2018 нови пристигнување формално чипка на невестата црвено кат должина вечер фустани долго фустани чипка капа ракави партија облечи нов W2790

2018 нови пристигнување формално чипка на невестата црвено кат должина вечер фустани долго фустани чипка капа ракави партија

DEN 2472.00

Свеж

Во магацинот

Нормално треба 7days. Ако вашиот мерења се начин на исклучување нашата нормална големина на табелата , ние сме среќни да се направи gown според вашиот мерења додека вие се согласувате дека конечната промена може да бидат потребни за најдобро одговара.
оваа услуга е бесплатна полнење
2) АКО ИМАТЕ ВАШИОТ ВИСТИНСКА ГОЛЕМИНА ,ВЕ МОЛИМЕ ИСПРАТЕТЕ ЈА НА НАС ЗА НАС ДА СЕ ПРОВЕРИ ПРЕД ДА СЕ НАПРАВИ НАРАЧКАТА
Ако стандардна големина е во ред ,ве молиме оставете порака за да ( НИ* ок ) за да ја нас да организираме наскоро . Полнење како што тоа зависи од вашата земја политика. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно.
ако не ,ние ќе ви ја испратиме нашата стандардна должина со вас. Ви благодариме.Чевли должина( Q )=___инчи или cm(висината на чевли кои ќе се носат со се облекуваат)
6. Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн.
Ве молиме да го пополните над големина и испратете ја на нас.ве молиме обрнете внимание на вашата порака, ако имаме било какви прашања во врска со големината ,ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа. Ако ви треба парче стока за примерок или вашиот побарувачката е голема, ве молиме,контактирајте со нас .За превозот дена,можете да ги прашате нашите услуги.Нема Готови венчаница! Треба направени дена ! Целата сопствени направени процес (од денот ние го добиете вашиот плаќање и мерења) ќе се 20-30 дена (Плати прекувремено трошоци исклучок) во зафатено време . Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација.Висина ( N )=___ инчи или cm(од врвот на главата на подот не вклучуваат чевли)
7. ви благодариме
Овој фустан со градник во изградба
Кога ќе се направи нарачката ,ве молиме оставете порака за да ни кога сакате фустан во ред . Сите Кина Пост-Mail или Epacket ,ние не може да гарантира облекуваат да пристигне вашата рака во еден месец, особено Бразил и русија .
бидејќи БОЈА ЗАСЕНЧУВАЊЕ постои во различни серии ткаенина .
И ние, исто така може да се користи на други испорака начин(DHL,TNT,Fedex,UPS-от,итн.Колковите( I ) =___инчи или cm
4.Биста ( A ) =___инчи или cm Ако носите фустан со градник,ве молиме да носи градник кога ќе се измери.
Пред да нарачате ве молиме прочитајте
1 .
Ве молиме според вашиот половината за да изберете големина ,ако биста на големината не ви одговара ,можете да оставите порака на вашиот вистински биста големина во или под цел за нас да се прилагоди пред да се испрати . Ние обично знак на стоки за Low Cost на комерцијална фактура и ние се обидува да ви помогне да минимум или да се избегне GST или V.
ако имате било фустан специфични барања , ве молиме да ми кажете, повторно кога ќе ми испрати мерења .Наддавање е за еден фустан само!
3. Фустан Може да Се Направи во Custom Size . За да испратите некоја e-mail, ве молиме кликнете на линкот "Прашајте го продавачот прашање" во горниот десен агол на оваа листа.
ако вие и вашите пријатели сакаат да го купи истиот фустан од нашата продавница ,ве молиме да се купат на ист датум и да го оставите порака до нас.

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод: Формално Вечер
Тип На Објект: Вечерните Фустани
Бренд Име: заводот за социјални дејности среќен ден
Силуета: А-Линија
Вграден Градник: Yes
Sleeve Стил: Капа Ракав
Моден Елемент: Гроздобер
Ткаенина Тип: Чипка
Воз: Никој
Материјал: Полиестер
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Декорација: Чипка
Деколте: Плоштад Јака
is_customized: Yes
Фустани Должина: Кат Должина
Број На Модел На: W2790
Половината: Природни
Вистински Слики: No

Додатоци на производи

JIERUIZE облека де соаре longue Сребро Tulle Евтини Вечерни Фустани Долг Подуени Ракави Вечер Фустани Froaml Фустани abendkleider Свеж Со попуст
Облека де соаре 2018 Розова Краток Формален Вечер Фустан Исклучување Рамо Чипка Везови Appliques Перспектива Половина Ракав Свеж Со попуст
посебен повод долга црна елегантна невеста жените вечерни фустани нова мода vestidos феста 2018 gown дами фустан W3114 Свеж Со попуст
посебен повод долга црна елегантна невеста жените вечерни фустани нова мода vestidos феста 2018 gown дами фустан W3114

ви благодаримеОвој фустан со градник во изградбаКога ќе се направи нарачката ,ве молиме оставете порак

DEN 2011.00 2011.20
Луксузен Сребрен Вечер Фустан Длабоко V деколте, Секси Пром Фустани Отворени Врати Со Лак Долго Партија Фустани Облека Де Соаре Свеж Со попуст
Favordear 2018 Нови Пристигнување Линија Bling Beading Chiffon Вечер Фустан Свеж Со попуст
Favordear 2018 Нови Пристигнување Линија Bling Beading Chiffon Вечер Фустан

КО Е Булчински Куќа е меѓународен бренд на венчаница, која основана во 2006 година.Секоја година неколку м

DEN 3049.00 7622.40
Реална Слика Во Парк Формално Малку Црни Фустани Чај Должина Фустан Партија Точка Tulle Еден Рамо Деколте А-линија Вечер Свеж Со попуст
2018 Нова Боја Секси Шампањ Во Парк Чипка Сирена Кат Должина Формално Вечерни Фустани Appliques Кристал Beaded LSX153 Свеж Со попуст
2018 Нова Боја Секси Шампањ Во Парк Чипка Сирена Кат Должина Формално Вечерни Фустани Appliques Кристал Beaded LSX153

Досега, ние дизајниравме над 600 стилови, кои се ексклузивни за да Milanoo Pleats Ruching 5.Парична Казна КвалитетСо

DEN 5671.00 6672.00
Црвено Вечерни Фустани 2018 Сирена Долги Ракави Види Преку Сомот Кристали Жените Долго Вечер Gown Пром Фустан Наметка Де Соаре Свеж Со попуст
modabelle Домот Злато Вечерни Фустани Со Sequins бал арапски Луксузен Вечер Фустани 2018 Облека Longue Femme Соаре Свеж Со попуст
modabelle Домот Злато Вечерни Фустани Со Sequins бал арапски Луксузен Вечер Фустани 2018 Облека Longue Femme Соаре

Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите продажни услуги, ве молиме да ја искористам за момент да н

DEN 21974.00 21974.40
Вистински Фото Сирена Долги Ракави Чипка Ткаенина Целосна Beaded Матурска рачно изработени Формално Долго Вечер фустан OL102996 Свеж Со попуст
Favordear Совршен Светкавиот Тешки Beading Сирена Лажичка Страна Шлиц Rhinestones Beading Вечер Фустан 2017 Свеж Со попуст
Favordear Совршен Светкавиот Тешки Beading Сирена Лажичка Страна Шлиц Rhinestones Beading Вечер Фустан 2017

горниот биста =5.ние одбие врати предметите назад, без никакви проблеми со квалитетот,ако сте го купиле,а

DEN 3802.00 4752.00
Секси Ели Сааб Краток Арапски Црвениот Кристал Формално Матурска Вечер Партија Облечи Abiye Турска Вечер Фустани Фустани Avondjurk Свеж Со попуст
CEEWHY Ракави Назад Чипка-до Подот Должина Домот Долго Вечер Фустан 2017 А-линија Матурска Формално Партија се Облекуваат Vestido Свеж Со попуст
Бургундија Вечерни Фустани 2018 Сирена V деколте, Капа Ракави Чипка Beaded Жените Домот Долго Вечер Gown Пром Фустан Наметка Свеж Со попуст
Тиркизна Вечерни Фустани 2018 Сирена V деколте, Chiffon Beaded Кристал Шлиц Секси Долго Вечер Gown Пром Фустан Наметка Де Соаре Свеж Со попуст
Tanpell чипка долги вечерни фустани лажичка ракави кат должина линија gown нови жените chiffon свадба партија формално вечер Свеж Со попуст