AD16-22SM AC/DC 24V 22mm Флеш Светло Црвени LED Активни Ѕвончето Beep Индикатор AC/24V DC 12V 220V 22mm

AD16-22SM AC/DC 24V 22mm Флеш Светло Црвени LED Активни Ѕвончето Beep Индикатор AC/24V DC 12V 220V 22mm

5 %

DEN 73.00

DEN 76.80

Свеж

Во магацинот


Име на производ : Флеш Ѕвончето;Модел : AD16-22 SM Имајќи Напон : AC/DC 24 V;Тековните : Големина : 64 x 28mm/ 2.5" x 1.1" (L*D);Навој Дијаметар : 22mm/0.9" Материјал : Пластика, Електрични Parts C;Боја : Црвена, Црна Нето Тежина : 21g;Пакет Содржина : 1 x Флеш Ѕвончето Оваа флеш ѕвончето е погоден за производство на електрична енергија, телекомуникации, машинската, бродови, текстил, печатење, рударски машини опрема во линијата за инструкции сигнал, прогноза сигнал, несреќа сигнал и други инструкции од страна на сигналот.

боја: 12V, 24V, AC220V
Тип На Објект: Индикатор Светла
Напон: 12V
Број На Модел На: AD16

Додатоци на производи

Производителот продажба добра 15W 490mm долго 110V/220V LED метал машинската експлозија-доказ осветлување Водоотпорен CNC машина Свеж Со попуст
220v TB1101J Аларм возен Сигнал Предупредуваат Предупредување Сирената ЦРВЕНИ LED Светилка со ѕвончето Свеж
220v TB1101J Аларм возен Сигнал Предупредуваат Предупредување Сирената ЦРВЕНИ LED Светилка со ѕвончето

краток преглед•Висока осветленост 14mil 3528 LED•Ѕвончето Волумен : 110130 DB•Работа : Тркалање •Инсталација :

DEN 480.00
Висок квалитет 8.2 W Батерија led кампување соларна светилка за Итни случаи, Светлата за SMD 5730 82 LED светилка монистра LED Свеж Со попуст
5W AC85-265V Led Светла За Машина за Шиење Со Приклучок Свеж Со попуст
5W AC85-265V Led Светла За Машина за Шиење Со Приклучок

ОписТекст : AC85265 VМоќност : 5 WEmitte боја : бела(6000k)топло бела(3000 K)Led : epistarЗрак агол : 35 степенФлексибилна цевк

DEN 619.00 619.20
HOTOOK LED Светло за Итни случаи E27 7W 9W 12W Smart Сијалица Батерија за осветлување Светилка за дома затворен осветлување Свеж Со попуст
Led итни Светилка Автомобил Поправка Работи Светилки Работат LED Светло Со Магнет Преносни Светла КОЧАН За Пешачење Кампување Свеж Со попуст
10 ПАРЧИЊА метал Индикатор за светло 6 мм метал светло за предупредување возило светилка 12V црвено, зелено, жолто и сино бела Свеж Со попуст
10pcs/Многу Мешана боја на AC напон 220V 22mm Планината Големина LED Моќ Индикатор за Јачина на Светлина Пилот Светилка AD16-22D/S Свеж Со попуст
4 LED ПИР Сензор клучалката Светлина Авто ПИР Вратата IR Сензор за Движење Топлина Температура Детектор Светилка Авто Копче Свеж Со попуст
10W LED МАГНЕТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ МАШИНА СВЕТИЛКА Свеж
10W LED МАГНЕТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ МАШИНА СВЕТИЛКА

60mm GOOSENECK : кол.4)за време на Испорака : 110days, според количината на цел,5) рок на Гаранција : 3 години бесплатна

DEN 1104.00
LED Smart Индукција Шарки Кабинет Светлина - Бело - Без Батерија - Внатрешен Зглоб Сензор за Светло Универзален и За Кујна, Свеж Со попуст
1pcs HABOO12mm индикатор светлото метал материјал единствена точка светлина водоотпорен IP67 мини LED indiactor 6V 12V 24V 110V Свеж
Флора ув печатач ув ламба 215mm Свеж
Флора ув печатач ув ламба 215mm

Флора ув печатач ув ламба 215mm Ова е orignal ув ламба за Флората ув flated печатач Жива светилка , 1000 живот животе

DEN 2400.00
Батерија 5V RGB Преносни Итни светлина бар стап USB кабел за Автомобил магнет СОС светилник на светлина светилка безжична кампување Свеж Со попуст
Zusen TB50-2W-D-J трепка црвено и зелено сигнал кула светлина со ѕвончето Свеж
Zusen TB50-2W-D-J трепка црвено и зелено сигнал кула светлина со ѕвончето

резиме • Висока осветленост Umil 3528 LED, долг живот, зачувување на енергијата• Подобрување на видливоста т

DEN 768.00
Мини 12* LED Итни Безбедност Одблесокот Црвено Патот Одблесокот Магнет Трепка Предупредување Ноќ Светлата Патот Диск Светилник Свеж Со попуст
Zusen 40mm сигнал кула светлина TB42-2T-D 24V црвена зелена led Свеж
Zusen 40mm сигнал кула светлина TB42-2T-D 24V црвена зелена led

резиме • Висока осветленост Umil 3528 LED, долг живот, зачувување на енергијата• Подобрување на видливоста т

DEN 552.00
Оган итни светла, евакуација, светла LED органско стакло ознака, безбедност излез знаци Свеж Со попуст
Оган итни светла, евакуација, светла LED органско стакло ознака, безбедност излез знаци

Име на производ : оган итни светлинаМоќност : 3 WНапон : AC220 VЗа итни случаи време : повеќе од 90 минутиЗаштит

DEN 1384.00 1488.00
IP67 waterpoof oilproof Анти сечење течност 50W 1220mm 220V led машина метал експлозија-доказ CNC работа инструментално осветлување Свеж Со попуст