B215TC-ABHUV/21.5 инчи 1920x1080p HD 16:9 Метал Случај Ѕид-висат HDMI USB VGA Индустриски Четири Жица Отпор Touch Screen Монитор

B215TC-ABHUV/21.5 инчи 1920x1080p HD 16:9 Метал Случај Ѕид-висат HDMI USB VGA Индустриски Четири Жица Отпор Touch Screen Монитор

DEN 10560.00

Свеж

Во магацинот

") Ali Express Продавница : https : //ichawktech.Бесплатен замена : ЕУ стандард/НИ стандард/велика БРИТАНИЈА стандард.(518000) E-mail : sales# ichawk&com;( Замени"#" со"@"; Замени"&" со".88 Кг; (Рачни мерења на локации,може да има некои грешки) VESA КОМПАТИБИЛЕН : 75x75mm/100x100mm; MEUN ЈАЗИК : Кинески,македонски,руски,италијански,шпански,француски,германски и други осум јазици; ГАРАНЦИЈА ПОЛИТИКА : Екран гаранција 1 година,целиот хардвер гаранција 3 години; ПАКУВАЊЕ ЛИСТА : Следење*1/адаптер*1/Ѕид виси заградата*1/USB кабел*1/VGA кабел*1/Допир возачот CD*1/англиски јазик спецификација*1;
★★★ СПЕЦИЈАЛЕН ПОТСЕТНИК ★★★
ЛОГО/Производ Модел/Случај Материјал/Додади Контакт Функција/Додади го вградениот Звучник/Додади Далечински Управувач Функција/База Стил/Големина на Екранот/Интерфејс Тип/Моќност Тип/Инсталација на Чекање(Wall-висат/Вградени/Open-рамка),итн. - Add : Junzijiayuan А,Jingtian Патот,Xintian заедница,Guanlan,Longhua,Шенжен,Кина.,можат да бидат прилагодени за вас(Но треба да се исполнат барањата на MOQ).И ние сме сега регрутирање агенти и дистрибутери низ целиот свет,ако сте заинтересирани во оваа област,ве молиме слободно контактирајте со нас! Бидејќи растојанието односи,и јазични проблеми,како и ограничениот капацитет на нашата превод,опис на производот може да бидат пристрасни,но се обидовме точно е наведено.БРЕНД : i Chawk; (Default нема ЛОГОТО,користење неутрални бренд пратки) ПРОИЗВОД РЕЖИМ : B215 TC-ABHUV; (Default нема или режим на користење неутрални режим пратки) СЛУЧАЈ МАТЕРИЈАЛ/во БОЈА : Метал случај/Црна; ДОПИР ФУНКЦИЈА : Да; (Четири жица отпор допир) ПАНЕЛ ТИП : 21.Ве Молиме Имајте Во Предвид! ГОЛЕМИНА/ТЕЖИНА : 502x298x48mm/4.") Offcial веб-Сајт : www#ichawk#com ;(Замени"#" со".Ние сме специјализирани за развој,производство и продажба : Мали и средни LCD монитор/Возило монитор/Индустриски монитор/Security monitor/Рекламирање следење на Високо-технолошки претпријатија,ние во Шенжен, Кина,следново е нашата контакт информации,доколку е потребно,го Поздравуваме вашиот совет во секое време : Lanny Tian (Бизнис Менаџер) Шенжен i Chawk Развој на Технологијата Co.Ако имате ова барање,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви обезбедиме со навремено и внимателен услуга!【 продажба#ichawk&com (Замени"#" со"@"; "&" со".,Обичај MOQ во моментов потребно само 10 парчиња.com; (Добредојдовте Колекција)
.6 A; СТАНДАРДНИОТ ПРИКЛУЧОК : Стандардниот Кинески стандард.") 】 ★★★ ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА ★★★ Оваа страница само покажува спецификација на производот и параметри за нашите постоечки производ,но ние може да понуди OEM/ODM за вас,сега може да се прилагоди вклучуваат : ЛОГО/Производ Модел/Случај Материјал/Додади Контакт Функција/Додади го вградениот Звучник/Додади Далечински Управувач Функција/База Стил/Големина на Екранот/Интерфејс Тип/Моќност Тип/Инсталација на Чекање(Wall-висат/Вградени/Open-рамка),итн.5 инчи 16 : 9 широк екран TFT-LCD HD дигитален екран; ОПТИМАЛНАТА РЕЗОЛУЦИЈА : 1920x1080; ОСВЕТЛЕНОСТ : 250cd/m⊃2; CONTRAST RATIO : 1000 : 1; АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ : 85/85/80/80 (Лево/Десно/До/Надолу); ОПТИМАЛЕН ВИЗУЕЛЕН АГОЛ : Целосен приказ; REFRESH ФРЕКВЕНЦИЈА : 60~75 Hz; БОЈА СИСТЕМ : PAL/NTSC адаптивни; ОСВЕТЛУВАЊЕ : WLED; СЛЕДЕЊЕ ИНТЕРФЕЈС : AV/BNC/HDMI/USB/VGA 5 видови на интерфејси; КОНТРОЛА на ВЛАДАТА : Панел копчето; ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : Default недостапни;(Може да се прилагоди,ве Молиме контактирајте со нас!) Вградениот ЗВУЧНИК : Default недостапни;(Може да се прилагоди,ве Молиме контактирајте со нас!) Влезна МОЌНОСТ : DC 12 V 2.

Приказ На Односот На: 16
Сооднос На Контрастот: 1000
Број На Модел На: B215TC-ABHUV
Панел Тип: TFT
Хоризонтална Агол На Гледање: 170°
Вградениот Звучник: No
Бренд Име: iChawk
Почетен Датум: 2016 година
Примена: Десктоп
Големина На Екранот: 21
Екран Тип: Widescreen
Интерфејс Тип: HDMI
Вертикален Агол На Гледање: 160°
Резолуција: 1920 x 1080
Црна и Бела Време на Одговор: 3 ms
Производи Статус: Акции
Време На Одговор: 5ms
Пиксели Теренот: 0.248 mm
Функција: Екран На Допир
Осветленоста: 250cd/m
Сооднос На Контрастот: 1000
Големина На Екранот: 21.5 инчи
Интерфејс: AV/BNC/HDMI/USB//VGA
Ознака На Производот: 21.5 инчи 1920x1080p метал случај ѕид-висат допир LCD екран следење

Додатоци на производи

20 инчи Приватност Филтер Анти-Шпионски Екран Заштитен филм за 16:9 Widescreen Компјутер 17 3/8 широк x 9 3/4 висока (441mm*248mm) Свеж Со попуст
20 инчи Приватност Филтер Анти-Шпионски Екран Заштитен филм за 16:9 Widescreen Компјутер 17 3/8 широк x 9 3/4 висока (441mm*248mm)

Филтерот помага во намалување на отсјај,кога мат страна е свртена кон надвор Вистински филтер димензи

DEN 1536.00 1616.64
Целиот Сет Windows Пос Машина 15 Екран на Допир за Сите Во Еден ПОС Системот/каса/Касиерот ПОС Свеж Со попуст
Целиот Сет Windows Пос Машина 15 Екран на Допир за Сите Во Еден ПОС Системот/каса/Касиерот ПОС

Откако ќе ја прими стоката pls се потврди цел.0)* 4Audio out*12*Внатрешен Звучник(опција)МИКРОФОН ВО*1Од 0 до 40 сте

DEN 26448.00 27840.00
23.0 инчи (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за широк екран(16:9) Компјутер со LCD Монитори Свеж Со попуст
23.0 инчи (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за широк екран(16:9) Компјутер со LCD Монитори

0 инчен (Дијагонално Мерено) АнтиОтсјај Приватност Филтер за широк екран(16 : 9) Компјутер со LCD МониториХо

DEN 2407.00 2831.52
Бесплатен Превозот! 32 инчен IR Екран на Допир Панел Шалче без стакло / Реалниот 2 Поени интерактивен екран на допир рамка Свеж Со попуст
ZGYNK / 7 инчен Отворена Рамка Индустриски монитор/ метал следи со VGA /AV/BNC/HDMI следење Свеж
ZGYNK / 7 инчен Отворена Рамка Индустриски монитор/ метал следи со VGA /AV/BNC/HDMI следење

Бренд Име : ZGYNK Број на Модел : TB7008 големина : 173 X121 X33 MM Апликација : Десктоп Големина на Екран : 7" Време на О

DEN 2832.00
Zhixianda Фабрика Директна Продажба 10.1 Инчен 1280*800 Десктоп Монитор на Допир Екран 16:10 Широк Монитор Со AV/BNC/VGA/HDMI/USB Свеж
Xintai Допир Добра цена!! 32 IR мулти-екран на допир панел, без стакло, Вистинска 2 точки на допир,бесплатен превозот Свеж
Новиот 7 Инчен за 165mm*100mm Ракописниот Оригинал 7 инчен Автомобил DVD Навигација GPS Екран на Допир Панел Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
8.9 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 15:9 Лаптоп 19.5 cm*11.4 cm Свеж Со попуст
8.9 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 15:9 Лаптоп 19.5 cm*11.4 cm

Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер 2.Спречување и заштита на вашиот LC

DEN 654.00 1022.40
НОВ тип 43 инчен Инфраред IR екран на допир за IR допир рамка шалче 10 допир поени Приклучок и работи Свеж Со попуст
НОВ тип 43 инчен Инфраред IR екран на допир за IR допир рамка шалче 10 допир поени Приклучок и работи

започнетекрајот43 инчи 16 : 9 wi де НОВ Тип IR допир рамка multi touch поени 10 допир поени Стандард брод 10 допир по

DEN 6019.00 6335.52
4.3 инчен e-Хартија 800x600 Резолуција Сериски Интерфејс E-Ink Екран Модул Панел Вградени Фонт Библиотеки Екранот Геометриски Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот! 49IR допир рамка мулти 4 поени Инфраред екран на допир панел шалче за полнење за lcd дисплеј Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот! 49IR допир рамка мулти 4 поени Инфраред екран на допир панел шалче за полнење за lcd дисплеј

Бесплатен Превозот! 49"IR допир рамка мулти 4 поени Инфраред екран на допир панел шалче за полнење за lcd дис

DEN 7980.00 8400.00
13.3 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 16:10 Лаптоп 28.6 cm*17.9 cm Свеж Со попуст
13.3 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 16:10 Лаптоп 28.6 cm*17.9 cm

Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер 2.Спречување и заштита на вашиот LC

DEN 709.00 1107.84
Xintai Допир НОВО!! 20 IR мулти-екран на допир панел за полнење 2 точки на допир за LCD/LED Монитор / PC Свеж Со попуст
Xintai Допир НОВО!! 20 IR мулти-екран на допир панел за полнење 2 точки на допир за LCD/LED Монитор / PC

5 мм Х 2,5 mmВандалотдоказНема пауза од 1фунти челик топката намалувањето од 130 cm високаОптичкиСтакло : Без

DEN 2358.00 2481.60
23.6 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм SZEGYCHX ,За Лаптоп 16:9 Лаптоп 52.246*29.388 Свеж Со попуст
23.6 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм SZEGYCHX ,За Лаптоп 16:9 Лаптоп 52.246*29.388

Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер 2.Спречување и заштита на вашиот LC

DEN 1788.00 2793.60
Kinco MT4434T 7 инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел Со 2 COM + 1 USB Порт Нови Свеж
Kinco MT4434T 7 инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел Со 2 COM + 1 USB Порт Нови

Kinco MT4434 T 7 инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел Со 2 COM + 1 USB Порт НовиМоделMT4434 TПерформанси спецификација

DEN 3552.00
Жешка! Xintai Допир јасно 4 поени 21.5 touch фолија/допир филмот за LCD/LED монитор Свеж Со попуст
Жешка! Xintai Допир јасно 4 поени 21.5 touch фолија/допир филмот за LCD/LED монитор

5 WСертификација На ПроизводиCE,FCC,ROHSEMCEN6100061 : 2007 EN6100063 : 2007+A1 : 2011Апликации1 Внатрешна и надворешна киосци3.С

DEN 5044.00 7104.00
15.6 инчен Лаптоп Приватност Филтер Екран Заштитник Филм за широк екран(16:9) Лаптоп LCD Монитори Свеж Со попуст
15.6 инчен Лаптоп Приватност Филтер Екран Заштитник Филм за широк екран(16:9) Лаптоп LCD Монитори

За Повратни информации Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават пози

DEN 1060.00 1247.52
Wearson WS-03Y Следи Биро Стојат Големи База Стабилна Прилагодлива Висина Месеци 15~24 Инчен LCD LED Екран Со VESA 3x3/4x4 Свеж
12.5 инчен Приватност Филтер Екрани со Заштитен филм за 16:9 Лаптоп 10 7/8 широк x 6 3/16 висока (277mm*157mm) Свеж Со попуст
12.5 инчен Приватност Филтер Екрани со Заштитен филм за 16:9 Лаптоп 10 7/8 широк x 6 3/16 висока (277mm*157mm)

12.5 инчен Приватност Филтер Екрани со Заштитен филм за 16 : 9 Лаптоп 10 7 / 8 "широк x 6 3 / 16" висока (277mm*157mm)1 Корис

DEN 706.00 743.04
НОВ тип 48 инчи Инфраред IR екран на допир за IR допир рамка шалче 10 допир поени Приклучок и работи Свеж Со попуст
НОВ тип 48 инчи Инфраред IR екран на допир за IR допир рамка шалче 10 допир поени Приклучок и работи

започнетекрајот48 инчи 16 : 9 wi де НОВ Тип IR допир рамка multi touch поени 10 допир поени Стандард брод 10 допир по

DEN 6429.00 6767.52
Win10 Компатибилен Widescreen 17 17.1 Инчен 4 Wire Resistive USB Екран на Допир Панел За photobooth/фото киоск/Лаптоп Свеж
Win10 Компатибилен Widescreen 17 17.1 Инчен 4 Wire Resistive USB Екран на Допир Панел За photobooth/фото киоск/Лаптоп

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Враќање&Размена на еу : С

DEN 2352.00
Xintai Допир 65 инчи usb инфраред touch panel/ ir допир рамка / multi touch screen шалче за полнење за ТВ/display Свеж Со попуст
Xintai Допир 65 инчи usb инфраред touch panel/ ir допир рамка / multi touch screen шалче за полнење за ТВ/display

65 инчи usb инфраред touch panel / ir допир рамка / multi touch screen шалче за полнење за ТВ / дисплеј со брза испоракаСпе

DEN 7344.00 8640.00
14.0 инчен Лаптоп Приватност Филтер Екран Заштитник Филм за широк екран(16:9) Лаптоп LCD Монитори Свеж Со попуст
14.0 инчен Лаптоп Приватност Филтер Екран Заштитник Филм за широк екран(16:9) Лаптоп LCD Монитори

Превозот Време Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 2 Ќе видите инфо

DEN 979.00 1151.52