Универзален Автомобил Камион Вратата Поправка Комплет Итни Заклучување Надвор Изгубен Клуч За Отклучување Отворите Алатка

Универзален Автомобил Камион Вратата Поправка Комплет Итни Заклучување Надвор Изгубен Клуч За Отклучување Отворите Алатка

6 %

DEN 1147.00

DEN 1219.68

Свеж

Во магацинот


Опис На Производот
Универзален Автомобил Камион Вратата Поправка Комплет Итни Заклучување Надвор Изгубен Клуч За Отклучување Отворите Алатка
Опис на производот
Примена :
Универзалната Автоматско Заклучување-Од Собата е специјалист сет на алатки за ослободување на автомобил вратата механизми
Избор на алатки и орудија да лесно да се добие пристап за возила, кога копчињата се изгубени или оштетени.
Специјалист сет на алатки за ослободување на автомобил заклучување механизми
Од суштинско значење за полнење за патот страна помош на персоналот
Лесна апликација Спецификации :
Тип : Поправка Алатка
Компатибилен со : Одговара за многу Европски и Јапонски автомобили.
Материјал : Челик,Железо & Пластика
Главната Боја : Сребрена
Функција :
Универзална , заклучување-од собата е произведен за целта на отварање на вратата на домашни и странски возило.
За професионална поправка центри само.
ЗАБЕЛЕШКА : за подобро познавање на врата заклучување систем , консултирајте се со вашиот производители на возила одржување и делови упатство пред користење на овие алатки
ТЕНКА ЛЕНТА ШИРОКА ЛЕНТА
На тенка лента и широк бар исто така, може да отворите повеќето модели на автомобили
При употреба на Тенка Лента или на Широк Бар, упатство може да бара свиткување алатка Во или надвор.
"Во" значи наведнуваат долниот крај на бар кон автомобилот.
Надвор " значи наведнуваат долниот крај на лента далеку од автомобил.
ГАС КАПА АЛАТКА
Работа алатка во и надвор од заклучување неколку пати. Шаване алатка нагоре и надолу постојано, како што се вртите. Обидете се двата краја на алатка. Пакувани Се Вклучени :
1 X Воздух Оптоварување(Средна големина)
1 X Тенка Лента
1 X Широк Бар
1 X Жица Форма S-Кука
1 X Слајд Заклучување Алатка
1 X Прашувам Алатка
1 X Пластични Грб Закачалка
2 X Оптоварување
1 X Упатство
1.Ве молиме оставете целосна адреса и име при онлајн нарачка.
2.Превозот и плаќање на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
3.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Руските Воздухопловни Прибл.15-28 Работни дена
4.Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Најчесто, обработка на време може да биде од 1 до 4 работни дена
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој.
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас , ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална statu.

Бренд Име: FY-UU
Специјални Функции: Универзална , заклучување-од собата е произведен со цел отворање на вратата
Материјал Тип: Челик,Железо & Пластика
Објектот Тежина: 600g
Тип На Објект: Гуми Поправка Алатки

Додатоци на производи

Dewtreetali Ноќно Автомобил&мото поправка алатки Магија Рака Fingerless Ракавица LED Светилка Факел Покрие Опстанок Спасување Свеж Со попуст
24PCS/ ПНЕВМАТИК ПУНКЦИЈА ПОПРАВКА ЖИЧЕН 46*6MM / PLUG ПЕЧ ПЕЧУРКИ автомобил-стил Свеж
24PCS/ ПНЕВМАТИК ПУНКЦИЈА ПОПРАВКА ЖИЧЕН 46*6MM / PLUG ПЕЧ ПЕЧУРКИ автомобил-стил

Опис : целокупната челик игла тип пополни феталниот филм Гуми поправка печурки ноктите железо пневмати

DEN 761.76
Автоматски Скенер OBD2 ELM327 V1.5 со PIC18F25K80 чип Дијагностички-алатка Мини ELM327 V1.5 Bluetooth 3.0 за Android Код Читач Свеж
Автоматски Скенер OBD2 ELM327 V1.5 со PIC18F25K80 чип Дијагностички-алатка Мини ELM327 V1.5 Bluetooth 3.0 за Android Код Читач

Ве молиме не го отвори спорот ,ако у треба заштитна време,ние ќе extened за у.*Овој производ не вклучува CD.ISO142

DEN 334.56
Vgate Icar3 Wifi ELM327 OBD2 дијагностички интерфејс скенирање алатка iCar 3 elm 327 Wi fi ги поддржува сите OBDII дијагностички-алатка Свеж Со попуст
4 Големи конус за тркала balancer, balancer адаптер конус, воланот balancer стандард коси конус вратило големина 36 38 40mm Свеж Со попуст
4 Големи конус за тркала balancer, balancer адаптер конус, воланот balancer стандард коси конус вратило големина 36 38 40mm

#4 Големи димензии конус за тркала balancer, balancer адаптер конус, воланот balancer стандард коси конус, вратило го

DEN 833.00 969.12
3 Средни конус за тркала balancer адаптер конус стандард коси конус вратило големина 36 38 40mm Свеж Со попуст
3 Средни конус за тркала balancer адаптер конус стандард коси конус вратило големина 36 38 40mm

#3 Средни конус за тркала balancer, balancer адаптер конус, воланот balancer стандард коси конус, вратило големина 36, 3

DEN 833.00 969.12
2 Парчиња/Set Магија Spanner Зафат Мулти Функција Универзална Ratchet Приклучок 7-19mm Моќ Вежба Адаптер за во Автомобил Рака Свеж Со попуст
Нови вртежен момент Мултипликатор Тркала Орев Бомбичка Моќ Клуч Алатка Автомобил Пневматик вртежен момент бесплатен превозот Свеж Со попуст
Најдобар Квалитет BDM100 CDM1255 ЕКИ ПРОГРАМЕР BDM 100 Алатка V1255 BDM100 Авто Програмери Бесплатен Превозот Свеж
Најдобар Квалитет BDM100 CDM1255 ЕКИ ПРОГРАМЕР BDM 100 Алатка V1255 BDM100 Авто Програмери Бесплатен Превозот

Најдобар Квалитет BDM100 CDM1255 ЕКИ ПРОГРАМЕР BDM 100 Алатка V1255 BDM100 Авто Програмери Бесплатен ПревозотОпис на BD

DEN 960.00
За да го отворите (Проток Преку) Дизајн,Оригинални Месинг,1/4 Топката Нога Месинг Воздух Чак,Гуми/Пневматик Inflator Мерач Фитинг,1/4NPT Свеж Со попуст
Оригиналниот CN1 CN2 CN3 CN5 YS21 Y31 Клон 4C 4D 46 и G Посебен Чип за Мини CN900 Mini900 Копија Машина 10pcs/многу Свеж Со попуст
Оригиналниот CN1 CN2 CN3 CN5 YS21 Y31 Клон 4C 4D 46 и G Посебен Чип за Мини CN900 Mini900 Копија Машина 10pcs/многу

Оригиналниот CN1 CN2 CN3 CN5 YS21 Y31 Клон 4 C 4 D 46 и G Посебен Чип за CN900 или ND900 Клуч Копија МашинаНапомена : 1 .CN2 = CN5=YS3

DEN 2549.00 2683.20
OBD2 OBD ii Безжична V2.1 Супер Мини ELM327 Bluetooth Интерфејс Автомобил Скенер Дијагностички Алатка ELM 327 За Android вртежен Свеж
13.8 Хривнија Појас Авто Поправка Комплет Рачен Силни Магнетни Помине Вежба Малку Врвка За Околу Рака Рачни Алатка Торба Свеж Со попуст
Autel AL619 Autolink Дијагностички Алатка Скенер OBD2 Авто Грешка Код Читач Скенер СРС МОЖЕ да ABS Airbag Автомобилската Дијагностички-Алатка Свеж Со попуст
ЛПГ/CNG Интерфејс Кабел за AC AEB ЕКИ Свеж
ЛПГ/CNG Интерфејс Кабел за AC AEB ЕКИ

ЛПГ / CNG Интерфејс Кабел За AC AEB ЕКИВнимание : Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите вашиот ЕКИ модел

DEN 1002.72