LYCOON Мода 316L не ' рѓосувачки челик Емајл ѓердан увезени пурпурна/црна смола cuboid pendant ѓердани за жени

LYCOON Мода 316L не ' рѓосувачки челик Емајл ѓердан увезени пурпурна/црна смола cuboid pendant ѓердани за жени

DEN 300.00

Свеж

Во магацинот


Почитувани купувачот, weclome до нашата продавница! Ние сме една фабрика, weclome трговија на големо и мало. Сите нашите производи се направени од 316 L не ' рѓосувачки челик. Никогаш не згаснат, алергиски, ' рѓа.
ЗАБЕЛЕШКА 1. Цел повеќе од 50 ДОЛАРИ, слободни изненадување подарок. 2.Цел повеќе од 200 американски ДОЛАРИ, обезбедува бесплатни курирската служба DHL.
Моден дизајн 316 L не 'рѓосувачки челик се зголеми злато со 7.5 mm CZ камен шише pendant ѓердан жените завртка отвори ѓердан Предмети име : Нерѓосувачки челик круг јасно ѓердан Meterial : Нерѓосувачки челик, стакло, cz Метална боја : Роза злато Синџир должина : околу 45.0 cm Pendant дијаметар : за 2.50 cm Пол : Жените/девојка Стил : најдобар 316 L не' рѓосувачки челик. само еден дизајн за вас Состојба : 2015 година нови опис на Производот/ум : Оригиналниот дизајн, да се донесе елеганција, noblensess и достоинството на вашиот живот. За жените, ќе се сеќаваме секогаш.
1) Сите на нашите предмети се обезбеди бесплатен превозот Aliexpress превозот
Забелешка : Ако ви е потребна други превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.
2) Можеме да ги отфрлиме превозот, можете да го напуштите вашиот клиент е испорака адреса кога место
цел, тогаш ние ќе брод стоки за вашиот клиент директно.
3) ве Молиме љубезно да се зголеми двојно проверете ги вашите ИСПОРАКА, АДРЕСА и ТЕЛЕФОН НЕ.
кога ставање на наредби.

Должина: 45cm
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Стил: Класичен
Материјал: Смола
Синџир Тип: Вода-бран Синџир
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: LYS020
Pendant Големина: 2.0 cm x 3.0 cm
Бренд Име: LYCOON
Функција: Никој
Компатибилност: Никој
is_customized: Yes
Должина: 45cm

Додатоци на производи

(3 парчиња/многу) трговија на Големо Природно Оформена Хематит Черепот Pendant Мушка 38x21x8mm Бесплатен Превозот Мода Накит Свеж Со попуст
SUTEYI Ново Мексико Државата Ѓердан Розово Злато Државата Ѓердан Државата Мапата Ѓердани Персоналните Државата Ѓердан Свеж Со попуст
Трговија на големо 2017 нова мода топло-продажба избрани природен камен Зголеми цвет шарм приврзоци 12pcs/многу бесплатен превозот Свеж Со попуст
H5-22 трговија на Големо 22*20mm Лебди Locket Шарм Круг Хармонија Топката Ангел Звукот на Повикувачот Pendant Најдобрите Подароци Свеж Со попуст
Нови Bling Исус Pendant Хип Хоп Ѓердан Свеж Со попуст
Нови Bling Исус Pendant Хип Хоп Ѓердан

Нови Bling Исус Pendant Хип Хоп Ѓердан : 1 Материјал : Метал Извртени синџир со Цинк Легура Исус Привезоци, плом

DEN 248.00 281.28
Бесплатен Превозот Нова без ознаки Мода Накит 40X8MM Природни Црна Оникс Pendant 1Pcs RK1639 Свеж
Бесплатен Превозот Нова без ознаки Мода Накит 40X8MM Природни Црна Оникс Pendant 1Pcs RK1639

Состојба : Нова* Големина на(Приближно) : 40x8 MM(монистра).* Тежина(Приближно) : 4g* Количина : 1 Bucза објектите Б

DEN 93.60
Моден Ѓердан Кристал Шарм Pendant Накит Изјава Ѓердан Ѓердан Жените Додатоци Девојка Кожа Синџир Рачно Изработени Свеж Со попуст
Трговија на големо 2017 мода топло-продажба Опал вода откажат од Природен Камен Шарм Приврзоци за жените и мажите 50pcs/многу Свеж Со попуст
(5 парчиња/многу) трговија на Големо Природно Оформена Хематит Крстот Pendant Мушка 42x30x6mm Бесплатен Превозот Мода Накит Свеж Со попуст