TPA3110 Дигитален Засилувач Моќ Модул 2x15W Dual Channel Стерео DIY Говорникот Засилувач Електроника Дизајн PCB DC 12V

TPA3110 Дигитален Засилувач Моќ Модул 2x15W Dual Channel Стерео DIY Говорникот Засилувач Електроника Дизајн PCB DC 12V

DEN 224.64

Свеж

Во магацинот


TPA3110 Дигитален Засилувач Моќ Модул 2x15 W Dual Channel Стерео DIY Говорникот Засилувач Електроника Дизајн PCB DC 12 V Производ параметри Засилувач чип : TPA3110 Работен напон : 8 ~ 26 VDC (моќност со поларитетот заштита) се Препорачува напојување : 12 V DC струја 2 A Излезна моќност : 2 X15 W Препорачува говорникот отпорност : 4 ~ 10 ohms Со исклучување на интерфејс : MUTE (обично се празни без)

Тип: Регулатор На Напон
Пакет: TQFP
Напон: DC 8~26V
is_customized: Yes
Моќ Дисипација: 2x15w
Број На Модел На: TPA3110
Примена: говорникот
Температурата На Работа: Dual Channel дигитални Моќ стерео засилувач одбор
Бренд Име: ЕК Купување
Состојба: Нови

Додатоци на производи

NCP 81101 NCP81101MNTXG ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-28 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC Свеж Со попуст
NCP 81101 NCP81101MNTXG ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-28 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

DEN 291.00 306.24
LM1815MXTR LM1815MX LM1815M LM1815 SOP14 Свеж Со попуст
LM1815MXTR LM1815MX LM1815M LM1815 SOP14

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 38.00 39.84
5pcs/многу DS18B20 18B20 ДА-92 Програмабилни Дигитален Сензор на Температура на Свеж Со попуст
5pcs/многу DS18B20 18B20 ДА-92 Програмабилни Дигитален Сензор на Температура на

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да с

DEN 273.00 287.52
ADUM5000ARW ADUM5000ARWZ ADUM5000 SOP16 Свеж Со попуст
ADUM5000ARW ADUM5000ARWZ ADUM5000 SOP16

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 91.00 96.00
LA5657N A5657N HSOP28 Свеж Со попуст
LA5657N A5657N HSOP28

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 109.00 115.20
LT1083CP ДА-3P LT1083 ДА-247 Свеж Со попуст
LT1083CP ДА-3P LT1083 ДА-247

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 27.00 28.32
бесплатен превозот 3PCS TPS65178RSLR TPS65178 65178 QFN-48 Чип е работата на добар квалитет IC Свеж
бесплатен превозот 3PCS TPS65178RSLR TPS65178 65178 QFN-48 Чип е работата на добар квалитет IC

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

DEN 397.44
1pcs Нови Пристигнување SMD SMT IC Електронска Компонента Мини Складирање Кутија и Практични Накит Storaged Случај 75*63*21mm Свеж Со попуст
Топлина мијалник 28 * 28 * 11MM (црна слот) висок квалитет на радијаторот Свеж
Топлина мијалник 28 * 28 * 11MM (црна слот) висок квалитет на радијаторот

Висок квалитет на топлина мијалник 28 * 28 * 11 MM дупчиња црна 28 MM Ширина 11 MM висок е фиксна, должината на дел

DEN 43.68
година Најновите LCR-T4 ESR Метар Транзистори Тестер Диоди Triode Capacitance Mos Mega328 Транзистори Тестер + СЛУЧАЈ (не Свеж
година Најновите LCR-T4 ESR Метар Транзистори Тестер Диоди Triode Capacitance Mos Mega328 Транзистори Тестер + СЛУЧАЈ (не

Добредојдовте на нашата Продавница1 Автоматско откривање на NPN и PNP transistors, N канал и Pканал MOSFET, диоди (вкл

DEN 474.24
Анти-гравирање PCB коло Мастило Маркер Двоен Пен За DIY PCB Свеж
Анти-гравирање PCB коло Мастило Маркер Двоен Пен За DIY PCB

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

DEN 31.20
60PCS 8pin НАТОПИ IC sockets Адаптер Лемење Тип 8 pin Свеж Со попуст
60PCS 8pin НАТОПИ IC sockets Адаптер Лемење Тип 8 pin

60pcs 8pin НАТОПИ IC sock ets Адаптер Лемење Тип 8 pin1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни карт

DEN 109.00 127.20
50PCS/МНОГУ AS15-F AS15F QFP48 AS15 Оригинални LCD чип Свеж
50PCS/МНОГУ AS15-F AS15F QFP48 AS15 Оригинални LCD чип

(Освен некои земји и APO / FPO)2.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Н

DEN 936.00
20PCS Висока Моќност 1W LED Чипови Монистра Сијалица Диоди Светилка Топло Бела за LED светлото на рефлекторите Свеж
10PCS/МНОГУ QRD1114 RD1114 D1114 1114 НАТОПИ-4 РЕФЛЕКСИВНИ ОБЈЕКТ СЕНЗОР Свеж
10PCS/МНОГУ QRD1114 RD1114 D1114 1114 НАТОПИ-4 РЕФЛЕКСИВНИ ОБЈЕКТ СЕНЗОР

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

DEN 134.40
SIM800C GSM, GPRS Модул 5V/3.3 V TTL Развој Одбор IPEX Со Bluetooth И TTS За Arduino STM32 C51 Свеж Со попуст
SIM800C GSM, GPRS Модул 5V/3.3 V TTL Развој Одбор IPEX Со Bluetooth И TTS За Arduino STM32 C51

Опис : Моќност : DC5 V или добиени од литиум батерија текст VBAT и GND.Поддржува MCU ниво : 5 V / 3.3 V за TTL логика(Как

DEN 364.00 383.52