220ML Камера во Облик на Нерѓосувачки челик Леќа Кригла Со Рачка Вода Кригла Caniam Логото Кафе Кригла Подарок за Фотографија пријател

220ML Камера во Облик на Нерѓосувачки челик Леќа Кригла Со Рачка Вода Кригла Caniam Логото Кафе Кригла Подарок за Фотографија

DEN 527.04

Свеж

Во магацинот

220 ML Камера во Облик на Нерѓосувачки челик Леќа Кригла Со Рачка Вода Кригла Caniam Логото Кафе Кригла Подарок за Фотографија пријател
Детали за производот Материјал : ПВЦ+PP+304 од не ' Рѓосувачки челик Димензии : Дијаметар 9.5 cm * висок 10.5 см Капацитет : 300ml Кригла тежина : околу 220g Пакување inculde : 1pcs*Леќа првенство Производ Слика
Добредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пратката 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. Гаранција и Гаранција : *12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Drinkware Тип: Чаши
сертификација: CIQ,CE / ЕУ
Стил: Креативните
Број На Модел На: 1000169
Спецификација: 1
Функција: Еко-Пријателски,Не Превртена
Додатоци: Со Сите
Материјал: Метал
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
Тип: На Пример Шолји Кафе
Обликот: леќи на камерата
боја: Црна
Стил: Креативните
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Обликот: Со рачка
Материјал: ПВЦ+PP+304 од не ' Рѓосувачки челик
Место на Потекло: Произведено во Кина (Копно)

Додатоци на производи

Моден 4 Бои 500ml Нерѓосувачки Челик Изолирани Шолја Кафе Чај Термос Кригла Термички Шише Thermocup Патување Пијат Шише Свеж Со попуст
Behogar Прилагодливи Paracord Шише за Вода се Справи со тесно грло Јаже Превозникот Опстанок Рака Безбедност Прстен за Campers Свеж Со попуст
450ml/16Oz Автоматско шише за вода кафе, сок миксер електрични shaker bpa free сок extractor watercup со скала преносни миксер Свеж
1 Парче 6oz Пијам и јас ги Знаат Работите Хип Колба од не ' Рѓосувачки Челик Индивидуални Колба Свеж
1 Парче 6oz Пијам и јас ги Знаат Работите Хип Колба од не ' Рѓосувачки Челик Индивидуални Колба

1 Материјал : Не ' Рѓосувачки 2 Количина : 1 парче колба3.Капацитет : 6ozГолемина на Колба : 9.0 Cm 2.0 Cm 10.5 СмПлаќа

DEN 348.96
500ml Вода Шише Со Нерѓосувачки Челик Покрие Спортски Млеко Сок од Зеленчук Шише за Вода Преносни Патување Шише за Вода HD0147 Свеж Со попуст
МЕНЕ.FAM Мода Прекрасна Срце облик на Силиконски Првенство Покрие 11cm Печат Прашина-доказ Може да Клип Лажица Copa Капак Стакло Свеж Со попуст
LMETJMA 9oz Преносни Нерѓосувачки Челик Кожа Хип Колба Мини Хип Колба Персоналните Пијат Чаша Кригла Шише Вино Колба K0045 Свеж Со попуст
700ml Мојот Шише за Вода Спорт Качување Пластика Мојот Шише за Вода со чај infuser Слободни BPA Директни Пиење Гимнастик Преносни Свеж Со попуст
Преносни Силикони Стигнале Виткање Шише За Вода Отворено Патување Телескопски Расклопна Шише Пластичен, Со Капак Свеж Со попуст