Долго се Справи со Ножици Остава Стриже Гранка Ножици Tian Бонсаи Алатки 210 Мм (8) 500T Гради Направени од Страна на Јаглероден Челик!

Долго се Справи со Ножици Остава Стриже Гранка Ножици Tian Бонсаи Алатки 210 Мм (8) 500T Гради Направени од Страна на Јаглероден

DEN 1680.00

Свеж

Во магацинот


Бренд Име: TianBonsai
Број На Модел На: JTS-CS3
Функција: Долго Должина
Материјал: Метал
Pruner Тип: Наковалната
По завршувањето: Bluing
Кастрење Алатка Тип: Долго Се Справи Со Ножици
квалитет: Магистерски Одделение
Материјал: високо-јаглерод, од легиран челик
Сечилото Цврстина: HRC58
Површина Подготовка: црна оксид слој
Вкупна Должина: 210 мм (8.27)
Обезбедување На Квалитет: 3 Години

Додатоци на производи

ПВЦ Градина Лента Дрво Филм Мито Гранка се Врзуваат Појас ПВЦ Вратоврска Алатки 1.1 CM x 30M / Тркалаат 1A10327 Свеж Со попуст
ПВЦ Градина Лента Дрво Филм Мито Гранка се Врзуваат Појас ПВЦ Вратоврска Алатки 1.1 CM x 30M / Тркалаат 1A10327

Градина Алатки Овошни Parafilm Secateurs Engraft Гранка Градинарство врзуваат појас ПВЦ вратоврска Лента 1.1 CM x 25 M /

DEN 37.00 44.64
BOSI 14 манган челик виткање кампување лопата лопата Свеж
BOSI 14 манган челик виткање кампување лопата лопата

14" ВИТКАЊЕ ЛОПАТАDiscription : глава лопата е направен од манган челик,висока цврстина,површината спрејобоен,

DEN 181.44
висок квалитет, од нерѓосувачки челик портокал ножици мали овошје дрво градинарски стриже овошје ножици за градинарство овошје Свеж Со попуст
Црвена Торба Градина, Плодот на Дрвото Про Кастрење Shears Режа Калемење Алатка за сечење +2 Сечилото градина алатки поставите Свеж Со попуст
Црна Торба Градина, Плодот на Дрвото Про Кастрење Shears Режа Калемење Алатка за сечење +2 Сечилото градина алатки поставите Свеж Со попуст
овоштарник лозје pruner градина електрични кастрење shears secateurs градина pruner Свеж Со попуст
овоштарник лозје pruner градина електрични кастрење shears secateurs градина pruner

овоштарник лозје pruner градинаелектрични кастрење shearssecateurs градина prunerWS P1 : РЕЖИМWS P1WS П2Номинална Напон36.0

DEN 20557.00 23904.00
Градина, Плодот на Дрвото Про Кастрење Shears Режа Калемење Алатка за сечење + 2 Сечилото градина алатки поставите pruner Дрво Свеж Со попуст
Овошни Калемење Алатка Градина Pruner Shears Ножици Бонсаи Градинарски Алатки трговија на Големо Квалитет Градина Алатки брза Свеж Со попуст
Мини Преносни Виткање Алатка Hacksaws Дрво Градинарски Градина градинарство рака видов Остри Кампување Челици Wooding Средување Свеж Со попуст
Црна Торба Градина, Плодот на Дрвото Про Кастрење Shears Режа Калемење Гранка Алатка за сечење +2 Сечилото градина pruner Сечење Свеж Со попуст
HDP36-1 2017 верзија 9 pin pruner резервни делови, батерија, кабловска/олово, ножеви, pruner на телото и на граница вклучите Свеж Со попуст
HDP36-1 2017 верзија 9 pin pruner резервни делови, батерија, кабловска/олово, ножеви, pruner на телото и на граница вклучите

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона Ако не сте добиле вашата нарачка по норма

DEN 1430.00 1430.40
4PCS Градина алатка сет од не ' рѓосувачки челик лопата гребло балкон градина расте зеленчук и цвеќе алатки Свеж
40mm HDP828 електрични pruner кастрење shears 8-10 часа траен нова моќна пристигнување Свеж Со попуст
40mm HDP828 електрични pruner кастрење shears 8-10 часа траен нова моќна пристигнување

Од 15 Март април 5th, нарачка на pruner поставите имаат бесплатна годишнината дел подарок...

DEN 30315.00 37425.60
Nonslip се Справи со Режење Shears Пролет Натоварени Pruner бесплатен превозот Свеж Со попуст
Nonslip се Справи со Режење Shears Пролет Натоварени Pruner бесплатен превозот

Спецификации : Име На Производ Градинарство Pruner Материјал Метални, Пластични Боја Црвена, Црна, Сребрен

DEN 432.00 575.04
Снег Лопата Мултифункционален Виткање Лопата Лопата Отворено Лов Кампување Градина Лопата Опстанок Алатки Свеж Со попуст
Снег Лопата Мултифункционален Виткање Лопата Лопата Отворено Лов Кампување Градина Лопата Опстанок Алатки

Снег Лопата Мултифункционален Виткање Лопата Лопата Отворено Лов Кампување Градина Лопата Опстанок Ал

DEN 1353.00 1439.52
Растенија Машина Ножици Градина Рака Pruner Secateurs Кастрење Shears Буш Алатка R06 Капка Брод Свеж Со попуст
Растенија Машина Ножици Градина Рака Pruner Secateurs Кастрење Shears Буш Алатка R06 Капка Брод

Карактеристики : Топлина третираат и најтврдокорните јаглерод челични ножеви се ултра силна Сечилото е

DEN 329.00 396.00
HDP36-1 2017 lastest верзија резервни делови 9 pin резервни кабел, 9 pin батеријата, ножеви, граница вклучите, полнач, pruner Свеж
Резервни кабел за електрична кастрење на смолкнување WS P-1 или WS P-1.1(се Поврзете на pruner со батерија) Свеж
Висок Квалитет на Растенијата Гранка Страна на Врзување Обврзувачки Машина Цвет Зеленчукова Градина Tapetool Tapener +Ленти Свеж Со попуст
HDP818 резервни делови Верзија и Верзија Б резервни ножеви, батерија, кабел, полнач Свеж Со попуст
HDP818 резервни делови Верзија и Верзија Б резервни ножеви, батерија, кабел, полнач

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Значи, ако кастрењето на работа не е 24 часа работа дневно...

DEN 1628.00 1628.16
Градина V Рамен Т Модел Домат и Краставица Грозје, Овошје Сечилото Алатка Прстен Диња Ножици Градина алатки, градинарски алатки Свеж Со попуст
бесплатен превозот BOSI градина trowel рака лопата Свеж
бесплатен превозот BOSI градина trowel рака лопата

ГРАДИНА АЛАТКИDiscription : Пад фалсификувани од армираноA3 челик, површината treatmentof пластична облога,ПВЦ мек

DEN 403.68
Црвена Боја Квалитет Про Градина, Плодот На Дрвото Професионални Кастрење Shears Калемење Алатка За Сечење Со 2 Ножеви 2 Лента Свеж Со попуст