрачот Деца Дете Фустан Лизга Бела Бал Цвет Девојка Се Облекуваат Свадба Додатоци PetticoatО

DEN 431.52
2018 Топло Faux Крзно И Долг Ракав Слонова Коска Bolero Свадба Заврши Shawl Булчински Јакна Додатоци Свеж Со попуст
2018 Топло Faux Крзно И Долг Ракав Слонова Коска Bolero Свадба Заврши Shawl Булчински Јакна Додатоци

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ние само брод да се потврди превозот адреса Па ве молиме да бидете сигурни

DEN 349.00 383.52
Свадба Јакна Половина Ракави Чипка Свадба Bolero Краток Свадба Грб Се Отвори Пред Свеж
Свадба Јакна Половина Ракави Чипка Свадба Bolero Краток Свадба Грб Се Отвори Пред

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !100% Вистински Фотографии, 100% Гарантира

DEN 1008.00
2017 Западен Свадба Булчински Букети Цвеќиња Со Бисери Зголеми Булчински Букет Бели Рачно Изработени Вештачки Brooch Букет За Свеж Со попуст
2018 Предизвика Свадба Bolero Жена Партија Бела Свадба Јакни Свадба Додатоци Зимско Палто Faux Крзно Заврши 60*175CM Топла Облека Свеж Со попуст
NIXUANYUAN 2018 ТОПЛА продажба 6 Обрачот Petticoat Underskirt За бал венчаница долна облека Crinoline Свадба Додатоци Свеж Со попуст
NIXUANYUAN 2018 ТОПЛА продажба 6 Обрачот Petticoat Underskirt За бал венчаница долна облека Crinoline Свадба Додатоци

Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со СликаДобредојдовте на Булчински Убавина Облека Co

DEN 907.00 1296.00
300 cm Долги ! Нова Мода ! Бесплатен Превозот ! Топла Продажба ! Свадба Превез Свадба Превези БУЛЧИНСКИ ACCESORIES ЧИПКА ПРЕВЕЗ Свеж Со попуст
Моден Свадба Заврши Три Слој Свадба Јакна Обвива Возбудува Бела Organza Жените Исклучување На Рамо Заврши Стегање 2018 Свеж Со попуст
E JUE SHUNG Бесплатен Превозот 3 Слоеви Предиво Воз Petticoat бал Crinoline Лизга Underskirt За Свадба Фустани Висок Квалитет Свеж Со попуст
E JUE SHUNG Бесплатен Превозот 3 Слоеви Предиво Воз Petticoat бал Crinoline Лизга Underskirt За Свадба Фустани Висок Квалитет

Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање.Дефектен, Оштетени или Misshipped П

DEN 854.00 959.52
Нови Пристигнување 2018 Булчински Ракавици Луксузни Чипка Цвет Ракавица Шупливи Свадба Фустан Додатоци Бели Ракавици Булчински Свеж Со попуст
2018 Жените Bolero Булчински Shawl Faux Крзно Заврши Bolero Свадба Булчински Наметка Shawl Крзно Кејп 2017 Зима Слонова Коска Свеж Со попуст
2018 Жените Bolero Булчински Shawl Faux Крзно Заврши Bolero Свадба Булчински Наметка Shawl Крзно Кејп 2017 Зима Слонова Коска

Овие трошоци се на купувачот одговорност За фустани, исто така ќе треба да плати 30% од вкупниот износ на

DEN 1439.00 1581.60