Гроздобер Pentagram Pendant Ѓердани Црна Црвениот Кристал Pentacle Ѕвезда Изјава Ѓердан за Жени Мажи Накит

Гроздобер Pentagram Pendant Ѓердани Црна Црвениот Кристал Pentacle Ѕвезда Изјава Ѓердан за Жени Мажи Накит

21 %

DEN 72.00

DEN 90.72

Свеж

Во магацинот

5 Ѕ 9
9 11 49.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.5 K 11
10 12 50. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа да
вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно. П : ми се примени на објект во скршени, што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени, иако ние спакувани добро, тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн, Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се
да се врати во рок од 24 часа;
2. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.
Ако вашата вкупна вредност е над $150, ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена, што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време, pls почекајте неколку дена до 45th,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш, Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
Превозот И Испорака
1.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Прстен Големина на Табелата НАС /CA Diam (mm)
MK / DE велика БРИТАНИЈА /EUR/AU Бразил CH CN /СЕКРЕТАР /ЈП HK Circum (mm) 4
H
7 9 47 5 15. Ако не сте задоволни со нашата
објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка;
3.5 Т
20 23 62. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени.
Пакет се вклучени : 1pc ѓердан Забелешка : Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.Мерење На Должина Тогаш Се Турнеја
Накит Одржување
Aviod Хемикалии Се Чува Далеку Од Вода За Да Се Избегне Судир Или Нула Избегне Спорт Чисти Со Мека Крпа Полетување Кога Се Спие
Плаќање
1. Некаде за царинска или временска прогноза
проблем ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена;
3. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days;
2. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата;
4. Во овој случај, pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен, ве молиме
e-mail мене она што го сакаат : ви вратат во однос пари или ја за вас.5, 9 и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-
21mm, ние може да ви испрати релативно поголеми димензии, како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20. П : Кога ќе можам да се добие мојата објект по направи плаќање?
A : Нормално, ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150, и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат.

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Pendant Големина: 3.7*за 3,7 см
Стил: Тренди
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Пол: Жените
Бренд Име: imixlot
Материјал: Метал
Синџир Тип: Линк Синџир
Должина: Fit on most people
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Геометриски
Број На Модел На: GE04471/моб
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: ѓердан
is_customized: Yes
боја: црна, црвена
Објектот: ѓердани за жени
Тип: Ѓердани & Приврзоци
копче: џемпер додатоци
жешка: Collarbone Ѓердан
клучен збор : изјава ѓердан

Додатоци на производи

N121001 93 Бела Барок Бисер Ѓердани Свеж
N121001 93 Бела Барок Бисер Ѓердани

Накит ОписТип на Камен : Свежа вода образован бисер, елегантна бела и сива бисер, фенси сина аквамарин, д

DEN 1008.00
Етничките Ѓердан Керамичка Црвено Монистра Дрво Гроздобер Шарм Приврзоци Ѓердани За Жените Накит Ѓердан Плетенка Јаже Синџири Свеж Со попуст
2018 Моделот Panda Делфин Пингвин Сидро најдобар пријател Pendant Ѓердан трговија на Големо Свеж Со попуст
Среќа Око Ерос Купидон Стрелка Pendant Ѓердан Сакаат Картичка Ѓердан Подарок Злато Сребро Љубители На Накит За Жените Прилагодливи Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30 Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30

dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓерд

DEN 70.00 102.72
Моден 316L не ' Рѓосувачки Челик Етерични Масла Diffuser Ѓердан Locket За DIY Ароматерапијата Парфем Ѓердан Божиќ Партија Подарок Свеж Со попуст
Светат во Темница Змеј Ѓердан Mortal Kombat Pendant Стакло Фото Накит Блескав Ѓердан Pendant Свеж Со попуст
Светат во Темница Змеј Ѓердан Mortal Kombat Pendant Стакло Фото Накит Блескав Ѓердан Pendant

Светат во Темница Змеј Ѓердан Mortal Kombat Pendant Стакло Фото Накит Блескав Ѓердан PendantПрозрачна бел песок моде

DEN 76.00 95.04
2018 Голема Кристал Був Pendant Ѓердан Цвет Назад Долги Низи На Животните Џемпер Колиер Femmes Dropshipping Jewelrly Подароци Свеж Со попуст
2018 Голема Кристал Був Pendant Ѓердан Цвет Назад Долги Низи На Животните Џемпер Колиер Femmes Dropshipping Jewelrly Подароци

НИЕ СМЕ ФАБРИКА ,НА ПОВЕЌЕ МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ ПОВЕЌЕ ПОПУСТ ИМАТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА АКО САКАТЕ ТО

DEN 284.00 364.32
Симпатична DIY Животинско Pendant Шарени Kawaii Куче Ѓердани&Pandants Цртан филм Злато Синџир Кутре Кученце Ѓердан За Жените Свеж Со попуст
STRATHSPEY Гроздобер Легура Круг Pendant Долго СТП Кожа Заврши Синџир Беж Pendant Ѓердани Модни Додатоци Накит За Жените Свеж Со попуст
316L не ' Рѓосувачки Челик Етерично Масло Diffuser Ѓердан Жените Накит 30ММ Магнетни Pendant со Кристали (бесплатно со 5pads) Свеж Со попуст
Злато Боја Мали Димензии Куба Мапата Ѓердани За Жените Карта на Куба Шарм Кубанската Pendant Накит Свеж Со попуст
Злато Боја Мали Димензии Куба Мапата Ѓердани За Жените Карта на Куба Шарм Кубанската Pendant Накит

Или замена на предметот за вас Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки...

DEN 252.00 273.60
HIMSTORY Висок Квалитет на корејски Супер Shinning Целосна Кристал Булчински Ѓердан Рамо Синџир Додаток За Невестата Свеж Со попуст
HIMSTORY Висок Квалитет на корејски Супер Shinning Целосна Кристал Булчински Ѓердан Рамо Синџир Додаток За Невестата

Сите ред ќе бидат испратени во рок од 13 дена по исплата е расчисти.ако постои exceotion,ние ќе ги стави информ

DEN 1115.00 1296.00