Superbat 433Mhz Omni Антена 3 DBi Tilt-и-Вртливата Гума Антена Антенски Радио Сигнал Бустер 215mm со BNC Приклучок за Шунка Радио

Superbat 433Mhz Omni Антена 3 DBi Tilt-и-Вртливата Гума Антена Антенски Радио Сигнал Бустер 215mm со BNC Приклучок за Шунка

12 %

DEN 230.00

DEN 261.12

Свеж

Во магацинот


433 Mhz Omni Антена 3 DBi Tilt-и-Вртливата Гума Антена Антенски Радио Сигнал Бустер 215mm со BNC Машки Приклучок за Шунка Радио НОВИ 100% СОСЕМА НОВ
Опис На Производот :
Овој компактен 433 Mhz omni-насока "гумени патка" GSM антена се обезбедува широка покриеност и 3d Bi добивка.
Тоа е коаксијален ракав дизајн со omni-насочен модел.
Овој флексибилен антена карактеристики на tilt-и-вртливата BNC машки конектор, овозможувајќи им да се користи вертикално,во прав агол, или било кој агол помеѓу. Тоа е погоден како замена АНТЕНСКИ за многу пристапни точки и радија кои се опремени со BNC машки конектори вклучувајќи мобилен, GSM безжична плаќаат телефонот, фиксна комерцијални телефон, PCMCIA картичка, навигација уред, возило безжичен уред, итн.
Производ функција :
1. 3 DBi 433 Mhz UHF Антена BNC Приклучок
2. Лесна Инсталација и Конфигурација.
3. Конектор : BNC Машки
4. Се користи за Ez UHF корисници и било кој друг компатибилен уред со BNC конектор
Опис на производот :
Фреквенција : 433 MHz
VSWR : ≤2
Стекнат : 3d Bi
Конектор : BNC Приклучок Навалите и вртливата дизајн
Сместување : Црна
Поларизација : Вертикална
Directionality : omnidirectional
Номинална Отпорност : 50 Ω
Дијаметар : 12mm
Должина : 215mm
тежина : 30g
НАШАТА КОМПАНИЈА СЕМЕЈСТВО
Како младите голем тим полн со енергија, ние се подготвени да се потрудиме да се поддржи вашиот проект со врвот quanlity,конкурентни цени и одлична услуга.

Број На Модел На: EA2-2244-B01SP4-030
Бренд Име: Superbat
Тип: 433Mhz Omni Антена
Добивка(dBi): 3 dbi
Фреквенциски Опсег(MHz): 433Mhz
Конектор тип: BNC машки приклучок
VSWR: ≤2
домување: Црна
Поларизација: Вертикална
Directionality: omnidirectional
Должина: 215mm

Додатоци на производи

Бесплатни shippihng 20mW Визуелна Грешка Локатор на Оптички Влакна Кабел Тестер 20KM Тест Ласерски Производ Свеж Со попуст
Бесплатни shippihng 20mW Визуелна Грешка Локатор на Оптички Влакна Кабел Тестер 20KM Тест Ласерски Производ

Производот сликата на екранот : производот не содржи батеријата, производот мора да биде опремен со 2pcs А

DEN 730.00 768.00
4G 5dbi 698-960/1700-2700Mhz Антенски 4g LTE Антена RF RP SMA Plug женски Pin Конектор Бесплатен превозот Свеж
4G 5dbi 698-960/1700-2700Mhz Антенски 4g LTE Антена RF RP SMA Plug женски Pin Конектор Бесплатен превозот

698960 / 17002700 Mhz 4 G 5d B LTE Антена 3g 4g lte Антенски со RP SMA МашкиСтандард : 1.Фреквенција : 698960 / 17102700 MHZ2.VSWR : 9.SMA outter ди

DEN 184.80
Бесплатен Превозот YJ-200P 50mw 25км Мини Оптички Влакна Извор на Светлина Визуелна Грешка Локатор 50mw Свеж
Бесплатен Превозот YJ-200P 50mw 25км Мини Оптички Влакна Извор на Светлина Визуелна Грешка Локатор 50mw

Купувачот е одговорен за insurrance, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несре

DEN 2186.40
Superbat 3pcs 6dBi 2.4 GHz 5GHz Двојна Бенд WiFi RP-SMA Машки Приклучокот за Антена за Netgear R6400-100NAS AC1750 R6050 AC750 Свеж Со попуст
Superbat 3pcs 6dBi 2.4 GHz 5GHz Двојна Бенд WiFi RP-SMA Машки Приклучокот за Антена за Netgear R6400-100NAS AC1750 R6050 AC750

Superbat 3pcs 6d Bi 2.4 GHz 5 GHz Двојна Бенд Wi Fi RPSMA Антенски за Netgear R6400100 NAS AC1750 R6050 AC750 JCG JYRN4Опис : 3 x 6d Bi 2.4 GHz 5 GHz Двојна Б

DEN 388.00 431.52
GEX W518 5.8 ghz 18dbi Antenne RP SMA машки Конектор 5.8 G 2.4 Ghz Omni dual-band Антена Свеж Со попуст
GEX W518 5.8 ghz 18dbi Antenne RP SMA машки Конектор 5.8 G 2.4 Ghz Omni dual-band Антена

5.8 Ghz 2.4 Ghz Антена 18dbi Omni dualband Antenne со RP SMA машки КонекторСтандард : Главниот Технички Спецификации1.Фреквен

DEN 464.00 488.64
Baofeng УВ-82 8W воки токи благајничките радио преносни двонасочна радио FM радио transceiver долга низа двојна бенд baofeng Свеж
Елементот Z-Tac токи-токи Слушалки Грлото Микрофон Вакуум Звук Пренос КС Слушалки Свеж
Елементот Z-Tac токи-токи Слушалки Грлото Микрофон Вакуум Звук Пренос КС Слушалки

Кинеската Нова Година Празник Информации : Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за ово

DEN 1267.20
автомобил радио USB програмирање кабел RJ-12 6-PIN jack FT-2800 FT-1807 FT-1802 FT-1900R FT-2900 Свеж
автомобил радио USB програмирање кабел RJ-12 6-PIN jack FT-2800 FT-1807 FT-1802 FT-1900R FT-2900

СПЕЦИФИКАЦИИ име на Производ YEASU FT2800 програмирање кабел МоделRPCYM6UКарактеристикиUSB порта за програмирањ

DEN 864.00
Десктоп батеријата адаптер за полнење за Motorola благајничките радио gp328-апарат gp320 gp338 gp340 gp360 gp380 gp240 gp280 Свеж Со попуст
Десктоп батеријата адаптер за полнење за Motorola благајничките радио gp328-апарат gp320 gp338 gp340 gp360 gp380 gp240 gp280

Почитувани почитувани клиенти, ви благодарам многу за вашата шопинг тука, сега ние ги подобриме нашите

DEN 614.00 757.92
10pcs 2 Pin Грлото Микрофон PTT Слушалки за KENWOOD BAOFENG BF-888S УВ-5R Retevis H777 RT5R RT5 TYT Шунка Радио Воки Токи C9026A Свеж Со попуст
10pcs 2 Pin Грлото Микрофон PTT Слушалки за KENWOOD BAOFENG BF-888S УВ-5R Retevis H777 RT5R RT5 TYT Шунка Радио Воки Токи C9026A

Микрофон 2,5 mm стерео (дното pin) Ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро Ние се стремиме

DEN 3427.00 4079.52
10 компјутери 5.8 ghz 6DB висока добивка Камшик omni насочен Антена, RP SMA 5.8 g omni антена Свеж
10 компјутери 5.8 ghz 6DB висока добивка Камшик omni насочен Антена, RP SMA 5.8 g omni антена

ЕЛЕКТРИЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИФреквентен Опсег56005900 MHz Добивка6d BiV S W РТекст Отпорност50Ω ЗрачењеOmniМаксимална

DEN 1872.00
5sets/многу 315MHz 433MHz 100 Безжичен Модул за полнење (ПРАШАЈТЕ предавателот STX882+ ПОБАРА приемник SRX882)+ пролет антени Свеж Со попуст
5sets/многу 315MHz 433MHz 100 Безжичен Модул за полнење (ПРАШАЈТЕ предавателот STX882+ ПОБАРА приемник SRX882)+ пролет антени

Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба Ние ја цениме вашата цел и ние да се потруд

DEN 415.00 518.40
136-174MHz astro 320 телескопски лов следење на антена 1m vhf антена за воки токи висок квалитет најдобра цена 10pcs/многу Свеж
20X 136-174Mhz VHF двонасочна радио Антена за полнење За Motorola GP300 GP68 PTX760 и така натаму Свеж
20X 136-174Mhz VHF двонасочна радио Антена за полнење За Motorola GP300 GP68 PTX760 и така натаму

20 X 136174 Mhz VHF двонасочна радио Антена за полнење За Motorola GP300 GP68 PTX760 и така натамуОпис : VHF АнтенаКомпатибиле

DEN 1286.40
100pcs/многу брзо конектор SC UPC Оптички влакна конектор SC/UPC FTTH оптички Влакна SC connector SC-UPC Свеж
100pcs/многу брзо конектор SC UPC Оптички влакна конектор SC/UPC FTTH оптички Влакна SC connector SC-UPC

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе ин

DEN 2160.00