Бесплатни shippihng 20mW Визуелна Грешка Локатор на Оптички Влакна Кабел Тестер 20KM Тест Ласерски Производ

Бесплатни shippihng 20mW Визуелна Грешка Локатор на Оптички Влакна Кабел Тестер 20KM Тест Ласерски Производ

5 %

DEN 730.00

DEN 768.00

Свеж

Во магацинот


Производот сликата на екранот : производот не содржи батеријата, производот мора да биде опремен со 2pcs АА батерија за употреба
Пакетот вклучува :
1 влакна пен
1 торба
1 Lanyard
Испрати 2 керамички цевки
Визуелна Грешка Локатор се користи за некој период на време, ако светлината е слаба, може да биде керамички tubenormal носат или скршени, што може да биде напишана за да го замените unscrew на керамички цевки.

Број На Модел На: 20KM Тест Ласерска
Бренд Име: AUA
Име: Визуелна Грешка Локатор

Додатоци на производи

нов 11dbi се здобијат со 4G антена 698-2700Mhz LTE GSM отворено лдп не панел Логаритам Насочен антена ФЛОПИ TDD телефон Свеж
49ft Антена Продолжување SMA Машки Plug да SMA Женски Џек Кабел crimp Скокач RG58 15 МИЛИОНИ Свеж
49ft Антена Продолжување SMA Машки Plug да SMA Женски Џек Кабел crimp Скокач RG58 15 МИЛИОНИ

49 Ft SMA Женски SMA Машки Скокач Pigtail Кабел за Продолжување RG 58 Коаксијален 15 милиониОпис : Ултра Ниска Загуб

DEN 868.80
XQF Вакуум цевки слушалка за Yaesu VX1R VX3R VX5R VXT10 VXT20 воздух водич слушалки Свеж
XQF Вакуум цевки слушалка за Yaesu VX1R VX3R VX5R VXT10 VXT20 воздух водич слушалки

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаВакуум цевки слушалка за Yaesu VX1 R VX3 R VX5 R VXT10 VXT20 воздух водич слу

DEN 287.52
2pz baofeng ув-5r воки токи двојна бенд двонасочна радио pofung ув 5r шунка радио portatile ricetrasmettitore baofeng uv5r palmare Свеж Со попуст
2pz baofeng ув-5r воки токи двојна бенд двонасочна радио pofung ув 5r шунка радио portatile ricetrasmettitore baofeng uv5r palmare

caratteristiche : 1 Фреквенција Гама : 136174 / 400520 MHz2 DualBand Екран, Dual Freq Екранот, Двоен Режим На Подготвеност3...

DEN 2460.00 3565.44
Тајните Акустична Цевка Телохранител Слушалка Слушалки со Микрофон за Yaesu Vertex Радио-апарат vx-231 Свеж Со попуст
Тајните Акустична Цевка Телохранител Слушалка Слушалки со Микрофон за Yaesu Vertex Радио-апарат vx-231

Доколку купите повеќе од 410pcs радија, ние може да се користи на курирската служба DHL или други Изразат как

DEN 378.00 491.52
2 парче/многу Fakra Z Женски Женски RF Coax Адаптер Надворешен GPS Антена Кабелска Pigtail Скокач Кабелот 0.5 Нозе Свеж Со попуст
2 парче/многу Fakra Z Женски Женски RF Coax Адаптер Надворешен GPS Антена Кабелска Pigtail Скокач Кабелот 0.5 Нозе

Fakra Z Женски Женски RF Coax Адаптер Надворешен GPS Антена Кабелска Pigtail Скокач Кабелот 0.5 НозеGPS Надворешна Ан

DEN 281.00 295.68
10pcs 2 Pin Грлото Микрофон PTT Слушалки за KENWOOD BAOFENG BF-888S УВ-5R Retevis H777 RT5R RT5 TYT Шунка Радио Воки Токи C9026A Свеж Со попуст
10pcs 2 Pin Грлото Микрофон PTT Слушалки за KENWOOD BAOFENG BF-888S УВ-5R Retevis H777 RT5R RT5 TYT Шунка Радио Воки Токи C9026A

Микрофон 2,5 mm стерео (дното pin) Ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро Ние се стремиме

DEN 3427.00 4079.52
Бесплатен превозот PMNN4018 PMNN4018AR 1400mAh NiMH батерија за CT250 CT450 GP88S P040 P080 P308 PRO3150 Свеж
Бесплатен превозот PMNN4018 PMNN4018AR 1400mAh NiMH батерија за CT250 CT450 GP88S P040 P080 P308 PRO3150

Бесплатен превозот PMNN4018 PMNN4018 AR 1400m Ah Ni MH батерија за CT250 CT450 GP88 S P040 P080 P308 PRO3150 Спецификации : Хемија : Ni MH Нап

DEN 662.40
5pcs 2.4 GHz Wifi uhf Антена Omni Насочен SMA Машки 2.0 dBi Антени + PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail Кабел Свеж Со попуст
5pcs 2.4 GHz Wifi uhf Антена Omni Насочен SMA Машки 2.0 dBi Антени + PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail Кабел

5pcs 2.4 GHz Wifi uhf Антена Omni Насочен SMA Машки 2.0 d Bi Антени+ PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail КабелОпис : Тип : 2.4 Ghz Zigbee ант

DEN 576.00 639.36
Retevis RT40 Дигитални Воки Токи PMR446/FRS DMR Tier I 0.5 W 48CH Лиценца-бесплатно 2 Начин на Радио Дигитално/Аналогни Два Свеж Со попуст
Retevis RT40 Дигитални Воки Токи PMR446/FRS DMR Tier I 0.5 W 48CH Лиценца-бесплатно 2 Начин на Радио Дигитално/Аналогни Два

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи / да

DEN 2880.00 3599.52
Елементот Z-Tac токи-токи Слушалки Грлото Микрофон Вакуум Звук Пренос КС Слушалки Свеж
Елементот Z-Tac токи-токи Слушалки Грлото Микрофон Вакуум Звук Пренос КС Слушалки

Кинеската Нова Година Празник Информации : Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за ово

DEN 1267.20
Alicate Decapador Де Fibra Optica Подобро Кабел Разголување Plier Оптички Влакна Соголување Алатка 3pcs/многу Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
5sets/многу 315MHz 433MHz 100 Безжичен Модул за полнење (ПРАШАЈТЕ предавателот STX882+ ПОБАРА приемник SRX882)+ пролет антени Свеж Со попуст
5sets/многу 315MHz 433MHz 100 Безжичен Модул за полнење (ПРАШАЈТЕ предавателот STX882+ ПОБАРА приемник SRX882)+ пролет антени

Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба Ние ја цениме вашата цел и ние да се потруд

DEN 415.00 518.40
5pcs Воки Токи Радио Оригинални Појас Клипови за RETEVIS RT6 Шунка Радио J9114T Свеж Со попуст
5pcs Воки Токи Радио Оригинални Појас Клипови за RETEVIS RT6 Шунка Радио J9114T

5pcs Воки Токи Радио Оригинални Појас Клипови за RETEVIS RT6 Шунка Радио J9114 TФункција : СпецификацијаСите на на

DEN 317.00 360.00
XQF Оригинални 7.4 V 1200mAh Li-ion Батерија LB-72L за MT-777 Puxing /PX777/LT-3188 /LT2188 /LT2268 LT3268 /LT3260 tyt777 радио Свеж
XQF Оригинални 7.4 V 1200mAh Li-ion Батерија LB-72L за MT-777 Puxing /PX777/LT-3188 /LT2188 /LT2268 LT3268 /LT3260 tyt777 радио

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаОригиналниот 7.4 V 1200m Ah Liion Батерија LB72 L за MT777 Puxing / PX777 / LT3188 / LT2

DEN 720.00
4G 5dbi 698-960/1700-2700Mhz Антенски 4g LTE Антена RF RP SMA Plug женски Pin Конектор Бесплатен превозот Свеж
4G 5dbi 698-960/1700-2700Mhz Антенски 4g LTE Антена RF RP SMA Plug женски Pin Конектор Бесплатен превозот

698960 / 17002700 Mhz 4 G 5d B LTE Антена 3g 4g lte Антенски со RP SMA МашкиСтандард : 1.Фреквенција : 698960 / 17102700 MHZ2.VSWR : 9.SMA outter ди

DEN 184.80
Baofeng УВ-82 8W воки токи благајничките радио преносни двонасочна радио FM радио transceiver долга низа двојна бенд baofeng Свеж
10 компјутери 5.8 ghz 6DB висока добивка Камшик omni насочен Антена, RP SMA 5.8 g omni антена Свеж
10 компјутери 5.8 ghz 6DB висока добивка Камшик omni насочен Антена, RP SMA 5.8 g omni антена

ЕЛЕКТРИЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИФреквентен Опсег56005900 MHz Добивка6d BiV S W РТекст Отпорност50Ω ЗрачењеOmniМаксимална

DEN 1872.00