yunmai Водоотпорен Кри П5 LED Светилка со Висока Моќност Penlight 2000LM Мини Место ааа Светилка Преносни Работа Кампување Опрема Факелот

yunmai Водоотпорен Кри П5 LED Светилка со Висока Моќност Penlight 2000LM Мини Место ааа Светилка Преносни Работа Кампување Опрема

21 %

DEN 125.00

DEN 157.92

Свеж

Во магацинот

Ви благодариме! 3. Ние го задржуваме правото да го замени било кој производ кој е укината од својот производ линија со нов производ на компаративната вредност и функција Ние го задржуваме правото да ги менува или прекинува, без претходна најава до своите клиенти, секој модел или стил на производи. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Како услов за обврска од нас да го поправи или да го замени таков производ, производот мора да се врати на нас заедно со доказ-на-набавка на задоволително ниво за Сите нас враќа мора да биде придружена со писмена изјава за поставување на друго име, адреса и дење телефонски број на сопственикот, заедно со краток опис на било кој тврди дефекти.Ве молиме испратете го врати пратката во рок од 30days. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.5 CM Светлина : Бела Пакет Вклучува : 1*Светилка (без батерија,не полначот) ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно !Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Делови или производот за кој замена е направен ќе стане сопственост на нас, Освен во случај на различни договор од страна на Партиите, на клиентите ќе биде одговорен за враќање на трошоците за транспорт и осигурување, и ние ќе ги покрие трошоците за транспорт и осигурување од нашата компанија за клиентите. БЕЗ ИСКЛУЧОЦИ! 2. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.Но мора да се заврши во рок од 3 дена, или Ali Express ќе colse Трансакцијата. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Точка Бр : 315,,316 Сијалица Тип : XPE-П5 Прекинувач : Притиснете го вклучите Боја : Црна, Светло Режим : Висока Живот Време : во Текот 100000hours Водоотпорен : IPx 6 Зум : Да Батерија : 1*ааа,2*ааа Материјал : Алуминиум Легура Големина на : 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе користи разумни напори да го поправи или да го замени било кој додаток, покриени со оваа гаранција во рок од триесет дена од денот на приемот. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! 1) да ја прифатиме Alipay,Paypal. Во случај на поправка или замена ќе бара повеќе од триесет дена,ние ќе го извести клиентот за тоа.

Тип На Објект: Рефлектори
сертификација: УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
полнач: Не Е Применливо
Бренд Име: yunmai
Функција: Само За Одбрана,Тешко Светлина,Шок Отпорни
Тип На Светилка: Кампување,Планинарење,итн
Фокусна Должина: Не-прилагодлив
Осветлување Растојание: 100-200 метри
боја: Црна
Водоотпорен: Yes
Модел на LED Монистра: Q5
Зум: No
Wattage: 7W
Тип На Батерија: ААА
Префрлете Го Режимот: Одзумирате
Тело Материјал: Алуминиум легура
Поддршка Dimmer: Една датотека
Лумен: 2000 година
Број На Модел На: 315-316
Извор На Светлина: кри п5

Додатоци на производи

висока Моќност T6 LED Нуркање headlamp предните светла подводни Главата Факел светилка ултра светла светло Водоотпорен риболов Свеж Со попуст
Нови Мали Црни Соларен LED Светилка w/ Keychain корисна уредни светла Свеж Со попуст
Нови Мали Црни Соларен LED Светилка w/ Keychain корисна уредни светла

Соларен LED СветилкаСоларен KeychainLED СветилкаФенерчеСветлото Соларен панел претвора сонце или амбиенталн

DEN 142.00 167.04
КРИ XML T6 XML Светла LED 1800Lm Батерија Зум Headlamp Светло + Автомобил полнач + Полнач + 2*18650 Батерии Свеж Со попуст
КРИ XML T6 XML Светла LED 1800Lm Батерија Зум Headlamp Светло + Автомобил полнач + Полнач + 2*18650 Батерии

Излез светла може да дојде до max 1800 lumensВнатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, рабо

DEN 561.00 700.80
Yupard Мултифункционален Батерија SMD led USB Светлина Камп Шатор Светилка Светло Моќ банка 18650 отворено Свеж Со попуст
Yupard Мултифункционален Батерија SMD led USB Светлина Камп Шатор Светилка Светло Моќ банка 18650 отворено

Опис1 Тежина : 156g2, Материјал : Напредни инженерски пластика3, Прекинувачи : висока бела светлина / среднио

DEN 574.00 624.00
Трговија На Големо Цена! RJ3000 6000 Lumens КРИ XML T6 +2R5 3 LED Светла,Headlamp,Риболов,Раководител Светилка Светлина +AC Свеж Со попуст
Трговија На Големо Цена! RJ3000 6000 Lumens КРИ XML T6 +2R5 3 LED Светла,Headlamp,Риболов,Раководител Светилка Светлина +AC

КарактеристикиЗа производство на ултра светол зрак на светлина со 3 LEDПовеќе за употреба за headlamp глават

DEN 494.00 617.76
2 парчиња Бела КОЧАН 6000K Led Дневни Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка У Облик Свеж Со попуст
2 парчиња Бела КОЧАН 6000K Led Дневни Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка У Облик

Опис : Единствена Uоблик светлина водич барови усвоен, донесе висока креативност, малку простор окупира

DEN 214.00 264.00
3 Режим Висока моќност Светло Главата Светилка Светла ААА HeadLamp Фенер Риболов Свеж Со попуст
3 Режим Висока моќност Светло Главата Светилка Светла ААА HeadLamp Фенер Риболов

Не читаат сите опис предвидено како водич пред да конкурираат Белешка за задача што оваа Услуга НЕ е track

DEN 106.00 137.76
Zoomable 2000 LM КРИ XML XML T6 LED Светлата Headlamp Светло Главата Светлина Светилка +AC Полнач Свеж Со попуст
Zoomable 2000 LM КРИ XML XML T6 LED Светлата Headlamp Светло Главата Светлина Светилка +AC Полнач

100% сосема нов и висок квалитетБоја : Како на сликата покажуваПокрај тоа, headlamp доаѓа со прилагодливи база

DEN 470.00 671.52
За Astrolux S1/За BLF A6 A17DD-L FET+1 2.8-4.35 v 7/4 Режими Светло Возачот Свеж
За Astrolux S1/За BLF A6 A17DD-L FET+1 2.8-4.35 v 7/4 Режими Светло Возачот

modname=ckeditorСпецификација : Име на производ : S1 A17 DDL FET+1 Светло ВозачотМодел : A17 DDL FET+1 Возач (од wight)Напон : 2.84.35

DEN 239.52
3-Режими 2000 Лумен Велосипед Светилка КРИ XML T6 K11 LED Headlamp Велосипед Главата XML Светла + 2* Батерија 18650 + Полнач+Автомобил Свеж Со попуст
Shenyu Рака Бран IR Сензор за Контрола на Headlamp, Батерија Светлата Светло за Трчање, Кампување, Риболов, Лов и Пешачење Свеж Со попуст
3800LM Главата светилка LED Светлата КРИ T6 18650 Главата светла светла + П5 Мини LED светилка 2000lm Zoomable Факел Тактички Свеж Со попуст
3800LM Главата светилка LED Светлата КРИ T6 18650 Главата светла светла + П5 Мини LED светилка 2000lm Zoomable Факел Тактички

3800 LM Главата светилка LED Светлата КРИ T6 18650 Главата светла светла + П5 Мини LED светилка 2000lm Zoomable Факел Такт

DEN 485.00 969.60
Litwod RUZ20 LED Светлата чипови 3LED 1T6+2Q5 Главата Светилка Светло Фенер 4 модел доведе headlamp со 2*батерија полнач со Свеж Со попуст
Litwod RUZ20 LED Светлата чипови 3LED 1T6+2Q5 Главата Светилка Светло Фенер 4 модел доведе headlamp со 2*батерија полнач со

Име на модел : 23032 X3.Совети : 1 80% купувачи кои не купи додатокот со Производот ќе се врати да се купи други

DEN 653.00 816.00
Litwod капа светлина Headlamp Светлата супер Светло 11 LED глава Светло главата Капа Шапка Светлина Клип на светлината Риболов Свеж Со попуст
Отворено Кампување Светлина 60 LED Преносни Шатор Чадор Ноќ Светилка Пешачење Фенер M126 топла продажба Свеж Со попуст
Отворено Кампување Светлина 60 LED Преносни Шатор Чадор Ноќ Светилка Пешачење Фенер M126 топла продажба

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Врз осно

DEN 223.00 264.96
ZK20 Преносни LED Кампување Осветлување Фенер Соларен Полнач за Батерија со Полнење Кабел USB порт Рака Чудак Светлина Светилка Свеж Со попуст
Топла 5000 Lumens Главата Светилка Факел Светлина Батерија Зум Водоотпорен Висока Моќност Предводена Headlamp Велосипед Кампување Свеж Со попуст
13000LM LED T6+2R5 Headlamp Светлата Главата Светилка осветлување Светло Светло Факел Фенер Риболов+батерија 18650+Автомобил Свеж Со попуст
Мини Преносни Градината Светилка 11 LED Светла Bivouac Кампување Риболов Пешачење Фенер активности на отворено Светлина Напојува Свеж Со попуст
Мини Водоотпорен 600Lm 4 Режими за КРИ Р3+2 LED Светлата 3xAAA Headlamp со Headband Свеж Со попуст
Мини Водоотпорен 600Lm 4 Режими за КРИ Р3+2 LED Светлата 3xAAA Headlamp со Headband

Карактеристики : Може да се користи како светлаСо прилагодливи headband, можете да го користите поудобноЛес

DEN 124.00 155.04
Tinhofire K11 3-Режими T6 LED 2000LM 3 Режим Headlamp Светлата Светло Светлината Главата Светилка Фенерче Свеж Со попуст
Tinhofire K11 3-Режими T6 LED 2000LM 3 Режим Headlamp Светлата Светло Светлината Главата Светилка Фенерче

Tinhofire K11 3Режими T6 LED 2000 LM 3 Режим Headlamp Светлата Светло Светлината Главата Светилка ФенерчеКарактеристики

DEN 387.00 429.60
3 in1 500LM Mini алуминиумски Легури USB Полнење LED Ласерски & УВ Факел Пенкало & Светло Мултифункционален Светилка --M25 Свеж Со попуст
3 in1 500LM Mini алуминиумски Легури USB Полнење LED Ласерски & УВ Факел Пенкало & Светло Мултифункционален Светилка --M25

3 in1 Mini алуминиумски Легури USB Полнење LED Ласерски & УВ Факел Пенкало & Светло Мултифункционален Светилка M

DEN 133.00 170.88
NEXTORCH Headlamp 220 Лумен 3*AAA Батерија Ултра Светла Мулти-Режим Висока Моќност Бели Црвени LED Кампување Headlamp STAR Свеж Со попуст
NEXTORCH Headlamp 220 Лумен 3*AAA Батерија Ултра Светла Мулти-Режим Висока Моќност Бели Црвени LED Кампување Headlamp STAR

Опис На Производот : На Star Trek е нашиот нов ултра лесни светла мултивладата ПРЕДВОДЕНА headlamp, со максималн

DEN 1728.00 2160.00
Топла продажба 2000LM XML T6 LED Zoomable Headlamp Светлата 3Modes 18650 Велосипед Велосипед Светло Главата Светлина Кампување(Само Свеж Со попуст
Водоотпорен Батерија 11 LED Клип На Шапка Светлата HeadLamp Капа Светло Факелот за кампување пешачење Свеж Со попуст
Водоотпорен Батерија 11 LED Клип На Шапка Светлата HeadLamp Капа Светло Факелот за кампување пешачење

Карактеристики : 11 LED риболов кампување батерија светлата leadlamp Caplight Тоа може да трае за околу 1020 часа Жи

DEN 549.00 669.12