БУ-Bauty 40 * 70CM 32 * 43CM Природни Shammy Chamois Кожа Автомобил Чистење Крпи за Перење и Сушење Крпа Нови Пристигнување

БУ-Bauty 40 * 70CM 32 * 43CM Природни Shammy Chamois Кожа Автомобил Чистење Крпи за Перење и Сушење Крпа Нови Пристигнување

0 %

DEN 150.00

DEN 150.24

Свеж

Во магацинот

Опис :
Материјал : кожа Chamois
Боја : како на слики
Карактеристики :
Силната апсорпција способност
Мека на допир,не ја изгребат вашето возило или други предмети
Силна издржливост, отпорност на абење
Заштита на животната средина PVA материјал, станува тешко кога се сушат за да се спречи инвазија и репродукција.
Спецификација :
Големина : околу 40*70cm, 32*43cm
Совети :
1.Бидејќи овој производ е направен од природни овча,
Таму ќе биде малку непријатна миризба.
2.Различни мерни методи може да се измери од различни големини.
3.Ние само може да се зборува за една големина.
4.Оваа димензија е основна димензија
5.Овој производ е природна кожа, ткаенина за чистење.
6.Тоа е риби кожа, ткаенина за чистење, ова е вистински.
7.Овој производ за целата овча исечените,Обликот може да се неправилни.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ова е вистински велур, затоа што некои овци доби боли, па можеби постои една мала дупка или црвени дамки на Chamois, но не влијае на користењето
2.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.
Количина : 1 Pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Миење Текстил

Бренд Име: БУ-Bauty
Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки
Материјал Тип: chamois кожа
Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки

Додатоци на производи

17 во 1 евтини whosale автомобил завиткување багра алатка Велур Филц од Волна Мини Остри Squeegee Триаголник Посочи Про Багра Свеж Со попуст
Yetaha 10Pcs 6 Инчен 150mm Мека Микрофибер Автомобил Шанса Полирање Апликатори Влошки Пена Сунѓерот Чистење Влошки За Автомобил Свеж Со попуст
7Pcs/многу Автомобил Сунѓерот Полирање Шанса Чистење Влошки Комплет Наместен 4/5/6/7 Алатка Комплет За Автомобил Полирач Восок Свеж Со попуст
Клеј Бар Microfibre Мит Крпа Крпа Автомобил Детали Ткаенина за Чистење 12x12 Нова Свеж Со попуст
Клеј Бар Microfibre Мит Крпа Крпа Автомобил Детали Ткаенина за Чистење 12x12 Нова

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Полимеризација Лепак + јаглерод во прав + Природна

DEN 145.00 176.64
Магијата Глина Крпа Крпа Клеј Бар Автомобил Мие Боја Се Грижат Авто Нега Чистење Детали Полирање Marflo Barilliatech Свеж Со попуст
Супер Апсорпција Синтетички Deerskin PVA Chamois Cham Автомобил Мие Крпа Вештачка Кожа Авто Грижа Чиста Крпа Сина Свеж Со попуст
Супер Апсорпција Синтетички Deerskin PVA Chamois Cham Автомобил Мие Крпа Вештачка Кожа Авто Грижа Чиста Крпа Сина

Дебелина на 1mm, која има висока апсорпција на вода и издржливостСвојства на силна затегнувачка, солзаМе

DEN 129.00 143.52
PVA Абсорбента Сунѓерот Автомобил Перење Сунѓерот Ултра Мека Дома Автомобил Чистење со Четка За Авто Стакло Мотоцикл Автомобил Свеж Со попуст
1pc Сина Автомобил Мие со Четка Авто Надворешноста Стигнале Долго се Справи со Проток на Вода се Префрлите Пена Шише Автомобил Свеж Со попуст
Yetaha 50Pc 1 Инчен 25мм Сунѓерот Чистење Полирање Шанса Подлога за Полнење За Автомобил Полирач Миење M6 Backer Плоча полски Свеж Со попуст
Микрофибер Крпа Платно 1000gsm Автомобил Грижа за Миење Сина Црвена 2 парчиња во една polybag Свеж
Микрофибер Крпа Платно 1000gsm Автомобил Грижа за Миење Сина Црвена 2 парчиња во една polybag

започнетекрајотМикрофибер Крпа Платно 1000gsm Автомобил Грижа за Миење Сина Црвена 2 парчиња во една polybag2

DEN 479.52
Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка Свеж Со попуст
Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : СунѓеротДимензии : Должина околу 17cm.ширина околу 10cm,висина за 7

DEN 53.00 62.88
Перач на автомобили Мека Чистење Волна Перење Ракавици Авто Грижа Додатоци за Автомобил-стил, Микрофибер Миење Автомобилски Свеж Со попуст
5pcs жолта пластична 24*12cm триаголник Scraper со Долга Рачка винил филм лепак отстранување Индустрија Кат Scraper автомобил Свеж Со попуст
8Pcs/Set 3inch Полирање Чистење Подлога Сунѓерот Комплет за во Автомобил Полирач W/ M10 Тема Адаптер за во Автомобил за Миење Свеж Со попуст
Авто Грижа 5pcs100g Магија Автомобил камион Чисти Клеј Бар Авто Детали Почиста перач на Автомобили Сина Свеж Со попуст
Авто Грижа 5pcs100g Магија Автомобил камион Чисти Клеј Бар Авто Детали Почиста перач на Автомобили Сина

Авто Грижа Клеј Бар СинаКоличина : 5 парче по многуАвто Грижа Клеј Бар е најбезбедно и најефикасен начин

DEN 521.00 1157.76
Нови Практични Автомобил Чистење Алатки Восок Четка Авто Надворешноста Стигнале Мие со Четка Автомобил Duster Прашина Восок Свеж Со попуст
2 парчиња Јагниња Волнени Тешки Намали Полирање Pad&Полирање Подлога Изберете Од 2/3/4/5/6/7 Инчен Автомобил Стил Сунѓерот Четки Свеж Со попуст
1Pc Автоматско Сушење, Чистење со Крпа Автомобил Природно Сушење Chamois Deerskin Чистење Cham Кожа Крпа CSL2018 Свеж Со попуст
1Pc Автоматско Сушење, Чистење со Крпа Автомобил Природно Сушење Chamois Deerskin Чистење Cham Кожа Крпа CSL2018

Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци : Ние прифаќаме email барања за в

DEN 146.00 239.04
50Pcs 60 Степен 9mm Јаглероден Челик Snap Исклучување Ножот за Уметност Нож Машина Свеж Со попуст
50Pcs 60 Степен 9mm Јаглероден Челик Snap Исклучување Ножот за Уметност Нож Машина

50 Pcs 60 Степен 9mm Јаглероден Челик Snap Исклучување Ножот за Уметност Нож Машина Опис на ПроизводотМодел : CN0

DEN 555.00 623.52
2 парчиња Автомобил Возило Snitty Винил Налепница Заврши Јаглероден Челик за Безбедност на Машина Фолија Сечење Графика Decals Свеж Со попуст
Мазна бела trapezoid 4 инчен 10*8.5 cm Прозорец Багра Алатка Squeegee Професионални Картичка Scraper Автомобил Алатка за Завиткување Свеж Со попуст
1pc SEEYULE Микрофибер Автомобил Мие Крпа Чинија, Кујна Ткаенина за Чистење Прозорец Спрат Детали Силна Прашина Отстрани Свеж Со попуст
1pc SEEYULE Микрофибер Автомобил Восок Крпа полски Автомобил Нега, Чистење, Миење Крпа Платно за Сушење Детали Прашина Отстрани Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Се Справи Со BlueMax Squeegee Гума Снег Лопата Шофершајбната Прозорец Мраз Scraper Автомобил Заврши Воздушен Свеж Со попуст