4 Pin LED Конектор L / X / T Форма Врска Продолжување Жица За RGB LED Лента Светлина DC 12V

4 Pin LED Конектор L / X / T Форма Врска Продолжување Жица За RGB LED Лента Светлина DC 12V

31 %

DEN 43.00

DEN 61.92

Свеж

Во магацинот


Опис : Име на производ : L Форма RGB Лента Конектор
Ширина : 10ММ (Погоден за 10мм RGB led лента )
Модел : 4pin L/X/T Форма
Материјал : ПВЦ Пластика
Напред Напон : DC12 V
Примена : 4 Pin L/X/T Форма led конектор за 10мм 4pin RGB led лента.
Забелешка : за Да се користат со Водоотпорен RGB Бои led лента, треба да се отстрани Водоотпорен Материјал над приклучок на led лента пред користењето на оваа ставка.
Пакетот вклучува :
1 BUC L/X/T форма 4pin PCB конектори

боја: L Тип, Т Тип, Тип X
Број На Модел На: 4 pin

Додатоци на производи

Течни Мерење 150mm x 3мм К Тип Земјата Thermocouple Сонда 2 Метри Свеж
Течни Мерење 150mm x 3мм К Тип Земјата Thermocouple Сонда 2 Метри

Име на производ Thermocouple Трансфер Тип К Тип на Порака Земјата Температура Опсег од 0 до 400 целзиусови степе

DEN 329.28
10 сет Л Форма LED Конектор 2 pin/3 pin/4 pin/5pin solderless За 8mm/10мм/12mm 5050/ws2811/ws2812b RGB/ RGBW/ светска војна Свеж Со попуст
10 сет Л Форма LED Конектор 2 pin/3 pin/4 pin/5pin solderless За 8mm/10мм/12mm 5050/ws2811/ws2812b RGB/ RGBW/ светска војна

10 сет Л Форма LED Конектор 2 pin / 3 pin / 4 pin / 5pin solderless За 8mm / 10мм / 12mm 5050 / ws2811 / ws2812b RGB / RGBW / светска војна SMD LED Лен

DEN 150.00 192.00
Црна Далечински Управувач Нагоре Надолу Запре 3 Копчето Моторни Далечински Управувач Предавателот 2262 315 433.92 MHZ TX Притисни Свеж Со попуст
620pcs Dupont 18-26AWG Жица Скокач Pin Насловот Конектор за Домување M/F Crimp Иглички Свеж
620pcs Dupont 18-26AWG Жица Скокач Pin Насловот Конектор за Домување M/F Crimp Иглички

620pcs Dupont 1826 AWG Жица Скокач Pin Насловот Конектор за Домување M / F Crimp ИгличкиСпецификација : Бренд новиКомпа

DEN 441.60
10 X Аудио Звучници со Завртки Банана Злато Плоча Приклучок Конектори 4mm, ВО ПАРК, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Свеж
10 X Аудио Звучници со Завртки Банана Злато Плоча Приклучок Конектори 4mm, ВО ПАРК, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Повратни информации Вашата повратна информација е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубе

DEN 61.92
NEXTORCH V5 360 степени Агол Rotatable Тактички Светло Duable Holster Свеж Со попуст
NEXTORCH V5 360 степени Агол Rotatable Тактички Светло Duable Holster

Ротира 360степен дизајн се прилагодува на секој агол, Прецизност дизајнирани за брз прилог и ослободувањ

DEN 775.00 911.52
2 ПАРЧИЊА KSD9700 5A 250V BIMETAL ДИСК ТЕМПЕРАТУРА СЕ ПРЕФРЛИТЕ N/O НОРМАЛНО ОТВОРЕН НЕМА ТЕРМОСТАТ ТЕРМИЧКИ ЗАШТИТНИК 40~135 Свеж Со попуст
Пар Гума Заварување Кабел Конектор Кабел Заеднички Заварчик Приклучоци 13mm Свеж
Пар Гума Заварување Кабел Конектор Кабел Заеднички Заварчик Приклучоци 13mm

Име На Производ Заварување Конектор Материјал Гума, Метал Главната БојаЦрно, Златен Тон Сегашните 160250 A

DEN 522.72
RGB LED Светла 24Keys 44Keys IR-Далечински Контролер Dimmer Текст DC 12V 3-5A За RGB СМД 3528 5050 2835 LED Лента Празник Осветлување Свеж Со попуст
RGB LED Светла 24Keys 44Keys IR-Далечински Контролер Dimmer Текст DC 12V 3-5A За RGB СМД 3528 5050 2835 LED Лента Празник Осветлување

1 Pcs 44 Keys 24 Keys 40 Keys IR Контрола Далечински Контролер Спецификација : Тип : 44 Keys / 24 Keys / 40keys Далечински Контро

DEN 121.00 140.64
2 парчиња Звучник Кутија Притисни Пролет Вид Задолжителен Пост Терминал Конектори Свеж
2 парчиња Звучник Кутија Притисни Пролет Вид Задолжителен Пост Терминал Конектори

Овој терминал одбор е дизајниран за најразлични апликации, каде замена на оригинален говорник одбор е п

DEN 193.92
50pcs 1N4733A 1N4733 1W 5.1 V 1W 5V1 Zener диоди Свеж Со попуст
50pcs 1N4733A 1N4733 1W 5.1 V 1W 5V1 Zener диоди

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант

DEN 34.00 39.84
2x 3M 20 Мерач AWG Силиконска Гума Wire Кабел Црвено Црн Флексибилни Свеж
2x 3M 20 Мерач AWG Силиконска Гума Wire Кабел Црвено Црн Флексибилни

Сосема нов и висок квалитетСупер флексибилни и ниска електрична отпорностВисоко ефикасни конекција и

DEN 91.20
40 Pin 1 ft ( 12 Инчи ) IDE Рамен Лента Машки - Женски Продолжување Кабел DVD ROM Свеж
40 Pin 1 ft ( 12 Инчи ) IDE Рамен Лента Машки - Женски Продолжување Кабел DVD ROM

Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни ги испратите на ebay поракаНие брод во светот со користење на С

DEN 191.52
Батерија Полнач NITECORE D4 Digicharger LCD Дисплеј Батерија Полнач За LI-ion 26650, 22650, 18650, 17670, 18490, 17500 батеријата Свеж
Батерија Полнач NITECORE D4 Digicharger LCD Дисплеј Батерија Полнач За LI-ion 26650, 22650, 18650, 17670, 18490, 17500 батеријата

D4 високо компатибилни автоматски полнач изграден со кристален LCD дисплеј,целосно компатибилен со мношт

DEN 1680.00
YAM Осветлување LED Инверторот Тестер за Постојан Струја Одбор Возачот Одбор 12 Connecters Свеж Со попуст
YAM Осветлување LED Инверторот Тестер за Постојан Струја Одбор Возачот Одбор 12 Connecters

Не се обезбеди техничка поддршка треба да знаете како да ги користите Ако не, размислете два пати пред в

DEN 116.00 150.24
5Pair=10Pcs Нови Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда SMT Свеж
5Pair=10Pcs Нови Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда SMT

5 Pair=10 Pcs Нови Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда SMTПревозот : Aliexpress Стандард Прев

DEN 77.76
Топла Продажба DC12V 24V 2Channel Радио Далечински Управувач Switch Приемник со Метални Push Копчето Предавателот Учење Кодот Свеж Со попуст
Виолетова Пластична 3.5 mm Кол Електричар Преку Жица Кабел Влече Puller 20 Метри Свеж
Виолетова Пластична 3.5 mm Кол Електричар Преку Жица Кабел Влече Puller 20 Метри

Име На Производ Кабел Puller Димензии(Прибл.) 2000 x 0.35 cm / 65.6 Ft x 0.13"(L*D) Глава Дупка Кол 3мм / 0.1" Материјал Пласт

DEN 501.12