Сопствен Рачно Изработени Сребрени/Злато Арапско Име Ѓердан,Домот Аллах Лопез И Од Неодамна Pendant Ѓердан Почетната Буква Накит,Исламот Добивај Подарок

Сопствен Рачно Изработени Сребрени/Злато Арапско Име Ѓердан,Домот Аллах Лопез И Од Неодамна Pendant Ѓердан Почетната Буква Накит,Исламот

38 %

DEN 411.00

DEN 662.40

Свеж

Во магацинот


Сопствен Рачно Изработени Сребрени/Злато Арапско Име Ѓердан,Домот Аллах Лопез И Од Неодамна Pendant Ѓердан Почетната Буква Накит,Исламот Добивај Подарок
Мерка Стандард : се мери со Vernier caliper,грешка е помало од 1mm .
Нашата Сила :
1. Manufactor Директна Продажба : Поевтини цени и Повисок Квалитет
2. Прифати Личните Кориснички : Нашите производи се поделени во сопствени накит и нормално накит,обичај накит може да според да се клиентот директно на побарувачката.
3. Бесплатен превозот : Ние брод на секаде за слободни.
Шопинг Процес :
Одржување Совети :
Превозот :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Q1 : Колку долго leadtime е ?
Одговор : Вообичаено е 5-7days .
Q2.Што можеме да engarve во сопствени производи?
Одговор : Ние сме фабрика директни продажби и си имаме сопствено производство на растенијата ,ние може да ги прифати сите форми на engarve ,како што се Писмо , Име,Број,Едноставна Слика ,итн.
Q3.Како можеме да ја напушти сопствени информации?
Одговор : Оставите информации во цел забелешка област, кога местото на цел или контактирајте со продавачот кога цел е поставена.
Q4 : Колку букви можеме да engarve во производот.
Одговор : Различни производи има различни гравирање простор,детали може да се консултираат со корисниците на услугата .
Повратни Информации Од Корисниците :
Нашата сертификат :
/

Метална боја: Светло Жолто Злато Во Боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Класичен
Број На Модел На: NE-170217 2
Приврзоци Тип: Solitaire
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Жените
Материјал: Метал
Бренд Име: senfai
Обликотшема: Arbic име
Материјал: Цинк Легура
COLAR: Сребро и злато
превозот: Бесплатен превозот
Функција: Meanningful подароци
Кориснички?: Yes
LEADTIME: 5-7days

Додатоци на производи

Трговија на големо 2017 мода топло-продажба се меша природен камен Пет ѕвездички шарм приврзоци за накит одлуки 12pcs/многу Свеж Со попуст
1PC 10X12MM Murano Стакло Етерично Масло Apple со Метална Капа Етерично Масло Ароматерапијата Шише стакло Pendant Свеж Со попуст
1PC 10X12MM Murano Стакло Етерично Масло Apple со Метална Капа Етерично Масло Ароматерапијата Шише стакло Pendant

1 PC 10 X12 MM Murano Стакло Етерично Масло Apple со Метална Капа Етерично Масло Ароматерапијата Шише стакло PendantКа

DEN 223.00 234.24
Нова Мода Тибетската Сребро Pendant дланка покер Ѓердан Ѓердан Шарм Црна Кожа Кабелот Фабрика Цена рачно изработени накит Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Нова без ознаки Мода Накит 35X15MM Природни Сина Lapis Lazuli Pendant 1Pcs RK1625 Свеж
Бесплатен Превозот Нова без ознаки Мода Накит 35X15MM Природни Сина Lapis Lazuli Pendant 1Pcs RK1625

Состојба : Нова* Големина на(Приближно) : 35x15 MM(монистра).* Тежина(Приближно) : 14g* Количина : 1 Bucза објектите

DEN 119.52
трговија на големо 12pcs/многу 2017 мода топла продажба природен камен микс крст привезоци Шарм одговара Ѓердани накит одлуки Свеж Со попуст
Моден Ѓердан Кристал Шарм Pendant Накит Изјава Ѓердан Ѓердан Жените Додатоци Девојка Кожа Синџир Рачно Изработени Свеж Со попуст
Трговија на големо 24pcs/многу 2017 fahsion Топла Продажба Избрани Природен Камен Приврзоци Точка Шарм хексагонална столб pendant Свеж Со попуст
Сопствен рачно изработени Минимализам Тајна Порака Топката Locket Ѓердан Пријателство Најдобар Пријател Празник Подароци Парови Свеж Со попуст
V., ТИ Единствен Фунта Тајландски Сребро Црни Камења Приврзоци Мажите Накит Рок Стил Посебни Рацете држи мушка Pendant парична Свеж Со попуст
BoYuTe (40 Парчиња/многу) 48*19MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Стебло Лист Шарм Приврзоци Diy Накит Наоди Додатоци Свеж Со попуст
Гроздобер Приврзоци Ѓердани за Жените Кубни Циркон Мода Свадба Накит Ангажман Партија Bijoux Femme Кутија Chian Ѓердан N002 Свеж Со попуст
Нова мода накит додатоци сон catcher tassel пердув pendant ѓердан подарок за жените девојка промет на големо со бесплатен превозот Свеж Со попуст
CubanChain Тренди Ѓердан бакар 5MM Ширина црното злато сребро злато се зголеми Јаже, Верига Ѓердан Пол Мажи и момчиња Накит Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Нова без ознаки Мода Накит 35X15MM Природни Црна Оникс Pendant 1Pcs RK1627 Свеж
Бесплатен Превозот Нова без ознаки Мода Накит 35X15MM Природни Црна Оникс Pendant 1Pcs RK1627

Состојба : Нова* Големина на(Приближно) : 35x15 MM(монистра).* Тежина(Приближно) : 14g* Количина : 1 Bucза објектите

DEN 119.52