50pcs Полен Штетници Исклученост Овошје Заштита Инсекти Кеси

50pcs Полен Штетници Исклученост Овошје Заштита Инсекти Кеси

8 %

DEN 742.00

DEN 806.40

Свеж

Во магацинот


tem Вклучува :
50pcs Полен Штетници Исклученост Овошје Заштита Инсекти Кеси
Опис : - Сосема Нов & Висок Квалитет.
- Погоден за пченка, пченица, canola, ориз, шеќерна трска, тутун, сончоглед, зеленчук и други култури за изолација bagged pollination
- Материјал : Пергамент
- Боја : Бела -Количина : 50pcs

боја: 20x28cm, 24x33cm, 28x36cm
Тип: Расте Кеси
Број На Модел На: 1230-1
Материјал: полен

Додатоци на производи

50pcs 4.5 cm x8.5cm Растенијата Љубов Ознаки Маркери Расадник Фах Градина Labels Алатки Сива Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
50pcs 4.5 cm x8.5cm Растенијата Љубов Ознаки Маркери Расадник Фах Градина Labels Алатки Сива Бесплатен Превозот

Здраво на сите, добредојдовте на нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат,ако

DEN 180.00 202.56
5 Компјутери/Set Креативни Керамички Був Форма Мини Цвет Садови Свеж
5 Компјутери/Set Креативни Керамички Був Форма Мини Цвет Садови

Производ Descrption : Име : 5 компјутери / set Мини Цвет ТенџереГолемина : Калибар околу 3,5 СМ, Висок околу 5.5 cmТеж

DEN 571.20
6.5x6.5cm Цвет Садови Мини Flowerpot Градина Нераскинливо Пластични бебе соба Садови за Вкусен растенија бонсаи Свеж Со попуст
6.5x6.5cm Цвет Садови Мини Flowerpot Градина Нераскинливо Пластични бебе соба Садови за Вкусен растенија бонсаи

Големина : 6.5x6.5х5 см црна бојаСреќа порта international Co.,Ltd.Ние нудиме сезонски производи,особено смола и желе

DEN 912.00 959.52
4 Големина Воздух Колонист Tabletop Вкусен Дијамант Стакло Геометриски Терариум Кутија Мов Папрат Цвет Тенџере Градина Дома Свеж Со попуст
Meshpot 13-Pack Succulents Садови Поставите Пластични Цвет Тенџере Растенијата Сад Градина Тенџере Садници Расадник Материјали Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Пластични Стигнале Макара Виси Кошница се Повлече Надолу Закачалка Градина Цвет Растенијата Кошеви Садови Градина Свеж Со попуст
Дрво Flowerpot Градина Колонист Фабрика Тенџере Прозорец Кутија Селски Природни Дрвени Вкусен Растенијата Цвет Кревет Тенџере Свеж Со попуст
18 Џебови 50cm*100cm Виси на Растенијата Садови Ѕид Тенџере Вертикална Градина Цвет Садови и Колонист Виси Садови Колонист Свеж Со попуст
20Set Кол.43mm Мрежа Тенџере Нето Кошница+Клон Јака Пена Вметнете Hydroponic Aeroponic Растенијата Свеж Со попуст
20Set Кол.43mm Мрежа Тенџере Нето Кошница+Клон Јака Пена Вметнете Hydroponic Aeroponic Растенијата

20 Set Кол.43mm Мрежа Тенџере Нето Кошница+Клон Јака Пена Вметнете Hydroponic Aeroponic РастенијатаОписMesh тенџере Обн

DEN 401.00 527.52
Креативни Бела Керамички Железо Комбинација Садови Колонист Кошница Вазна Цвет Тенџере Вкусен Растенија Мини Кактус Биро За Свеж Со попуст
Бесплатен превозот,30pcs/многу,семе послужавник,бонсаи,Норвешка увозот Jiffy расадник блок повеќе спецификации по желба.садење, Свеж Со попуст
10pcs Мода Шарени Macetas Вертикална Градина Planters Метал Цвет Садови Висат Кофа Виси на Ѕидот Тенџере Fleur De Дома Декор Свеж Со попуст
1~3 Литри Круг Не-плетени Ткаенини Црна Расадник Садови Торби за Садење со Ушите Аерација Тенџере Сад Расте Торба Балкон Градина Свеж Со попуст
Неправилни Вкусен Геометриски Стакло Терариум Wardian Случај Miero Пејзаж самовила градина минијатури Гроздобер Викторија Цвет Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ D7XH7CM Сребрена Метал Колонист Поцинкуван Мини Расадник Тенџере Вкусен цвет тенџере Носталгија SF-047 Свеж
20Pcs/Многу D7.5*H7.5CM Бела Калај Pail Мини Колонист чиста кофа метал семе кофи декоративни колонист и тенџере Свеж
20Pcs/Многу D7.5*H7.5CM Бела Калај Pail Мини Колонист чиста кофа метал семе кофи декоративни колонист и тенџере

1.Рок на плаќање : ве Молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на

DEN 1435.20
WCIC 100pcs Органски Зелен Зеленчук, Семиња пастирски расте кеси Не-плетени Ткаенини дише Degradable Seedling Сад Свеж Со попуст
WCIC 100pcs Органски Зелен Зеленчук, Семиња пастирски расте кеси Не-плетени Ткаенини дише Degradable Seedling Сад

Спецификација : Точка име : семе расте кесиПовод: Балкон градина, greening работи, цвет во градината расадни

DEN 59.00 78.24
(10pcs/pack)Mesh тенџере. Нето првенство во 6.0 CM за Хидропоника систем(6). Коренот поддршка. Бесплатен превозот Свеж
(10pcs/pack)Mesh тенџере. Нето првенство во 6.0 CM за Хидропоника систем(6). Коренот поддршка. Бесплатен превозот

Големина(6#) : 6.0 CM Внатрешна КОЛ ; 8.5 CM Надворешниот КОЛ ; 8.0 СМ ВисинаИнсталација дупка големина : 6.0 CM КОЛБо

DEN 288.00
iLOT Seedling Колонист / Transplanter со Инка и Скала за Постелнина, Крушка Колонист и Мала Градина Растенијата Свеж
iLOT Seedling Колонист / Transplanter со Инка и Скала за Постелнина, Крушка Колонист и Мала Градина Растенијата

Бидете сигурни да проверите, доколку производот е во добра состојба пред пакет е потпишан Ако производо

DEN 1915.20
MESHPOT 6-Pack Succulents Тенџере Без Корен Rotted Цвет Тенџере Колонист Сад Дома Декорација,Подобрување на Коренот и Квантитетот Свеж Со попуст