Топла Продажба Професионални 36w Бела Гел лак Cur-инг УВ Фен Светилка 12 Бои Помине Уметност Нокти Алатки за Полнење За Убавина Нокти BTT-92

Топла Продажба Професионални 36w Бела Гел лак Cur-инг УВ Фен Светилка 12 Бои Помине Уметност Нокти Алатки за Полнење За Убавина

55 %

DEN 1512.00

DEN 3360.00

Свеж

Во магацинот

Вкупната Тежина : App 1526g УВ Ламба Бруто Тежина : Околу 809g Мерење : App 100 X 220 X 240mm Моќност : 36w Напон : 220 V Тајмер : 120sees Тип : 25 Pcs Пакет Содржина : 1 x УВ Ламба 36w(Не Батеријата) 1 x 12 боја УВ гел 1 x УВ Врвот Грб 1 x Cuticle Revitalizer масло 1 x Чистење Плус 1 x Чиста Четка 1 x Пракса Прст 1 x 100 Pcs Помине Совети 1 x УВ Гел (Pin-к) 1/2 ОЗ 1 x УВ Гел (Бела) 1/2 ОЗ 1 x УВ Гел (Јасно) 1/2 ОЗ 8 x Зебра Сликарска Четка Пенкало 1 x Cuticle Тласкач Двојно Страни 1 x 12 Бои на Rhinestones 1 x 12 Бои на Бисер 1 x Помине Лепак 20 x Помине Форма 1 x Црни Пескарење Датотеки 1 x Pin-к Бафер Блок 1 x Cuticle Вилушка 1 x Страна Clipper 1 x Dappen Чинија 1 x 4 Way Песок Блок 1 x Помине Сепаратор 1 X Машина Тема : Користење на 4 Pcs 9w УВ Лампи,ве молиме да го замени светилки редовно за одржување на ефикасноста.Бранова должина на највисокиот врв=370.um(Оваа бранова должина е видлива светлина,и безопасни за очи,но би требало да не загледуваа на сијалицата за долго време,) Внимание : 1.Не користете го во близина или место во водата. Ако моторни паѓа во вода, отстранете веднаш.не го достигне во вода 2.Не допирајте ја светилки сијалица, по употреба. На сијалицата е премногу топла за да се допре со голи раце 3.Отстранете го алатка кога ќе се промени додаток или сијалица 4.Отстранете го по употреба 5.Кога машината не е во употреба, сите алатка мора да се чуваат на суво место.

Тип На Објект: Постави & Комплет
Количина: 1 SET &КОМПЛЕТ
Бренд Име: Tipart
Големина: BTT-92
Број На Модел На: BTT-92
Материјал: Пластични
Материјал: ABS

Додатоци на производи

100pcs/многу Криви Сиви Нокти Датотека Професионални Emery Одбор Нокти Датотека 100/100 двострано Nailfile Помине Уметност Совети Свеж Со попуст
Paronychia Корекција Датотека Еластична Печ Пенкалата Третман Алатки 10pcs/кутија Пети Ноктите Ingrown Корекција Налепница Печ Свеж Со попуст
3/4inch*12Yards Силна Сина Лента за Коса Екстензии Двострано Лепила Лента За Коса Екстензии/Toupee/Чипка Пред Поддршка Лента Свеж Со попуст
100ML Алуминиум Тегла, 100G Козметички Крем Тегла, Празни Алуминиумска Кутија, Метал Tins Пакување Кутија, Притиснете го Капакот Свеж Со попуст
3PCS 120ml Голема Refillable чистење ароматерапијата Спреј Шишиња 4oz Бостон Круг Стаклено Шише со црна предизвика sprayer Свеж
5Pairs Нога Нега Заштитник Вметнете Влошки Болка Висока Пета Назад Лагер Ортопедски Табани Flatfoot Анти Лизга Чевли Перница Свеж Со попуст
УВ Гел лак Смена Почиста Acetone Вода Складирање Празна Шише Помине Уметност Обезбедува Брза Испорака Свеж Со попуст
УВ Гел лак Смена Почиста Acetone Вода Складирање Празна Шише Помине Уметност Обезбедува Брза Испорака

Тип : Празно ШишеМатеријал : ПластикаКапацитет : 200mlПогоден за : лак, Acetone ВодаНастани : Патување, Одмор, До

DEN 36.00 54.24
2017 Шарени Срце Облик Чисти сочинуваат Четки за Миење Четка Силициум Ракавица Scrubber Одбор Козметички Чистење Алатки за шминка Свеж Со попуст
3ML Стакло Парфем шишиња, 3ML Стакло се Тркалаат на Шише, Етерични Масла Шишенцето, Преносни Пакување Шише со Низа, Стакло Шишенцето Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 200pcs 15g матирано стакло тегли, 15ml мраз крем тегли, за нега на кожата крем шишиња, 0.5 oz козметички Свеж Со попуст
Про 32PCS Помине Уметност Совети Помине Екранот Стојат Помине Пракса Обука Алатка Отстранлив Рек + Екранот Плоча Свеж Со попуст
1 Пар Силиконски Гел Големите Пети Сепаратор Spacer Hallux Valgus Корекција Олеснување На Болката Bunion Сепаратори Нозе Грижа Свеж Со попуст
4 Парчиња Бели Нокти Датотека 100/180 Трајни Пескарење Директно Нокти Датотека За Нокти УВ полски Професионални Бафер Маникир Свеж Со попуст
Нови 64 Совети Поп Стапови Помине Уметност Совети Помине Екранот Стојат Помине Пракса Обука Алатка Отстранлив Рек + Екранот Свеж Со попуст