#2101 Тело жените Летото 2017 Тело кошула, Бела блуза жените Долг ракав Тело feminino Дами блузи мода бела кошула Bodysuit

2101 Тело жените Летото 2017 Тело кошула, Бела блуза жените Долг ракав Тело feminino Дами блузи мода бела кошула Bodysuit

12 %

DEN 792.00

DEN 900.00

Свеж

Во магацинот

1 ЗАБЕЛЕШКА, ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно. Бидејќи на различни производство серии, може да има отстапување од 2~3 cm. 2 ве Молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. 3 Pls имајте на ум дека ова е Азија големина,не НИ големина Европската големина стандардна големина 4 Pls ни даде вашето полно име и детали адреса, кога ќе го поставите цел.ви благодариме!
само што нудат референца ,имаат 1-2cm грешка 2.54 см=1 инчен големина рамо биста половината грб должина на ракав S 37cm 85cm 75см 57cm М 38cm 89cm 76cm 58cm L 39cm 93cm 77cm 59cm XL 40cm 98cm 78cm 60см
големина на рамо биста половината должина на ракав XXL 41cm 103cm 79cm 61cm XXXL 42cm 107cm 80см 62cm
Нови пристигнување големина XXL и XXXL големина ,бела боја

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол: Жените
Бренд Име: yeqedu
Sleeve Должина(cm): Целосна
Шаблон Тип: Цврста
Јака: Пак надолу Јака
Ткаенина Тип: Broadcloth
Материјал: Памук,Полиестер
Декорација: Копче
Облека Должина: Редовни
Sleeve Стил: Редовни
Стил: Канцеларијата Дама
Број На Модел На: #2101

Додатоци на производи

VISNXGI Нови 2018 Лето Женски Дами Бела Blusas Жените Долг Ракав Чипка Капчиња Блузи Блуза Жените Облека Женска Блуза Свеж Со попуст
Chiffon Лак Жените Блуза Сина Кошула Работа Блузи Женски Блузи Елегантен Лето Есен со Долги ракави Кошули За Канцеларијата Дама Свеж Со попуст
Жените Есен Бели Кошули Дами Долг Ракав Одбиеме Јака Цветни Печатење Работа Носат Канцеларија Кошули Плус Големина Chiffon Блуза Свеж Со попуст
UsualYeah Жените Мода Секси Чипка Долг ракав ОЛ жените работат носат на Телото Кошули Блуза blusas црно бела S-M-L-XL SY0101 Свеж Со попуст
UsualYeah Жените Мода Секси Чипка Долг ракав ОЛ жените работат носат на Телото Кошули Блуза blusas црно бела S-M-L-XL SY0101

Големина На Табелата : Плочка Мерење Димензија ( Единица мерка : СМ)Големина на Рамо Биста Половината Дол

DEN 713.00 1019.04
Dioufond Животински Печати Кошули Жените Памучни Блузи Флорални Дами Блузи Долг Ракав Женски Облека Плус Големина 5XL Училиште Свеж Со попуст
Новиот Бренд 2018 Женска Секојдневен Гроздобер Boho Кимоно Јакна Чипка Капчиња Chiffon Лабава Outwear Блуза Блузи Плус Големина Свеж Со попуст
Моден 2015 Пролет дами блузи Плус Големина на Жените Бели Долги ракави ОЛ Професионални Стојат Јака Основните Кошули кавга Блуза Свеж Со попуст
JYConline Чипка Цветни Култури Блуза Кошула Жените Блузи Долг Ракав Мрежа Блузи Секси Бела Чипка Блуза Кошула Назад Патент Култури Свеж Со попуст
На Свила Кошула Женски Долги Ракави Есен Свила Плетење Тешки Грб кошула Свеж
На Свила Кошула Женски Долги Ракави Есен Свила Плетење Тешки Грб кошула

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав M 35

DEN 1915.20
Новиот Јапонски Стил на Жените Памучна Блуза Стојат Јака Шарени Кошула Свеж
Новиот Јапонски Стил на Жените Памучна Блуза Стојат Јака Шарени Кошула

Големина СМ Биста Рамо Legnth Ракав S 90 37 63 57 M 94 38 64 58 L 98 39 65 59 XL 102 40 66 60Внимание : Како различни компјутери екр

DEN 864.00
2018 Нови Лето Жените Работат Блуза И Кошула Канцеларијата Дама Кавга Ракави V деколте, Chiffon Блуза Мода Тенок Блузи Плус Свеж Со попуст
2017 Лето Chiffon Блуза Розова Јакна Заштита од Сонце облека Долга Блуза Плажа Бела женски Модни Блузи Feminino Свеж Со попуст
2017 Лето Chiffon Блуза Розова Јакна Заштита од Сонце облека Долга Блуза Плажа Бела женски Модни Блузи Feminino

2016 Лето Заштита од Сонце облека Лето Јакна Долга Блуза Плажа Бела женски Chiffon Блуза Розова Мода Блузи Femin

DEN 324.00 449.28
Моден Бели Кинески Женски Памук, Лен Кошула Блузи Лето Мандарина Јака Блуза танг Облека Големина S M L XL XXL XXXL 2619-1 Свеж Со попуст
Жените Блуза 2018 Нов Повик БРЕНД Долги Ракави Памук Оксфорд Бела Кошула Жена Канцеларија Кошули Одличен Квалитет Blusas Дама Свеж Со попуст