CHICVIE Тигар Око Монистра Мажите Нараквици & Алки Природен Камен Влакно Хривнија За Жени сребрена боја Хривнија Накит Sbr160116

CHICVIE Тигар Око Монистра Мажите Нараквици & Алки Природен Камен Влакно Хривнија За Жени сребрена боја Хривнија Накит Sbr160116

40 %

DEN 144.00

DEN 240.00

Свеж

Во магацинот


Браун Тигар Око Монистра Mens Нараквици Алки Природен Камен Влакно Хривнија За Мажи Жени Boho обичниот Накит Подароци Sbr160116105 Стил : Мода Накит/Луксузни Хривнија Материјал : Животната средина цинк легура,Обложено Големина : 19cm Тежина : 11g Носи Повод : Матурска / Годишнината / Партија/Ангажирање Одговара за : Женски Овој накит договор со животната средина барања

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Гроздобер
Обликотшема: Круг
Поставување Тип: Никој
Нараквици Тип: Влакно Нараквици
Бренд Име: CHICVIE
Пол: Жените
Затворач Тип: Чипка-Up
Број На Модел На: Sbr160116
Материјал: Камен
is_customized: Yes
Синџир Тип: Линк Синџир
Метали Тип: сребро позлатен
Функција: no
Компатибилност: no
Име 1: Браун Тигар Око Монистра Mens Нараквици Алки Природен Камен Хривнија
Име 2: Влакно Хривнија За Мажи Жени Boho обичниот Накит Подароци
Стилот на Белегзии: нараквици за жени
Тип на Белегзии: Хривнија Femme
Стилот на Предмети: пријателство хривнија
Стил: нараквици со камења
Тип: познатиот бренд за накит
објектот стил: љубител хривнија
боја: Браун
Пакет: Поединечно Opp Вреќа Завиткани

Додатоци на производи

Hapiship 2017 Моден Стил Сребро ноќта на Вештерките Рака Скелет Череп Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Кул Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Најновите година Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на големо Свеж Со попуст
Најновите година Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на големо

Производство : Најновите 2014 Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на гол

DEN 223.00 248.16
Топла нова мода поставен Розова Стакло Имитација Бисер Круг Монистра Алка Хривнија Еластичен Мода Накит Одлуки Дизајн W0082 Свеж Со попуст
Hapiship Моден Стил Златен ноќта на Вештерките Рака Скелет Череп Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Кул Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Жешка Мода Бонбони Боја Tassel Школка Нараквици&Алки Полимер Глина CCB Еластична Шарм Хривнија Опстанок Жени Мажи Накит 10031 Свеж Со попуст
LUKENI 25PCS Топла Продажба Широк Рок Музички Бендови У2 Силикони Wristband Широк Црна, Црвена У2 Силикони Хривнија&Bangels Свеж Со попуст
LUKENI 25PCS Топла Продажба Широк Рок Музички Бендови У2 Силикони Wristband Широк Црна, Црвена У2 Силикони Хривнија&Bangels

Wecome на нашата продавница!Материјал : силикон,гумаКоличина : 25pcsСостојба : 100% сосема новГолемина : 202*25*2mm (

DEN 1140.00 1199.52
Hapiship 2017 Нова Топла Продаде Моден Стил Црна ноќ на Вештерките Рака Черепот Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Бесплатен Свеж Со попуст
1 Парче бесплатен превозот Мода Multilayer Кожа Хривнија француски Плажа Нараквица со Tassels Chirstamas Подарок Свеж
Моден жените Заврши Нараквици Slake Кожни Нараквици Со Кристали Камен Неколку Накит Свеж Со попуст
Моден жените Заврши Нараквици Slake Кожни Нараквици Со Кристали Камен Неколку Накит

MOQ 1pcs Големина Должина : 19cm Тежина 16g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон на

DEN 120.00 172.32
Автентични 925 Фунта Сребрена Алка Одговара Хривнија Шарм Мушка Алка за Жените Луксузни Накит Оригинални Pulseira XCHS904 Свеж Со попуст
CHICVIE 2018 Шарм Хривнија & Алка Кристал Камен Златна боја Нараквици За Жените Пријателство Кубни Циркони Нараквици SBR140192 Свеж Со попуст