Медицински Прстен Чукање на Срцето Стетоскоп Сребрена Боја Алуминиумски Прстен За Медицински студенти, Лекари медицинска Сестра Накит Дипломирањето Подарок

Медицински Прстен Чукање на Срцето Стетоскоп Сребрена Боја Алуминиумски Прстен За Медицински студенти, Лекари медицинска Сестра

25 %

DEN 61.00

DEN 81.12

Свеж

Во магацинот


Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Повод: Партија
Поставување Тип: Никој
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Бренд Име: QIHE НАКИТ
Обликотшема: Геометриски
Материјал: Метал
Прстени Тип: Свадба Бендови
Пол: Унисекс
Број На Модел На: JZ061-6-JZ061-10
Површината Ширина: ?
Компатибилност: Никој
Функција: Никој
Боја: како Слика
Повод: Anniverrsary;Ангажман;Подарок;Лице;сувенири;свадба;Други
место на потекло: Кина(mianland)
Пакет: Opp Пакет
Функција: 100% сосема нов и висок квалитет
Начин На Продажба.: Мало И Трговија На Големо
is_customized: Yes
Брзо Express: Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS..
Бесплатен превозот : над $5 со следење на број

Додатоци на производи

Неколку Прстен Злато-Боја Накит за Жените Човек Челик, Титаниум Љубовник Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Бендови Свеж Со попуст
Моден Прстени За Жените 2015 Симпатична Евтини Златен Накит Ретро Прстен Додатоци Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Моден Прстени За Жените 2015 Симпатична Евтини Златен Накит Ретро Прстен Додатоци Бесплатен Превозот

Моден Прстени За Жените 2015 Симпатична Евтини 18k Златен Накит Ретро Прстен Тиркизна Додатоци Бесплатен П

DEN 76.00 95.52
JEXXI 2017 Мода за Мажи Прстен Гроздобер Плажа Панк Прстен Етничка Врежан Антички Сребрена Боја Прст Прстен Зглоб Шарм Свеж Со попуст
316L не ' Рѓосувачки Челик Агол Крило Mens Biker Рокер Прстен 7T001 Свеж
316L не ' Рѓосувачки Челик Агол Крило Mens Biker Рокер Прстен 7T001

Опис на 316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка, ги кородираат, рѓа, оксидираат или пакцрна !! Needn не за о

DEN 383.52
CiNily Создадени Син Оган Опал Бела Циркон Кубни Циркон Сребро Позлатен трговија на Големо Мода за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст
6Pcs/многу Топол Кул Mens Црна Цвет Писмо Љубов не ' Рѓосувачки Челик Прстен Мешани Големина 17-22mm трговија на Големо Накит Свеж Со попуст
Рачно изработени 925 Сребрен Ganesh Буда НП Прстен гроздобер тајландски сребро среќа буда прстен од чисто сребро ganesha буда Свеж Со попуст
SINZRY Бренд за Накит Овална CZ Прстен Врвот Плоштадот Брилијантен кубни zironcia свадба прстен за жените бижутерија додаток Свеж Со попуст
5sets/многу 20mm антички бронза чипка работ прилагодливи прстен половина круг рачно изработени diy стакло шишенцето прстен одлуки Свеж Со попуст
Мозаик голем плоштад црно стакло, кристал прстен за жени мажи злато-боја нови година ОЛ мода Накит љубовник подарок Свеж Со попуст
Тренди Широк шупливи дизајн прстен висок квалитет кристално bague femme бела боја alibaba-експрес anel мода накит, прстени за Свеж Со попуст
CHRAN Домот Австриската Кристал Златна Боја Бренд за Накит трговија на Големо Класичната Отвори Бенд Циркон Ангажман Прстени Свеж Со попуст
Beier нова продавница 316L не ' Рѓосувачки Челик со висок квалитет Летање птици мажите прстен Мода Накит LLBR8-299R Свеж Со попуст
DCTVICT Планина Прстен Бренд за Накит Злато Геометриски Прстени Жени Мажи Алпинист Подароци Adjistable Anel Masculino Свеж Со попуст
DCTVICT Планина Прстен Бренд за Накит Злато Геометриски Прстени Жени Мажи Алпинист Подароци Adjistable Anel Masculino

Вакуум Позлата Долго Време Не Ја Менуваат БојатаМодерен Дизајн И Висок КвалитетБренд Име : ПРЕКРАСНА ПР

DEN 66.00 81.60
Нова Жешка 12Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Накит Свеж Со попуст
Прстен Мажите сребро позлатен Прстен Мода никогаш не 'рѓа не' Рѓосувачки Челик Прстен Никогаш нема да избледи Свеж Со попуст
Вистински 925 Sterling Silver Прстени За Жените Уникатен Бран Отвори Ткаенината Прилагодливи Модерен Прстен Накит(JewelOra RI102724) Свеж Со попуст
30Pcs Мода Гроздобер Чистење Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените и Мажите Накит Bulks Многу Пакети Божиќ Подарок LR044 Свеж Со попуст