2017 Мода Кул Метал Круг Коса Ткаенината Бенд Вратоврска Elestic Конска Опашка Носителот Коса Додатоци Главата Накит Сребрена/Злато

2017 Мода Кул Метал Круг Коса Ткаенината Бенд Вратоврска Elestic Конска Опашка Носителот Коса Додатоци Главата Накит Сребрена/Злато

-1 %

DEN 32.64

Свеж

Во магацинот


Опис
Состојба : 100% Сосема Нов & Убав Квалитет
Материјал : Еластична handband + метални легури
Боја : Злато/Сребрена
Големина(Метал со дијаметар) : за : O : 10cm ; C : 11cm
Пакетот Вклучува :
1 * Метал Круг Прстен Носителот

Бренд Име: JETTING
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Стил: Тренди
Тип: Headbands
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: губење на ткаенината
Тип На Објект: Hairwear
Парична казна или Моден: Моден

Додатоци на производи

G23titan Против Алергија Розово Злато Челик Боја Обетки Месечината Ѕвезда Уво Помине Папокот Прстени Папокот Пирсинг На Тело Свеж Со попуст
Чевли копче ланец На симулација мини копче синџир денот на Вљубените Божиќ ден на Мајката денот на Таткото подарок Свеж Со попуст
10pcs Антички Сребрен Позлатен Мода Автомобил Шарм Pendant За Накит Изработка на Накит Diy рачно изработени 22x12mm Свеж
10pcs Шарм желка 11*19mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски Свеж Со попуст
Луксузен Бренд Секси Додатоци Јагода Пирсинг Накит Dangle Папокот Папокот Прстен Percing Feminino Тело Накит Relogio Свеж Со попуст
Луксузен Бренд Секси Додатоци Јагода Пирсинг Накит Dangle Папокот Папокот Прстен Percing Feminino Тело Накит Relogio

Пинк+18 K Злато ПозлатенСлободен испорака на сите земја (од кина пост)Најголемиот дел цена : Дополнителни

DEN 223.00 297.60
Chaveiro!Креативни Кристал Прекрасна Лав Копче Синџир Прстен Носителот Легура Keychains Шарм Жените Торба Додаток Сувенири Подарок Свеж Со попуст
Бесплатен превозот! 20pcs Антички сребрен Шарм Ајкула Pendant Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит Свеж Со попуст
Бесплатен превозот! 20pcs Антички сребрен Шарм Остава Pendant Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит Свеж Со попуст
Бесплатен превозот! 40pcs Антички сребрен Шарм Вилушка Pendant Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит Свеж Со попуст
Бесплатен превозот! 28pcs Антички сребрен Шарм Очила Pendant Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит Свеж Со попуст
12pcs/пакет Гроздобер Ѓердан Pendant Панк Човек Накит Ретро Гроздобер Легура Црн Елен Еленов Шарм Накит Оркестарот 51*46*3мм Свеж Со попуст
AE-CANFLY Мода Гроздобер Волкот Brooch накит Малку Црвено Јава Худ Уникатен Epaulette Брошеви 2B1001 Свеж Со попуст
AE-CANFLY Мода Гроздобер Волкот Brooch накит Малку Црвено Јава Худ Уникатен Epaulette Брошеви 2B1001

.Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрира

DEN 138.00 172.32