GY-9960-3.3 APDS-9960 близина откривање и не-контакт функцијата за откривање RGB и Гест

GY-9960-3.3 APDS-9960 близина откривање и не-контакт функцијата за откривање RGB и Гест

DEN 88.32

Свеж

Во магацинот


Број На Модел На: APDS-9960
Употреба: Позицијата На Сензорот
Теорија: Отпор Сензор
Излез: Аналогни Сензор
is_customized: Yes
Материјал: Мешавина
Бренд Име: HAILANGNIAO
Тип: Влажност Сензор

Додатоци на производи

1PCS 1.8-3.6 V CC2500 IC Безжични RF 2400MHZ Transceiver Модул SPI ISM Демо Кодот Свеж Со попуст
ADUM5000ARW ADUM5000ARWZ ADUM5000 SOP16 Свеж Со попуст
ADUM5000ARW ADUM5000ARWZ ADUM5000 SOP16

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 91.00 96.00
20PCS Висока Моќност 1W LED Чипови Монистра Сијалица Диоди Светилка Топло Бела за LED светлото на рефлекторите Свеж
LT1083CP ДА-3P LT1083 ДА-247 Свеж Со попуст
LT1083CP ДА-3P LT1083 ДА-247

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 27.00 28.32
Бесплатен превозот, 2017 најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален тестер Свеж
Бесплатен превозот, 2017 најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален тестер

27 изборни отпор и нула форумот калибрација на мерната опрема selfтест способност на порта излез (ATmega168 и ATm

DEN 696.00
Бесплатен превозот 10pcs/многу TOP246YN TOP246 ДА-220 Најдобар квалитет Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 10pcs/многу TOP246YN TOP246 ДА-220 Најдобар квалитет

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltdБесплатен превозот 10pcs / многу TOP246 YN TOP246 ДА220 Најдобар ква

DEN 256.00 312.00
година Најновите LCR-T4 ESR Метар Транзистори Тестер Диоди Triode Capacitance Mos Mega328 Транзистори Тестер + СЛУЧАЈ (не Свеж
година Најновите LCR-T4 ESR Метар Транзистори Тестер Диоди Triode Capacitance Mos Mega328 Транзистори Тестер + СЛУЧАЈ (не

Добредојдовте на нашата Продавница1 Автоматско откривање на NPN и PNP transistors, N канал и Pканал MOSFET, диоди (вкл

DEN 474.24
10PCS/МНОГУ QRD1114 RD1114 D1114 1114 НАТОПИ-4 РЕФЛЕКСИВНИ ОБЈЕКТ СЕНЗОР Свеж
10PCS/МНОГУ QRD1114 RD1114 D1114 1114 НАТОПИ-4 РЕФЛЕКСИВНИ ОБЈЕКТ СЕНЗОР

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

DEN 134.40
Топлина мијалник 28 * 28 * 11MM (црна слот) висок квалитет на радијаторот Свеж
Топлина мијалник 28 * 28 * 11MM (црна слот) висок квалитет на радијаторот

Висок квалитет на топлина мијалник 28 * 28 * 11 MM дупчиња црна 28 MM Ширина 11 MM висок е фиксна, должината на дел

DEN 43.68
Гас откривање модул MQ-2 MQ-3 MQ-4 MQ-5 MQ-6 MQ-7 MQ-8 MQ-9 MQ-135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење Свеж
Гас откривање модул MQ-2 MQ-3 MQ-4 MQ-5 MQ-6 MQ-7 MQ-8 MQ-9 MQ-135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење

Гас откривање модул MQ2 MQ3 MQ4 MQ5 MQ6 MQ7 MQ8 MQ9 MQ135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење 1 XMQ2 1 XMQ3 1 XMQ4 1 XMQ5 1 XMQ6 1

DEN 729.60
Бесплатен Превозот!! 30pcs Правоаголна 2 * 5 * 7 Нагласи / црвена црвена / астигматизам LED емитуваат светлина диоди /Електронска Свеж Со попуст
NCP 81101 NCP81101MNTXG ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-28 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC Свеж Со попуст
NCP 81101 NCP81101MNTXG ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-28 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

DEN 291.00 306.24
бесплатен превозот 3PCS TPS65178RSLR TPS65178 65178 QFN-48 Чип е работата на добар квалитет IC Свеж
бесплатен превозот 3PCS TPS65178RSLR TPS65178 65178 QFN-48 Чип е работата на добар квалитет IC

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

DEN 397.44
Бесплатен Превозот 10pcs/многу DC-DC Конвертор Чекор До Зголемување Модул 3V Да 5V 1А USB Полнач За MP3 MP4 Телефон Свеж
Бесплатен Превозот 10pcs/многу DC-DC Конвертор Чекор До Зголемување Модул 3V Да 5V 1А USB Полнач За MP3 MP4 Телефон

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.5 V во поднапон за заштита на сост

DEN 744.48
LA5657N A5657N HSOP28 Свеж Со попуст
LA5657N A5657N HSOP28

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 109.00 115.20
LMC6041AIN LMC6041 НАТОПИ-8 Свеж Со попуст
LMC6041AIN LMC6041 НАТОПИ-8

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 35.00 36.48
СП.... 1set Забавување на DC мотор + поддршка на тркала , a / smart автомобил шасија , моторни / робот автомобил тркала Свеж
1pcs Нови Пристигнување SMD SMT IC Електронска Компонента Мини Складирање Кутија и Практични Накит Storaged Случај 75*63*21mm Свеж Со попуст
1set/6pcs Multicolor 1*40P Еден Ред Pin Игли Проред 2.54 MM Жолта Сино Зелена Црна, Црвена Бела Pin Заглавие Свеж
1set/6pcs Multicolor 1*40P Еден Ред Pin Игли Проред 2.54 MM Жолта Сино Зелена Црна, Црвена Бела Pin Заглавие

1set / 6pcs Multicolor 1*40 P Еден Ред Pin Игли Проред 2.54 MM Жолта Сино Зелена Црна, Црвена БелаПакет листата : Жолта *1Си

DEN 29.28
20pcs/многу DB207 DB207S СОП 2A/1000V Свеж
20pcs/многу DB207 DB207S СОП 2A/1000V

Отпорник Комплет Избрани За Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Пр

DEN 62.40