0.9 милиметри Магнет Жица Емајлирани Бакарна жица Магнетните Серпентина Ликвидација сите големини во парк

0.9 милиметри Магнет Жица Емајлирани Бакарна жица Магнетните Серпентина Ликвидација сите големини во парк

5 %

DEN 829.00

DEN 873.12

Свеж

Во магацинот


0.9 милиметри Магнет Жица Емајлирани Бакарна жица Магнетните Серпентина Ликвидација сите големини во парк
1 : Диригент : Бакар
2.Дијаметар : 0.9 милиметри
3. Температура : 155 степени
4.Тип : Изолирани
Овој вид на емајлирани жица може да се користи за да се направи ликвидација жица бара светлина материјал,
висока електрична енергија и добра спроводливост на топлина растурање перформанси.Особено за
на кривулестите жица за пренос на висока фреквенција на сигналот,
таквите апарати за домаќинство како degaussing калем,
висока фреквенција трансформатор, заеднички трансформатор и мали електрични
Широко се користи во електрични алатки, придушници, автомобилската електроника,
фрижидер и клима уред компресор мотори, телевизори,
електричен шпорет, микробранови печки, разни трансформатори, како и други видови на електронски серпентина мотори,
електрични апарати.
Нашите Услуги 1. Услуги на клиентите : од понеделник до петок, 8 AM да 6ЧАСОТ 2. Со добар квалитет и најдобра услуга за вас! 3. Тежината и големината на пакетот во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. 4. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испораката од страна на e Packet /Кина Пост /Сингапур Пост/DHL/ЕМС. 5. Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Плаќање 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. Испорака 1. Превозот од 2-7 работни дена по плаќање, 2. Се проценува Испорака Превозот Време : e Packet 5-15 дена ;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-39 дена ;Сингапур Пост 15-39 дена ;DHL 3-7 дена . 3. Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2. Вашето мислење е многу важно за нас, пред нас даваат неутрални или негативни повратни информации, ние се надеваме можете да не контактирате,така што ние можеме да на задоволително ниво се реши вашиот проблем! 3. Ние ќе ја испорача стоката на време,но транспорт времето не можеме да точно знаат по породувањето,бидејќи тоа е поврзано со растојание, време, итн. Ако поради транспорт на времето влијае на вашето расположение,ве Молиме цел анализа, бидејќи тоа не е мојата одговорност,но и одговорност на превозот на компанијата.Ве молиме не ми даде неутрални или негативни повратни информации, бидејќи на транспорт време фактор,ви Благодариме! Конечно,ви Благодариме за времето,Нашата жетвата не е само цел, е Тоа што за нашата доверба, ви посакуваме да имате среќен шопинг!

Број На Модел На: 0.9 милиметри
Тип: Бакарна жица

Додатоци на производи

2017 Топла Продажба Продажба Челик Топката Имајќи Rolamentos Axk 607 607ysx Без Јака Имајќи 19*33.9*11mm 19x33.9x11mm Свеж Со попуст
2017 Топла Продажба Продажба Челик Топката Имајќи Rolamentos Axk 607 607ysx Без Јака Имајќи 19*33.9*11mm 19x33.9x11mm

започнетекрајот607 YSX 607 YSX без ексцентричен јака ексцентричен имајќиГолемина : 19*33.9*11mmРедови број : еден р

DEN 1107.00 1202.88
6804 2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 20x32x7 мм Тенок Дел 6804-2RS Топката Лежишта 6804RS Свеж
6804 2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 20x32x7 мм Тенок Дел 6804-2RS Топката Лежишта 6804RS

Предмет : 6804 2 RSТип : Длабоко Ритам Топката ИмајќиЗатворачи : 2 ПечатиПодмачкување : Само Подмачкано (Масн

DEN 575.52
2018 Ограничен Побрзаа Rodamientos Топката Имајќи 2 парчиња /многу Sk30 Sk Стенд-ап Вратило Поддршка Cnc Линеарна Оска База, Свеж Со попуст
6905 ZZ ABEC-1 (10PCS) 25x42x9MM Метрички Тенок Дел Лежишта 61905Z 6905ZZ Свеж
6905 ZZ ABEC-1 (10PCS) 25x42x9MM Метрички Тенок Дел Лежишта 61905Z 6905ZZ

Предмет : 6905 ZZТип : Длабоко Ритам Топката ИмајќиЗатворачи : 2 Метал ШтитовиПодмачкување : Само Подмачкано

DEN 863.52
120Pcs HNBR Автомобил Ван Климатизација Гума за Миење О Прстен Печат Асортиман Сет Свеж Со попуст
120Pcs HNBR Автомобил Ван Климатизација Гума за Миење О Прстен Печат Асортиман Сет

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Овие дополнителни давачки може да се собираа

DEN 143.00 170.40
1 Пар MOCHU 7005 7005C 2RZ P4 DT 25x47x12 25x47x24 Запечатени Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7 Свеж
1 Пар MOCHU 7005 7005C 2RZ P4 DT 25x47x12 25x47x24 Запечатени Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7

1 ПарЗапечатени Аголна Контакт Лежишта7005 C2 RZP4DT1 Пар DT Конфигурирате25мм X 47mm X 12*2mmP4 ABEC7 СуперпрецизниНиког

DEN 1920.00
Фабриката за директна продажба MR105 РС MR105-2RS MR105RS L-1050 WBC5-10 5X10X4 mm висок квалитет, имајќи хеликоптер модел на Свеж
6805-2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 25x37x7 мм Тенок Дел 6805 2RS Топката Лежишта 6805 РС / 61805 Свеж
6805-2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 25x37x7 мм Тенок Дел 6805 2RS Топката Лежишта 6805 РС / 61805

Предмет : 6805 2 RSТип : Длабоко Ритам Топката ИмајќиЗатворачи : 2 ПечатиПодмачкување : Само Подмачкано (Масн

DEN 623.52
10pcs / многу висок квалитет ABEC-5 Z2V2 SUS440C нерѓосувачки челик лежишта (Гума печат капак) S6800-2RS 10*19*5 мм Свеж
10pcs / многу висок квалитет ABEC-5 Z2V2 SUS440C нерѓосувачки челик лежишта (Гума печат капак) S6800-2RS 10*19*5 мм

МоделS68002 RSДимензииСоздаден (d)10ммДијаметар (D)19ммШирина (Б)5ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 /

DEN 662.40
10 КОМПЈУТЕРИ en многу bsl-01 pneumatique laiton silencieux 1/4 pouces BSP 1/4 silencieux raccord bruit filtre reducteur connecteurur Свеж
10 КОМПЈУТЕРИ en многу bsl-01 pneumatique laiton silencieux 1/4 pouces BSP 1/4 silencieux raccord bruit filtre reducteur connecteurur

Фабриката цена продава на сите видови на спецификации silencerЗа јавноста и Британски теми : (" свила ")Едини

DEN 240.00
Топла продажба 1pc LMH10UU 10мм страната линеарна имајќи CNC Линеарна Буш LMH10 Свеж Со попуст
6801 2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 12x21x5 MM Печати 6801RS Тенок Дел Лежишта 61801 РС Свеж
6801 2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 12x21x5 MM Печати 6801RS Тенок Дел Лежишта 61801 РС

Предмет : 6801 2 RSТип : Длабоко Ритам Топката ИмајќиЗатворачи : 2 ПечатиПодмачкување : Само Подмачкано (Масн

DEN 383.52
10pcs бесплатен превозот страната черупка топката лежишта F605ZZ 5*14*5 мм Свеж
10pcs бесплатен превозот страната черупка топката лежишта F605ZZ 5*14*5 мм

МоделF605 ZZДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)14ммПрирабница дијаметар(Д1)16ммШирина (Б)5ммПрирабница ширин

DEN 326.40
6800-2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 10x19x5 mm Метрички Тенок Дел 6800 2RS Лежишта 61800 РС 6800RS Свеж
6800-2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 10x19x5 mm Метрички Тенок Дел 6800 2RS Лежишта 61800 РС 6800RS

Предмет : 6800 2 RSТип : Длабоко Ритам Топката ИмајќиЗатворачи : 2 ПечатиПодмачкување : Само Подмачкано (Масн

DEN 383.52
Висок квалитет 2 парчиња UP004 перница блок 004 топката имајќи 20mm Цинк Легура Минијатурни Лежишта со ракав Бесплатен превозот Свеж Со попуст
BallScrew SFU1605-4 1300мм топката завртка C7 со 1605 страната топче орев Б.К/BF12 крајот машински Дрво Машини Делови Свеж Со попуст
5 Компјутери 1/4 PT Машки Конец да 14mm Пневматски Воздух Црева Barb Директно Конектор Свеж Со попуст
5 Компјутери 1/4 PT Машки Конец да 14mm Пневматски Воздух Црева Barb Директно Конектор

1 / 4" PT Машки Конец да 14mm Пневматски Воздух Црева Barb Директно КонекторСпецификација : Име на Производ Маш

DEN 137.00 162.72
30pcs/Многу 679ZZ 679 ZZ 9x14x4.5mm Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Сосема Нов Свеж Со попуст
6908ZZ Имајќи ABEC-1 ( 5 КОМПЈУТЕРИ) 40x62x12 мм Тенок Дел 6908 ZZ Топката Лежишта 6908Z 61908 Z Свеж
6908ZZ Имајќи ABEC-1 ( 5 КОМПЈУТЕРИ) 40x62x12 мм Тенок Дел 6908 ZZ Топката Лежишта 6908Z 61908 Z

Предмет : 6908 ZZТип : Длабоко Ритам Топката ИмајќиЗатворачи : 2 Метал ШтитовиПодмачкување : Само Подмачкано

DEN 1439.52
20pcs бесплатен превозот страната черупка топката лежишта F608ZZ 8*22*7 мм Свеж
20pcs бесплатен превозот страната черупка топката лежишта F608ZZ 8*22*7 мм

МоделF608 ZZДимензииСоздаден (d)8ммДијаметар (D)22ммПрирабница дијаметар(Д1)25ммШирина (Б)7ммПрирабница ширин

DEN 652.80
693ZZ Имајќи ABEC-7 10PCS 3x8x4 mm Минијатурни 693 ZZ Топката Лежишта 619/3ZZ EMQ Z3 V3 Мини 693ZZ R830ZZ 3*8*4 мм Свеж Со попуст
693ZZ Имајќи ABEC-7 10PCS 3x8x4 mm Минијатурни 693 ZZ Топката Лежишта 619/3ZZ EMQ Z3 V3 Мини 693ZZ R830ZZ 3*8*4 мм

Модел693 ZZДимензииСоздаден (d)3ммДијаметар (D)8ммШирина (Б)4ммПечати ТипZZ (Две страни метал)КвалитетP0.Z2 / ABCE

DEN 248.64
500pcs/многу Бесплатен Превозот 608ZZ ABEC-5 8X22X7 608Z Макара чевли посебни лежишта Свеж
500pcs/многу Бесплатен Превозот 608ZZ ABEC-5 8X22X7 608Z Макара чевли посебни лежишта

Модел608 ZZ ABEC5ДимензииСоздаден (d)8ммДијаметар (D)22ммШирина (Б)7ммПечати ТипZZ (Две страни метал)КвалитетРол

DEN 6480.00
2017 Топла Продажба Удар Имајќи V628zz Надворешниот Прстен V Линискиот Straightener Водич Тркала Лежишта 8x24x8mm Макара Ритам Свеж Со попуст
50pcs бесплатен превозот двојно Гума запечатување покрие длабоко ритам топката имајќи 625-2RS 5*16*5 мм 625 РС / 625RS Свеж
4pcs Бесплатен превозот SI6T/К PHSA6 6mm десната рака женски навој метрички род крајот заеднички имајќи SI6TK Свеж Со попуст