10pcs/многу Гласноговорници за Здив Алкохол Тестер Breathalyzer Дигитални Breathalyzer е Дува Млазници трговија на големо Слободни&Drop превозот

10pcs/многу Гласноговорници за Здив Алкохол Тестер Breathalyzer Дигитални Breathalyzer е Дува Млазници трговија на големо Слободни&Drop

DEN 143.52

Свеж

Во магацинот


10pcs/многу Гласноговорници за Здив Алкохол Тестер Breathalyzer Дигитални Breathalyzer е Дува Млазници трговија на големо Слободни&Drop превозот
Гласноговорници за дигитални здив алкохол тестер НА-818 (ALT-11), ALT-15, ALT-33
Пакет се вклучени :
10pcs гласноговорници (дува млазницата), не вклучувајќи Алкохол тестер.
Испорака и Плаќање :
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката и пред превозот, ви благодарам.
2. Методи за плаќање прифатено : ALIPAY, Т/T) или western union
3. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по приемот на cleard плаќања кога акции трае. Delievery време зависи од превозот метод, следново е типичен време :
Побрзо курир(како што се ЕМС, DHL, UPS-от..) ќе се 3-7 дена;
Воздухот mail(Хонг Конг воздух mail, Сингапур воздух mail) ќе се земе 10-20 дена.
Пакетот може да биде одложен повремено од страна на Царинските или на превозникот, ние искрено се надевам дека секој клиент може да им даде уште неколку дена кога тоа се случува.
3. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како и со помала вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Услови :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, scrash.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Политика На Враќање :
1. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
2. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
4. Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
5. Прифати право се враќа во рок од 7 дена од денот на приемот. Pls контактирајте со нас за враќање адреса и RMA# прво.
6. Оригиналниот плаќање ќе бидат вратени во рок од 5 работни дена од приемот овластен се врати.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail на нас и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Бренд Име: greattop
Број На Модел На: гласноговорници

Додатоци на производи

жешка!! новиот дизајн мини дигитален алкохол метар со 360 степени ротирачки отворот/ двоен дисплеј алкохол здив тестер НА/838 Свеж Со попуст
DC12V 5L Трансфер Пумпа Extractor Масло Течност Scavenge Вшмукување Правосмукалка За Автомобил Брод Свеж Со попуст
DC12V 5L Трансфер Пумпа Extractor Масло Течност Scavenge Вшмукување Правосмукалка За Автомобил Брод

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Метални + Пластика Боја : Црна Оценет Напон : DC 12 V Но

DEN 1159.00 1449.12
Портокал 6mm*80mm Мека Окови со ракав,АТВ Крик Shackle,Синтетички Shackle за Теренски,Крик Кабел Свеж
Портокал 6mm*80mm Мека Окови со ракав,АТВ Крик Shackle,Синтетички Shackle за Теренски,Крик Кабел

Портокал 6mm*80mm Мека Окови со ракав,АТВ Крик Shackle,Синтетички Shackle за Теренски,Крик КабелТехничка специфик

DEN 364.80
До 2015 НОВА Жешка! Професионална Полициска Дигитални Здив Алкохол Тестер Преносни Breathalyzer Детектор Двоен LCD Дисплеј,Бесплатен Свеж Со попуст
Топла Продажба Дигитален Дисплеј Автоматско Автомобил Гума Inflator 12V Електричен Автомобил Воздушниот Компресор Пумпа LED Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 5 отворот Копче Синџир Алкохол Тестер Дигитални Breathalyzer Алкохол Здив Анализира Тестер (0.19% BAC Max) Свеж Со попуст
Сива 10мм*30m Off Road Wiinch Јаже,АТВ Крик Кабел,Синтетички Јаже,Плазма Јаже 10мм Свеж
Сива 10мм*30m Off Road Wiinch Јаже,АТВ Крик Кабел,Синтетички Јаже,Плазма Јаже 10мм

Сива 10мм*30m Off Road Wiinch Јаже,АТВ Крик Кабел,Синтетички Јаже,Плазма Јаже 10мм1)Материјал : UHMWPE2)Големина : 10мм*30m

DEN 5568.00
ABS Хром Пред + Задни Магла Светлина Светилка Покрие Трим 4pcs одговара За Ford Explorer 2011 2012 2013 2014 Свеж Со попуст
ABS Хром Пред + Задни Магла Светлина Светилка Покрие Трим 4pcs одговара За Ford Explorer 2011 2012 2013 2014

делови за автомобилиОбјектот Fitment : Одговара за Ford Explorer 2011 2012 2013 2014Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материј

DEN 2231.00 2688.00
ABS Хром Пред Магла Светлина Светилка Покрие Трим 2 парчиња одговара За Ford Explorer 2011 2012 2013 2014 Свеж Со попуст
ABS Хром Пред Магла Светлина Светилка Покрие Трим 2 парчиња одговара За Ford Explorer 2011 2012 2013 2014

делови за автомобилиОбјектот Fitment : Одговара за Ford Explorer 2011 2012 2013 2014Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материј

DEN 1100.00 1324.80
пластичен Прозорец за Сонце Очила Shield Пропустливи Правец на Ветер: Deflector Guard 4pcs за Бмв х5 E70 2008 2009 2010 2011 Свеж Со попуст
пластичен Прозорец за Сонце Очила Shield Пропустливи Правец на Ветер: Deflector Guard 4pcs за Бмв х5 E70 2008 2009 2010 2011

за бмв х5 E70 20082013Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Вклучуваат : 4 парчи

DEN 2590.00 3120.00
Патент Дигитални Алкохол Тестер со 360 степени ротирачки отворот breathalyzer алкохол тестер потсетам возач безбедност во патни Свеж Со попуст
EPMAN -Jdm Алуминиум Гради Пред Забавува Кука Бар Предни Задни За Хонда ФИТ 04 ЕП-RTHLPH003 Свеж Со попуст
EPMAN -Jdm Алуминиум Гради Пред Забавува Кука Бар Предни Задни За Хонда ФИТ 04 ЕП-RTHLPH003

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN Jdm Алуминиум Гради Пред Забавува Кука Бар Предни Задни За Хонда Ф

DEN 125.00 125.28
До 2015 патент фабрика LCD Дисплеј Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer Возење BAC Аналитичар Бесплатен Превозот &Drop Свеж Со попуст
Здив Алкохол Тестер НА-818 50pcs/торба дува млазницата отворот 50pcs за Алкохол /многу Професионални гласноговорници за Дигитални Свеж Со попуст
Топла Производи Професионални Алкохол Тестер отворот 100 промет на големо со бесплатен превозот Свеж Со попуст
Топла Производи Професионални Алкохол Тестер отворот 100 промет на големо со бесплатен превозот

Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата из

DEN 816.00 959.52
Encell Европа 13 Pin 12V Пластични Штекер Автомобил Стил Електричниот Приклучок Sockets Додатоци Кампување RV Караван Приклучок Свеж Со попуст
Нов Здив LCD Дисплеј Алкохол Тестер Вино Breathalyzer За Возачите Гласноговорници Алкохол Тестер Свеж Со попуст
Нов Здив LCD Дисплеј Алкохол Тестер Вино Breathalyzer За Возачите Гласноговорници Алкохол Тестер

Нов Здив LCD Дисплеј Алкохол Тестер Вино Breathalyzer За Возачите Гласноговорници Алкохол Тестер Без Батерија

DEN 364.00 479.52
Круг Широк Агол Конвексни Слепа Точка Огледало Задните Приказ на Пораки Автомобил Возило Б.К. Свеж Со попуст
Круг Широк Агол Конвексни Слепа Точка Огледало Задните Приказ на Пораки Автомобил Возило Б.К.

Со цел да се зголеми видливоста и да се подобри возачки безбедностЕфикасно се прошири визуелна аголПри

DEN 51.00 68.64
50pcs/многу Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer Гласноговорници Дува Млазницата за Keychain Алкохол Тестер Гласноговорници Свеж Со попуст
Greenwon позадинско осветлување Приказ Дигитални LCD Сигнализација Здив Алкохол Тестер Prefessional Полицијата Алкохол Breathalyzer Свеж Со попуст
Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer отворот 50pcs трговија на големо Freeshipping Dropshipping Свеж Со попуст
Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer отворот 50pcs трговија на големо Freeshipping Dropshipping

ве молиме контактирајте со нас однапред.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молим

DEN 571.00 671.52
Автомобилот Забавува Јаже 4M Најлон Влечење за Рака Тешки 5 Тони Метални Куки Итни 13.1 Ft Свеж Со попуст
Автомобилот Забавува Јаже 4M Најлон Влечење за Рака Тешки 5 Тони Метални Куки Итни 13.1 Ft

Автомобилот Забавува Јаже 4 M Најлон Влечење за Рака Тешки 5 Тони Метални Куки Итни 13.1 Ft Функција : 100% сосе

DEN 225.00 264.00
Гуми Брз Inflating Табела Дигитален Дисплеј Инфлацијата Pupm Свеж
Гуми Брз Inflating Табела Дигитален Дисплеј Инфлацијата Pupm

Детали за производотЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси ови

DEN 1598.40
1pc SEEYULE Автомобил Влечење Јаже Појас 4m 5 тони Итни Помошник Приколка Тешки Повлече Влечење Бар Ремени Висока Цврстина Челик Свеж Со попуст