5pcs Перење Кеси Поставите Задебелена Двоен Слој Zippered дизајн Мрежа Перење Торба за Миење Заштита Мрежа Торба За Машина за Перење

5pcs Перење Кеси Поставите Задебелена Двоен Слој Zippered дизајн Мрежа Перење Торба за Миење Заштита Мрежа Торба За Машина за

46 %

DEN 313.00

DEN 580.32

Свеж

Во магацинот

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5 Pcs Задебелена Двоен Слој Zippered Мрежа Перење Торба
Спецификации :
Боја : Бела
Материјал : Сендвич Мрежа
Answer : ___________________________ Note :
1. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Не се стави метален објект во торба за перење за да се избегне скршеното мрежа.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Карактеристики :
Направени на парична казна материјал, издржливи во употреба
Zippered дизајн, погодно за вас да се стави на облека или да ги извади
Со облека печатени на вреќа, лесно да се подредат и да ја признае вашата облека
Задебелена двоен слој кеса, заштита на облека од оштетување
Со мрежа за дистрибуција на вода редовно и заштедете повеќе време
Спецификации :
Боја : Бела
Материјал : Сендвич Мрежа
Answer : ___________________________ Note :
1. Постојат NOEXCEPTIONS!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Обемот на облека треба да биде ограничен само на помалку од 4/5 од онаа на перење торба. Време На Испорака :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 1 x Чорапи
1 x Перење Торба за Гаќи
1 x Перење Торба за Градник
1 x Перење Торба за Долг Ракав Врвот
1 x Перење Торба за Кратко Sleeve Врвот
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Обемот на облека треба да биде ограничен само на помалку од 4/5 од онаа на перење торба. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Стил: Свитлива
Употреба: Чистење
Употреба: Дома
Материјал: Mesh
Број На Модел На: Торби За Перење
боја: Бела
Материјал: Сендвич Мрежа
Тип: Торби За Перење
тип 1: перење кошница
Type2: за машина за перење

Додатоци на производи

Топла Продажба Луксузни Дебели Широк Рамо Црна Пластика Закачалка за Палта,Против пролизгување, Човекот Стил (8 Парчиња / Многу) Свеж Со попуст
ORZ 10PCS Облека Закачалки Нерѓосувачки Челик Цврста Жица Метал Носители на Сушење Висок Квалитет Облека Кошула Закачалки, Облека Свеж Со попуст
Продажба Обоена ткаенина Машина за Перење Користат Мешани Боење Доказ Боја Апсорпција Лист Анти обоена Ткаенина Перење Трудови Свеж Со попуст
Imixlot Машина За Перење Филтер Кеса Филтри За Лебдечки Отстранување На Влакна Уред За Чистење И Перење Топката Облека Миење Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Виткање закачалка едноставна преносни патување дома патување погодно за пропелер магија закачалка 6075 Свеж Со попуст
Одличен Квалитет 30pcs Нерѓосувачки Челик Пролет Облека Sock Корисни Фото Хартија Виси Штипки Coloful DIY Клипови pin Стеги Свеж Со попуст
Жените Градник Перење Торби за Облека за Перење Трикотаж Saver Заштити Помош Мрежа Торба Коцка PHCHH AUUU CBBB SAGGG EUUU ARRR Свеж Со попуст
3 Компјутери/многу Облека Машина за Перење Алишта Градник Помош долна Облека Мрежа Нето Миење Торба drawstring торба Торбичка Свеж Со попуст
1pcs Трикотаж Жените Градник долна Облека Чисти Перење Торба за Миење Заштита Мрежа Машина за Перење Практична Помош Перење Свеж Со попуст
12 Вратоврска Појас Крпа Сомот Flocked Не Се Лизга Шамија Shawl Вратоврска Појас Облека Закачалка Полици Носители Свеж Со попуст
12 Вратоврска Појас Крпа Сомот Flocked Не Се Лизга Шамија Shawl Вратоврска Појас Облека Закачалка Полици Носители

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! n9gd01k88p.Постојат 12 Вратоврска коски за бесе

DEN 86.00 93.60
Три Големина Најлон Печатени Перење Торба Нето Мрежа Трикотаж Градник Долна Облека Патент Перење Торба Заштита На Облека За Свеж Со попуст
година Нови Креативни S Форма Панталони Закачалка Мулти-улогата Носи Облека Рек Multilayer Носителот 169WG07 Свеж Со попуст
година Нови Креативни S Форма Панталони Закачалка Мулти-улогата Носи Облека Рек Multilayer Носителот 169WG07

Креативни S Форма Панталони Закачалка Мултиулогата Носи Облека Рек Multilayer НосителотТип : Облека Закачал

DEN 244.00 244.32
4 Pc/Многу Еластична Бел Чаршаф Fastener Душек Покрие Клип Подвезици Носителот Ќебиња Grippers Ремени Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
50pcs Мини Природно Дрво Облека Штипки За Занает Настани Фото Хартија Колче Pin Clothespin Занает Клипови Канцеларија Канцелариски Свеж Со попуст
DIY Клип Нови 50 Парчиња Дрво, Дрвени штипки за алишта Перење Облека Иглички Фото Хартија Колче Свеж Со попуст
DIY Клип Нови 50 Парчиња Дрво, Дрвени штипки за алишта Перење Облека Иглички Фото Хартија Колче

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Напомена : 1 ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни

DEN 49.00 64.32
Преносни Кристал Чанта Чанта Закачалка Кука Носителот Чанти Закачалка Мулти-боја Торба Виси Кука Торба Виткање Клип Закачалка Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Clothesline Прилагодливи Перење Закачалка Рек Балкон Лизга-Отпорни Стигнале Облека Јаже Свеж Со попуст