Најновите ПРЕПОРАКИ-X A2DC Bluetooth Кабел за CKS1100 E40 E50 E70 LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 Слушалки Сребро Позлата Линија

Најновите ПРЕПОРАКИ-X A2DC Bluetooth Кабел за CKS1100 E40 E50 E70 LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 Слушалки Сребро Позлата

27 %

DEN 1651.00

DEN 2262.24

Свеж

Во магацинот


Најновите ПРЕПОРАКИ-X A2 DC Bluetooth Кабел за CKS1100 E40 E50 E70 LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 Слушалки Сребро Позлата Линија
Параметар
Применливи модели : A2 DC (CKS1100 E40 E50 E70 LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70)
1*Bluetooth Спецификации : CSR8645 Bluetooth 4.1
2*Фреквентен опсег : 20 Hz-20 KHz
3*Пренос на далечина : 10m
4*време на Мирување : околу 100 часа
5*време на Полнење : за 1-2 часа
6*се Игра time : 5-6 часа
7*време на Разговор : околу 7-8 часа
8*Дебели : 1.6 mm
9*Боја : Сива
10*Тежина : 8.0 g (± 0.5 g)
11*Применливи Производи : За Bluetooth мобилен телефон, Ipad, лаптоп компјутери, десктоп компјутери и друга опрема

Големина: 0.7m
боја: Црна
Број На Модел На: TD97 ATH-A2DC Bluetooth кабел
Бренд Име: Tiandirenhe
Тип На Објект: Слушалка Кабли
боја: Титаниум сива
Bluetooth Кабел Тип: Аудио Линија
Слушалка кабел стил: безжична bluetooth
Слушалка со Bluetooth Адаптер Кабел за: A2DC CKS1100 E40 E50 E70
За: за Аудио-Техника слушалка
Број На Модел На: Слушалка кабел со микрофон
Bluetooth Чип: CSR8645
Применливи Опрема: Мобилни телефони и други Bluetooth уреди
Жица Материјали: за A2DC LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70
Погоден за: За A2DC слушалки

Додатоци на производи

Бренд Mahdi MP4 Плеер 8G Музичкиот Плеер 1.8 инчен Допир Shatterproof Анти-Нула HD Екран Поддршка Видео Музика Снимање Слика Свеж Со попуст
Бренд Mahdi MP4 Плеер 8G Музичкиот Плеер 1.8 инчен Допир Shatterproof Анти-Нула HD Екран Поддршка Видео Музика Снимање Слика

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

DEN 1847.00 2841.60
Shanling CD-T2000 CD-T100MKII Вакуум Цевки CD Player HI-END PCM1792 24bit/192KHz DAC Коаксијален USB влез XLR излез Свеж
Shanling CD-T2000 CD-T100MKII Вакуум Цевки CD Player HI-END PCM1792 24bit/192KHz DAC Коаксијален USB влез XLR излез

Добредојдовте на Queenway продавница!За производи детали, ние внимателно да ви кажам : овие специфики произ

DEN 117600.00
Trave Носат Патување Патент Ракав Преносни Заштитна Хард Корица Кутија Случај за JBL Флип 4 Flip4 Bluetooth Звучници,Игра во Свеж Со попуст
B140-13-F B140 НЕ-214 ДИОДИ SCHOTTKY 40V 1А Оригинални 20PCS/МНОГУ Свеж
B140-13-F B140 НЕ-214 ДИОДИ SCHOTTKY 40V 1А Оригинални 20PCS/МНОГУ

♦ Ние само брод да се потврди цел адреси Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги .♦ Ве молиме ко

DEN 88.80
3.5 мм До 2,5 mm Замена 5N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабелот за Б&W Bowers & Wilkins P3 слушалки LN004652 Свеж
3.5 мм До 2,5 mm Замена 5N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабелот за Б&W Bowers & Wilkins P3 слушалки LN004652

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Замена 5 N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабел

DEN 864.00
Висок Дигитален оптички излез верност Bluetooth 4.0 Музички Приемник Apt-X 3,5 мм РКА Излез За Медиуми iPhone, iPad говорникот Свеж Со попуст
Висок Дигитален оптички излез верност Bluetooth 4.0 Музички Приемник Apt-X 3,5 мм РКА Излез За Медиуми iPhone, iPad говорникот

Bluetooth Музички Приемник Aptx Безжична Bluetooth4.0 аудио адаптер Дигитален оптички коаксијален аналоген 3,5 мм из

DEN 1143.00 1545.12
NEWYES 10.5 инчен LCD Пишување Цртање Одбор Преносни Хартија Ултра Тенок Ракопис Графички Подлога Свеж Со попуст
NEWYES 10.5 инчен LCD Пишување Цртање Одбор Преносни Хартија Ултра Тенок Ракопис Графички Подлога

Ние веруваме ние може да ви даде задоволителен одговор и решение, ние ќе се подобри со навремено и подоб

DEN 950.00 1727.52
2018 мода Преносни 4GB 8GB 16GB MP5 музички плеер со LCD екранот на FM радио, Видео, филм може да биде картичка вградениот звучник Свеж Со попуст
1pcs црна 3.5 mm 1 во 2 парови аудио линија Earbud Слушалки Слушалки Слушалка Splitter За подлога Андроид Телефон Мобилен MP3 Свеж Со попуст
3 пара. ANJIRUI 4.5 м (L M S ) во слушалки на Уво Подлога со спирали earbuds ергономски уво чаши голема еластичност на Силиконски Свеж Со попуст
10 Пара 20 Компјутери Во Уво Слушалки на Уво, влошки За Samsung Опрема Круг R130 Eartips Опфаќа слушалки Earpads Earbuds Силикони Свеж Со попуст
5 Парови (Голема & Медиум & Мали Димензии) Црна Боја Силикони Замена Уво Пупки Совети Свеж
5 Парови (Голема & Медиум & Мали Димензии) Црна Боја Силикони Замена Уво Пупки Совети

Пакет се вклучени : 5 Пар Големи димензии +5 Парови Средни+ 5 Парови Мали димензии Силикони Замена Уво Пупк

DEN 186.72
WILTEEXS Преносни Мини Фрекфентна Модулација Дигитален LED Дисплеј FM Радио Приемник Процесирање на Сигналот Со Слушалка Свеж Со попуст
TPE Кожата Hi-OFC Аудио Кабел За Б&W Bowers & Wilkins P5 P7 Слушалки Слушалка Свеж
TPE Кожата Hi-OFC Аудио Кабел За Б&W Bowers & Wilkins P5 P7 Слушалки Слушалка

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Овој кабел е наменета за : B&W Bowers & Wilkins P5 P7 Слушалки270 степен 3,5 mm П

DEN 633.60