36Pieces/Многу Подводни Мини Партија Свадба Вазна Аквариум Резервоарот Tealight Флорални Декоративни Светлина за Centerpieces

36Pieces/Многу Подводни Мини Партија Свадба Вазна Аквариум Резервоарот Tealight Флорални Декоративни Светлина за Centerpieces

8 %

DEN 1213.00

DEN 1319.04

Свеж

Во магацинот

Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. Тие не се плови и имаат рамно дно што го прави лесно да го вметнете ги во вашиот централен, вазна или креативни дизајни.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа .
KITOSUN Подводни LED Чај Светла се батерија-управува и може да се стави директно во вода за да ја осветлат вазни, мали тенкови или езера, и се совршени за обезбедување на база на осветлување за да лебди свеќи и цвеќиња. Заличи табела centerpieces и цветни прикажува со овие водоотпорен, обновливи LED светла. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
Спецификации :
Димензии : 3cm Кол*2.
Ние сме Фабрика Снабдувач
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени
Нашиот квалитет ќе го многу повеќе подобро од било други продавачи. Овие супер светло, водоотпорен светилки може да се користи во затворени простории или на отворено, во вода или не.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .125 во Г*1 во Х)
Извор на енергија : 2 парчиња CR2032 батерии Вклучени и Заменливи
Сијалица Тип : LED, Стабилен На Светлината
На животниот Век на батеријата : 24 до 48 Часа
Пресврт на база за да го вклучите светлото 0 N или OFF
Сертификат : CE &Ро
Пакет Детали : 10units/pk/боја, 100units/Внатрешен кутија, 1000units/Master Carto,
Картон Големина : 49*45*31 CM.
Претпазливост :
Единица е штетно доколку бидат проголтани . Бруто Тежина : 20 КГ. Секоја светлина доаѓа со 2pcs CR2032 Батерии.
Нема Риба Резервоарот, Цвет, Вазни, Shisha Наргиле, Балони, Хартија Фенери и други работи кои се вклучени. Еден LED светло работи за 24 - 48 часа на 2 CR2032 Батерии (вклучени & заменливи).единица не може да се употребува во пијалоци,
Единица не е наменета за деца на возраст под 6.
Превозот :
1. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас. Супер Светло Акцент LED Светла
Имаме масовно акции за soonest испорака
11 бои за опции :
Црвена , Сина , Зелена, бела,Топло Бела, Розова, Виолетова, Портокалова, Жолто, Теал, R G B боја се менува
Можете да нарачате мешани бои. Да се избегне гледа директно во сијалица кога е активирано.
Производ Слики :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.

боја: RGB Бавно Исчезнува, Топло Бела, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолто, Виолетова, Розова, Теал
Големина: S
Обликот Стил: 2.54 СМ Висок
Број На Модел На: KS-SB-001
Повод:
Број на Компјутери: 36pcs
is_customized: Yes
Бренд Име: KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип: Други Реквизити Сјај
Блескав Време: 48hours
LED светла боја: Сино/Портокал/Зелен/Розова/Виолетова/Жолто/Црвени/Бела/Топло Бела/Теал/RGB
извор на енергија тип: 2 парчиња заменливи CR2032 копчето мобилен батеријата вклучени
Траење На Батеријата: повеќе од 48 часа
Димензии: Чај светлина големина, 1.25 со дијаметар од 1 висок
Пакет: 10/блистер кутија, 100pcs/Кутија
Тежина: 15 grams
водоотпорен или не: Водоотпорен , Подводни,Потопна
Функција: Пресврт за да го вклучите/исклучите
Апликации: цветни аранжмани,дизајн реквизити,табела прилагодувања, свеќа за votives
Име на производ: Мини LED Светло, Батерија Водоотпорен LED Светло, Подводни LED Светло

Додатоци на производи

33cm/13inch дијаметар бел круг organza торбичка подарок торба Sequins свадба слатка торба Свеж Со попуст
33cm/13inch дијаметар бел круг organza торбичка подарок торба Sequins свадба слатка торба

[Истакна ]1) Торба е 100pcs / pack и по бојата, нашата цел е MOQ еден пакет со нашата големина2) Од компјутерските е

DEN 623.52
Елса Ана балони 52x40cm Принцеза Балон 20pcs големи Аурора Пепелашка Елса Бебе Роденден Украси за деца подароци globos Свеж Со попуст
140g/м2 памук (50pcs/многу) 25*25cm/10*10 инчи органски природни drawstring памук, чантата може да го прилагодите на логото Свеж
DoreenBeads Позлатен Сребрен Алуминиум Вино Стакло Шарм Круг Прстен 29mm(1 1/8) x 25мм(1), 100 Компјутери (B05434) Свеж Со попуст
DoreenBeads Позлатен Сребрен Алуминиум Вино Стакло Шарм Круг Прстен 29mm(1 1/8) x 25мм(1), 100 Компјутери (B05434)

Топло Препорачуваме ПродажбаДобредојдовте во Куќата на Пазарот Продавница Контактирајте со насМожете

DEN 117.00 180.00
24pcs/многу Симпатична Lollipop топката пенкало сувенири роденден на бебето туш подарок среќен роденден декорација деца Свеж Со попуст
ЕКСПРЕС СЛОБОДЕН SHIPING 3X6M Цевка од Нерѓосувачки Челик Свадба Проширување Прачки Позадина Стојат Рамки роденден декорации Свеж Со попуст
dophee 1sets Бела Пластика Трпезариска Маса Стол Модел 1:50 Барби куклена куќа Мебел Свеж Со попуст
dophee 1sets Бела Пластика Трпезариска Маса Стол Модел 1:50 Барби куклена куќа Мебел

Карактеристики : 100% сосема нов.Множество на табела стол, совршен за внатрешни работи модел.Добро дизајн

DEN 162.00 216.48
2018 Ограничени Резерви 10pairs/многу Led Светло Прозрачна Shoelace Блескав Чевли Laces Сјај Стап Трепка Обоени Неонски Chaussures Свеж Со попуст
50pcs/многу Црна Картонска Kraft Хартија Кутија Свадба Бонбони Кутија Партија Услуги Сапун Кутии Свеж Со попуст
50pcs/многу Црна Картонска Kraft Хартија Кутија Свадба Бонбони Кутија Партија Услуги Сапун Кутии

Добредојдовте во мојата продавницаЗдраво пријатели, нашата продавница нуди печатење во боја единствен

DEN 451.00 474.24
Топла Продажба 100pcs 25cmx35cm (9.84 x 13.77)Убави Розова Точки Боја Пластични Подарок Перница Со Справува со Крпа Шопинг Подарок Свеж Со попуст
7pcs/многу Голем 116cm Пурпурна Еднорог Виножито Еднорог Алуминиумска Фолија Балони Божиќ Декорација Среќен Роденден Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 100pcs/многу бонбони кутија tassels божиќ кутија свадба подарок кутија Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 100pcs/многу бонбони кутија tassels божиќ кутија свадба подарок кутија

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

DEN 1811.00 1968.00
возрасни -големина на високо-квалитетни фенси облека латекс гума фокс маска за ноќта на Вештерките костим Свеж
[RainLoong] Polka Точка Хартиена Салфетка Став Festas & Партија Ткиво Цртан филм Снабдување Партија Декорација Хартија 33cm*33cm Свеж Со попуст
Роденден Еднорог Партија Хартиена Салфетка Еднорог Servilletas Decoupage Бебе Туш Салфетки Ткиво Салфетки Настан Партија Материјали Свеж Со попуст
Љубов Срцето Corkscrew Вино Шише Настроената + Вино Затка Свадба Подарок Услуги за гостите Шише Настроената Поставите Свадба Свеж Со попуст
10cm*10см 50Pcs Розова Сакура Cookie Бонбони Само Адхезивна Пластична Амбалажа и Кеси Бисквит Cupcake Печени Храна Пакет Свеж Со попуст
7pcs/многу Небото Сино Фенери Кинеската Традиционална Свадба Круг Хартија Фенер Партија Виси Декорација Мешани Големини(10cm-40cm) Свеж Со попуст
Обичај Колба Groomsmen Подарок Врежани Свадба Хип Колби, Најдобриот Човек, Младоженецот, Usher Свадба Подароци Џеб Колба 6oz. Свеж Со попуст